Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lordbaysel

13 września 2024, 21:24

Po co palić ciało razem z trumną? Popioły się albo rozsypuje, albo wkłada do urny, trumna nie daje absolutnie nic poza tym że śmiecia będzie trochę więcej, a z drugiej strony nie dodaje żadnej epickości jak np. łódź czy taki dupny stos na wolnym powietrzu...

Avatar killer111

14 września 2024, 01:00

@lordbaysel: Jak dla mnie tak wygląda to trochę bardziej godnie niż ciało luzem do pieca jak w obozie śmierci. Poza tym te trumny są z pewnością stworzone z bardzo łatwych do strawienia przez ogień materiałów bez metalowych więc co za różnica, to i tak się zmieści w urnie. Co do epickości to imo najlepszy byłby taki pogrzeb gdzie ktoś podpala łódź z denatem za pomocą podpalonej strzały wystrzelonej z łuku, być może o to ci chodziło z tą łodzią. Ale to podejrzewam jest nielegalne w większości krajów ze względu na ochronę środowiska. No chyba że w Gangesie, tylko tam jeszcze przed wystrzeleniem strzały ciało zjedzą hindusi wyłaniający się z rzeki jak ślimaki po deszczu.

Avatar
Konto usunięte

11 września 2024, 11:47

Najlepszy mem z tej serii

Avatar
Konto usunięte

11 września 2024, 11:52

Jaka to seria?

Avatar Potezny_Czlek

11 września 2024, 12:20

lego ninjago

Avatar
Konto usunięte

11 września 2024, 12:31

na tik toku i ig crindżowe filmiki (intencjonalnie) opisujące miasto czy budynek

Avatar
Konto usunięte

11 września 2024, 12:33

Okej dziękuję

Avatar Potezny_Czlek

11 września 2024, 12:37

chyba zaczęło się od reklamy hotelu który zareklamował się w taki sposób i później wszyscy to naśladowali

Avatar
Konto usunięte

11 września 2024, 12:49

@Potezny_Czlek: Brzmi prawdopodobnie

Avatar
Konto usunięte

11 września 2024, 15:44

szczerze mówiąc to jeden z lepszych trendów jakie powstało wciągu ostatnich 3 lat

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Nie są aż takie pyszne

Powodzenia

Dobrze czasem się oderwać

Przerwa na herbatkę

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka