Blok ekipa była królem, teraz jest tylko chłamem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ch-chesz wyparować...?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To się nie może nie udać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 września 2024, 12:36
miniaturka z reptylianin cz.3
Odpisz
9 września 2024, 16:21
Został zawsze egzorcysta
Odpisz
9 września 2024, 16:23
@Boberek00: Egzorcysta to już też takie meh.
Ostatnie sezony są gorsze.
Te pierwsze 3 były najlepsze.
Ogólnie wo najlepsze u Walaszka była blok ekipa i Kapitan bomba.
Odpisz
9 września 2024, 16:24
@Leszy: mi się wydaje że wszyscy tak strasznie narzekają na Walaszka, bo mają wobec niego wymagania na poziomie drugiego Bomby
Odpisz
9 września 2024, 16:25
@Hacjul: stał się ofiarą własnego sukcesu
I Bomba jest strasznie przehypowany
Odpisz
11 września 2024, 10:56
@Boberek00: zrobi sezon kabury, to i za blok ekipą zatęsknimy.
Odpisz
11 września 2024, 11:07
@lordbaysel: Kabura skończył się prawie 6 lat temu, zresztą tak naprawdę nie był taki zły
Odpisz
11 września 2024, 10:45
Żeby coś od Walaszka aż tak zeszło na psy?
Odpisz
11 września 2024, 08:52
Walaszek chudzielcu, kiedy kolejny sezon Galaktycznych lektur?!
Odpisz
10 września 2024, 22:35
Czemu bomby nie ma ziomków nie ma
Tylko egzorcysta został
Odpisz
10 września 2024, 10:58
tyyyy.
Co jest jak patrzyłem na ten obrazek wcześniej to zamiast bohaterów był pusty biały kwadrat.
Odpisz
Edytowano - 9 września 2024, 16:19
Ten ostatni odcinek jakimś cudem trzymał poziom
Odpisz
9 września 2024, 16:20
@Hacjul: No ale i tak to jest kawałek brązu w rzecze szamba.
Odpisz
9 września 2024, 16:20
@Hacjul: Choć nie oglądałem.
Tylko bazuje na komentach.
Odpisz