Można powiedzieć, że Amerykanie rujnują wszystko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
I po kłopocie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Phi!
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 września 2024, 10:30
W Polsce: pyk pyk jako tako i fajrant/s
Odpisz
10 września 2024, 12:51
@Boberek00: Generalnie było z tym kiepsko, ale raz na jakiś czas ktoś wypuścił bajkę z w stylu "całe studio wali marysią" , i trochę mi smutno że ten gatunek w zasadzie wymarł.
Odpisz
12 września 2024, 10:41
@Boberek00: Mnie w ogóle boli ze animacja w Polsce lezy i kwiczy
Niby cos tam wychodzi, ale Polska to dalej taka nisza pod wzgledem animacji/
Z reszta patrzac ze wiele ludzi mentalnie zyje dla bajek z PRL'u i nie chce sie otwierac na nic nowego to nic dziwnego ze tak stoimy
Odpisz
12 września 2024, 14:34
@BardzoOryginalnaNazwa: Mnie bardziej boli że jedyne co jako tako żyje z animacji, to twórczość Walaszka, po za nim to jeszcze Władcy móch jeszcze jest pamiętane
Odpisz
12 września 2024, 14:54
@Boberek00: Ale Walaszek cos tam tworzy, nowi Włatcy wychodza
A tak to nic nie mamy xD
A jak juz powstaje cos nowego to nikomu sie nie podoba i po 5 minutach juz nikt o tym nie pamieta i elo
Odpisz
11 września 2024, 20:19
Ostatnio nawet Afrykanie zaczęli tworzyć udane animacje.
Np "Foki kontra rekiny" z RPA.
Odpisz
10 września 2024, 20:18
Inne kraje: Robimy jak najlepiej. Byleby wszystko fajnie wyglądało. Nie musi być najlepiej, ale nie ma prawa być kiepsko i ma się widzieć, że wiemy co robimy
USA: ...j, k...a, dragi, seks, alko i kreska z dupy
Szczerze? Jedyna dobra kreskówka z USA to Smiling Friends
Odpisz
11 września 2024, 10:25
@RadBasilisk414: Chodzi bardziej o to, że dają serialom animowanym maksymalnie 8 odcinków na sezon, kasują seriale po drugim czy nawet pierwszym sezonie, usuwają ich własne seriale animowane wszędzie żeby nikt ich nie obejrzał bo tak, często zwalniają pracowników żeby im nie płacić (patrz na W Głowie Się Nie Mieści 2), rezygnują z produkcji in house żeby inne studia robiły filmy za nich (Dreamworks, chociaż słyszałem że w większości to ma być produkcja in house, a część z innych studiów), odpisują z podatku już skończone animacje żeby kupić sobie więcej jachtów (patrz, WB i Pigslav), nie dają wolności twórczej twórcom, i tak dalej i tak dalej
Ale twój przykład też jest prawidłowy, bo jest więcej potencjału na animacje dla starszych (Scavenger Reign, Primal, Unicorn Wars)
Odpisz
10 września 2024, 16:03
Ale Azjaci nie robią przepięknych filmów animowanych a samo anime...
Odpisz
Edytowano - 10 września 2024, 10:59
Mnie najbardziej odrzuca to że wszystkie burgerowe animacje mają ten sam styl kreski.
I prawie ten sam styl postaci.
Odpisz
10 września 2024, 10:20
Chciałbym wiedzieć tak samo jak oni, jak smakują gotowane pieniądze
Odpisz