Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
To musiało być męczące
Jakby trochę nie fair
Mało znany szczegół
To będzie bolało
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2014, 19:42
ROZJE**ŁO MNIE TO ŻE W TAGU ZAMIAST DOTY JEST LOL
Odpisz
4 sierpnia 2014, 19:03
@diablo_piekla: Jak można pomylić oryginał z kopią?! ;~;
Odpisz
24 października 2015, 20:58
@J2319: Jak można pomylić kontynuację z przeróbką?
Odpisz
25 października 2015, 10:24
@Kostus0013: Jak się okazało ponad rok temu jednak można ;V
Odpisz
13 listopada 2015, 21:33
@diablo_piekla: no właśnie już 10 raz
Odpisz
26 września 2015, 12:44
Co za bluźnierstwo!
Odpisz
Edytowano - 24 stycznia 2015, 18:22
a w tagach lol
Odpisz
2 sierpnia 2014, 22:48
DOTA 2.....
1) podróba Lola
2) większego gówna gry nie znają
Odpisz
3 sierpnia 2014, 18:19
@Lumin: nie ma to jak Dota podróbą lola szkoda że ten sam autor robi dote 2 co i 1 , więc przepraszam ale to dota zapoczątkowała serie moby
Odpisz
4 sierpnia 2014, 09:10
@Fobi96: whait what ?
Odpisz
4 sierpnia 2014, 12:18
@Lumin: dota byla pierwsza to poniej wyszedl lol a po za tym jakoś 50procent postaci jest bardzo podobnych do tej z doty a nie które różnią się tylko wyglądem
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2014, 17:22
@Fobi96: Doje**łeś, napisałeś jakby tylko jedna osoba pracowała nad lolem, Guinsoo kiedyś był pracownikiem doty i stworzył dział na forum aby ludzie wymyślali swoje postacie ale odszedł do lola usunął dział i zabrał wszystkie pomysły.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 19:04
@Lumin: Tia... Gra, która powstała wcześniej to podróba... Twoja logika jest co najmniej dziwna...
Odpisz
6 sierpnia 2014, 21:14
@J2319: JAK JUŻ TO MAPA DO WOWA BYŁA PIERWSZA WIĘC DOTA TO TEŻ PODRÓBA
Odpisz
7 sierpnia 2014, 16:04
@diablo_piekla: Ale w dalszym ciągu Dota nie jest podróbą LoLa, czyli użytkownik Lumin nie ma racji
Odpisz
7 sierpnia 2014, 18:25
@J2319: no okej okej już kumam !...ale i tak Dota ssie :p
Odpisz
8 sierpnia 2014, 09:20
@Lumin: Każdy ma swoje zdanie ;p
Odpisz
8 sierpnia 2014, 21:44
@J2319: no nie da się zaprzeczyć ;p
Odpisz
5 sierpnia 2014, 22:10
naipierw byla dota 1 tydzien puziniej lol a swtwurca dota 2 nie wiedzial o lol
Odpisz
2 sierpnia 2014, 20:46
Jakby to ująć hmmm... Takie gówno jak Dota czy LOL to nie gra "P4F"(Play 4 Fun, nie Pay 4 Fun) to "coś" dla ludzi którzy nie mają swojego życia(tak zwany "No-Life"). Nie mają zwykle dziewczyny, pracy, przyjacielu i innych różności które posiada normalny przeciętny Nowak. Miałem fajnego kolegę zanim coś mu się powaliło w życiu, później przestał się spotykać ze znajomymi i w końcu doszło do takiego momentu, że po tym jak stracił wszystkich kumpli poznał "nowych" pseudo-kolegów z gier właśnie tego typu...
Odpisz
2 sierpnia 2014, 21:44
@szakal1: Nie zgodzę się. Nie znam, żadnej osoby, która gra w lola i jest No-Lifem. Moi koledzy i ja gramy w tego typu gry i mamy życie towarzyskie. Pomyśl czasami co piszesz.
Odpisz
2 sierpnia 2014, 22:30
@Perwoll: Oczywiście, a bezdomni wracają do domu zwykle w Audi A8...
Odpisz
2 sierpnia 2014, 22:49
@szakal1: chyba grałeś zbyt długo w Watch dogs -,-
Odpisz
3 sierpnia 2014, 08:38
@Lumin: Nie, nie grałem. Nic o mnie nie wiesz...
Odpisz
3 sierpnia 2014, 10:57
@szakal1: Więc ty wiesz wszystko o graczach gier MOBA
Odpisz
3 sierpnia 2014, 15:22
@Marcin14: Naucz się poprawnie czytać nieuku!
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2014, 18:23
Tu był komentarz z pytaniem ,ale edytowałam bo doszłam do wniosku ,że znam odpowiedź.
Odpisz
2 sierpnia 2014, 22:20
dota 2
Odpisz
2 sierpnia 2014, 18:13
Dota 2 najlepsza! Ból Dupy graczy Lol'a za 3.... 2... 1....
Odpisz
2 sierpnia 2014, 18:26
Obie te gry to według mnie beznadziejne podróbki Warcraft :P
Odpisz
2 sierpnia 2014, 18:34
@Slenderowiec2012: pamiętam starego warcrafta 3 bo w 1 i 2 nie grałem
Odpisz
2 sierpnia 2014, 21:04
Fanboy Valve ;----;ale awatar fajny
Odpisz
3 sierpnia 2014, 01:18
@mrklorens: Jak grałem w Warcraft 2 i Warcraft 3 z jakimś dodatkiem.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 10:59
@pieseu: O i patrz już 7 graczy Lol'a dostało bólu dupy XD (Lapki w dół)
Odpisz
2 sierpnia 2014, 18:13
Nah, ja bym poszedł :)
Odpisz
2 sierpnia 2014, 18:08
nie rozumiem dlatego oceniam 1/13 żal
Odpisz