Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kargon

11 września 2024, 12:36

miniaturka z reptylianin cz.3

Avatar Boberek00

9 września 2024, 16:21

Został zawsze egzorcysta

Avatar Leszy

9 września 2024, 16:23

@Boberek00: Egzorcysta to już też takie meh.
Ostatnie sezony są gorsze.
Te pierwsze 3 były najlepsze.
Ogólnie wo najlepsze u Walaszka była blok ekipa i Kapitan bomba.

Avatar Hacjul

9 września 2024, 16:24

@Leszy: mi się wydaje że wszyscy tak strasznie narzekają na Walaszka, bo mają wobec niego wymagania na poziomie drugiego Bomby

Avatar Boberek00

9 września 2024, 16:25

@Hacjul: stał się ofiarą własnego sukcesu
I Bomba jest strasznie przehypowany

Avatar lordbaysel

11 września 2024, 10:56

@Boberek00: zrobi sezon kabury, to i za blok ekipą zatęsknimy.

Avatar Hacjul

11 września 2024, 11:07

@lordbaysel: Kabura skończył się prawie 6 lat temu, zresztą tak naprawdę nie był taki zły

Avatar Tajdeus

11 września 2024, 10:45

Żeby coś od Walaszka aż tak zeszło na psy?

Avatar Figarus

11 września 2024, 08:52

Walaszek chudzielcu, kiedy kolejny sezon Galaktycznych lektur?!

Avatar Jamjestdrzwi

10 września 2024, 22:35

Czemu bomby nie ma ziomków nie ma
Tylko egzorcysta został

Avatar Leszy

10 września 2024, 10:58

tyyyy.
Co jest jak patrzyłem na ten obrazek wcześniej to zamiast bohaterów był pusty biały kwadrat.

Avatar Hacjul

Edytowano - 9 września 2024, 16:19

Ten ostatni odcinek jakimś cudem trzymał poziom

Avatar Leszy

9 września 2024, 16:20

@Hacjul: No ale i tak to jest kawałek brązu w rzecze szamba.

Avatar Leszy

9 września 2024, 16:20

@Hacjul: Choć nie oglądałem.
Tylko bazuje na komentach.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Leszy
Dodane przez: Leszy

Ch-chesz wyparować...?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To się nie może nie udać

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Jeszcze jak

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka