To jest jedno z największych kłamstw motoryzacyjnych jakie słyszałem. Ciągle cofam mega ostrożnie, bo w lusterku wygląda jakbym zaraz miał przywalić, a jak wysiadam to się okazuje że spokojnie są ze dwa metry miejsca.
@AntyKierownik: nieprawdopodobne! rok w rok przychodzi zima, ale tym razem cos dziwnego się stało - tez przyszla! Nieświadomi, biedni kierowcy z (tfu) Warszawy nie zmienili opon i blokują boczne drogi na wsiach w drodze do Zakopanego, bo tak ich poprowadził GPS i wpie....ili się do rowu, z którego trzeba ich wyciągać traktorem za opłatą.
edit: ostatnio w okolicy jakiś pajac jechał o wiele za szybko po wsi z kręta drogą i górkami, wjechał w wyjeżdżający ciągnik. Traktorzysta umarl, a rodzinka z auta tez jakies obrażenia poniosla.
Co parę lat ci co jezdza "szybko ale bezpiecznie" wpieprzaja sie w ludzi wyjezdzajacych z bocznych drog. Jak jedziesz 100km/h to nie widze cie na kretej drodze kiedy wyjezdzam od domu
Komentarze
Odśwież13 września 2024, 18:38
Ja, zimiara jakich mało: *niepohamowanej radości dźwięk*
Odpisz
Edytowano - 13 września 2024, 14:10
Dopiero rok szkolny się zaczął a ja już chce wakacje
Odpisz
12 września 2024, 21:30
To jest jedno z największych kłamstw motoryzacyjnych jakie słyszałem. Ciągle cofam mega ostrożnie, bo w lusterku wygląda jakbym zaraz miał przywalić, a jak wysiadam to się okazuje że spokojnie są ze dwa metry miejsca.
Odpisz
10 września 2024, 01:23
Zima znów zaskoczyła drogowców!
Odpisz
Edytowano - 10 września 2024, 08:21
@AntyKierownik: nieprawdopodobne! rok w rok przychodzi zima, ale tym razem cos dziwnego się stało - tez przyszla! Nieświadomi, biedni kierowcy z (tfu) Warszawy nie zmienili opon i blokują boczne drogi na wsiach w drodze do Zakopanego, bo tak ich poprowadził GPS i wpie....ili się do rowu, z którego trzeba ich wyciągać traktorem za opłatą.
edit: ostatnio w okolicy jakiś pajac jechał o wiele za szybko po wsi z kręta drogą i górkami, wjechał w wyjeżdżający ciągnik. Traktorzysta umarl, a rodzinka z auta tez jakies obrażenia poniosla.
Co parę lat ci co jezdza "szybko ale bezpiecznie" wpieprzaja sie w ludzi wyjezdzajacych z bocznych drog. Jak jedziesz 100km/h to nie widze cie na kretej drodze kiedy wyjezdzam od domu
Odpisz
12 września 2024, 18:14
@DiKarpio: ej, ej, ej, nie generalizujmy. Nie tylko Warszawiacy są tacy tępi.
Odpisz
12 września 2024, 17:52
2011 dzwonił, pytali, czy nie widziałeś ich mema
Odpisz
12 września 2024, 17:15
alez to glebokie
Odpisz
11 września 2024, 08:17
...w Tedim już są gotowi na święta. Na szczęście nie puszczali radia
Odpisz
10 września 2024, 17:31
No ja mam nadzieję.
Odpisz
10 września 2024, 07:01
Co myśli moja mama gdy jest jeden stopień celsjusza niżej niż wczoraj:
Odpisz