Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar diablo_piekla

2 sierpnia 2014, 19:42

ROZJE**ŁO MNIE TO ŻE W TAGU ZAMIAST DOTY JEST LOL

Avatar J2319

4 sierpnia 2014, 19:03

@diablo_piekla: Jak można pomylić oryginał z kopią?! ;~;

Avatar Kostus0013

24 października 2015, 20:58

@J2319: Jak można pomylić kontynuację z przeróbką?

Avatar J2319

25 października 2015, 10:24

@Kostus0013: Jak się okazało ponad rok temu jednak można ;V

Avatar kronim

13 listopada 2015, 21:33

@diablo_piekla: no właśnie już 10 raz

Avatar Kostus0013

26 września 2015, 12:44

Co za bluźnierstwo!

Avatar master885

Edytowano - 24 stycznia 2015, 18:22

a w tagach lol

Avatar Lumin

2 sierpnia 2014, 22:48

DOTA 2.....
1) podróba Lola
2) większego gówna gry nie znają

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar J2319

8 sierpnia 2014, 09:20

@Lumin: Każdy ma swoje zdanie ;p

Avatar Lumin

8 sierpnia 2014, 21:44

@J2319: no nie da się zaprzeczyć ;p

Avatar MrDiablo323

5 sierpnia 2014, 22:10

naipierw byla dota 1 tydzien puziniej lol a swtwurca dota 2 nie wiedzial o lol

Avatar szakal1

2 sierpnia 2014, 20:46

Jakby to ująć hmmm... Takie gówno jak Dota czy LOL to nie gra "P4F"(Play 4 Fun, nie Pay 4 Fun) to "coś" dla ludzi którzy nie mają swojego życia(tak zwany "No-Life"). Nie mają zwykle dziewczyny, pracy, przyjacielu i innych różności które posiada normalny przeciętny Nowak. Miałem fajnego kolegę zanim coś mu się powaliło w życiu, później przestał się spotykać ze znajomymi i w końcu doszło do takiego momentu, że po tym jak stracił wszystkich kumpli poznał "nowych" pseudo-kolegów z gier właśnie tego typu...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Marcin14

3 sierpnia 2014, 10:57

@szakal1: Więc ty wiesz wszystko o graczach gier MOBA

Avatar szakal1

3 sierpnia 2014, 15:22

@Marcin14: Naucz się poprawnie czytać nieuku!

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 sierpnia 2014, 18:23

Tu był komentarz z pytaniem ,ale edytowałam bo doszłam do wniosku ,że znam odpowiedź.

Avatar MangoZyeb

2 sierpnia 2014, 22:20

dota 2

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2014, 18:13

Dota 2 najlepsza! Ból Dupy graczy Lol'a za 3.... 2... 1....

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Slenderowiec2012

3 sierpnia 2014, 01:18

@mrklorens: Jak grałem w Warcraft 2 i Warcraft 3 z jakimś dodatkiem.

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2014, 10:59

@pieseu: O i patrz już 7 graczy Lol'a dostało bólu dupy XD (Lapki w dół)

Avatar siemek22

2 sierpnia 2014, 18:13

Nah, ja bym poszedł :)

Avatar Paulius

2 sierpnia 2014, 18:08

nie rozumiem dlatego oceniam 1/13 żal

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

To musiało być męczące

Jakby trochę nie fair

Mało znany szczegół

To będzie bolało

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka