Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Boberek00

10 września 2024, 10:30

W Polsce: pyk pyk jako tako i fajrant/s

Avatar lordbaysel

10 września 2024, 12:51

@Boberek00: Generalnie było z tym kiepsko, ale raz na jakiś czas ktoś wypuścił bajkę z w stylu "całe studio wali marysią" , i trochę mi smutno że ten gatunek w zasadzie wymarł.

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

12 września 2024, 10:41

@Boberek00: Mnie w ogóle boli ze animacja w Polsce lezy i kwiczy
Niby cos tam wychodzi, ale Polska to dalej taka nisza pod wzgledem animacji/
Z reszta patrzac ze wiele ludzi mentalnie zyje dla bajek z PRL'u i nie chce sie otwierac na nic nowego to nic dziwnego ze tak stoimy

Avatar Boberek00

12 września 2024, 14:34

@BardzoOryginalnaNazwa: Mnie bardziej boli że jedyne co jako tako żyje z animacji, to twórczość Walaszka, po za nim to jeszcze Władcy móch jeszcze jest pamiętane

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

12 września 2024, 14:54

@Boberek00: Ale Walaszek cos tam tworzy, nowi Włatcy wychodza
A tak to nic nie mamy xD
A jak juz powstaje cos nowego to nikomu sie nie podoba i po 5 minutach juz nikt o tym nie pamieta i elo

Avatar niggiddu

11 września 2024, 20:19

Ostatnio nawet Afrykanie zaczęli tworzyć udane animacje.
Np "Foki kontra rekiny" z RPA.

Avatar RadBasilisk414

10 września 2024, 20:18

Inne kraje: Robimy jak najlepiej. Byleby wszystko fajnie wyglądało. Nie musi być najlepiej, ale nie ma prawa być kiepsko i ma się widzieć, że wiemy co robimy
USA: ...j, k...a, dragi, seks, alko i kreska z dupy

Szczerze? Jedyna dobra kreskówka z USA to Smiling Friends

Avatar DinoSummer

11 września 2024, 10:25

@RadBasilisk414: Chodzi bardziej o to, że dają serialom animowanym maksymalnie 8 odcinków na sezon, kasują seriale po drugim czy nawet pierwszym sezonie, usuwają ich własne seriale animowane wszędzie żeby nikt ich nie obejrzał bo tak, często zwalniają pracowników żeby im nie płacić (patrz na W Głowie Się Nie Mieści 2), rezygnują z produkcji in house żeby inne studia robiły filmy za nich (Dreamworks, chociaż słyszałem że w większości to ma być produkcja in house, a część z innych studiów), odpisują z podatku już skończone animacje żeby kupić sobie więcej jachtów (patrz, WB i Pigslav), nie dają wolności twórczej twórcom, i tak dalej i tak dalej

Ale twój przykład też jest prawidłowy, bo jest więcej potencjału na animacje dla starszych (Scavenger Reign, Primal, Unicorn Wars)

Avatar Tajdeus

10 września 2024, 16:03

Ale Azjaci nie robią przepięknych filmów animowanych a samo anime...

Avatar Leszy

Edytowano - 10 września 2024, 10:59

Mnie najbardziej odrzuca to że wszystkie burgerowe animacje mają ten sam styl kreski.
I prawie ten sam styl postaci.

Avatar Rebelian_Chaosu

10 września 2024, 10:20

Chciałbym wiedzieć tak samo jak oni, jak smakują gotowane pieniądze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar DinoSummer
Dodane przez: DinoSummer

Ładne rzeczy

Co za przypadek

To się nie może nie udać

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Ziarenko traumy wyrosło

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka