Drodzy Jejowicze, drodzy Kibice!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nigdy na to nie wpadną
Niezniszczalne
Nie są aż takie pyszne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2020, 23:22
Podróżuje w czasie
Spoiler wygraliśmy
Odpisz
12 czerwca 2018, 12:51
jakby ktoś się zastanawiał:
Odpisz
2 sierpnia 2014, 14:33
wygrajmy ,,RAZEM" te mistrzostwa? wiesz że kibice nie mają NIC wspólnego z wygraną drużyny? ma im to tylko zapewnić ROZRYWKĘ. Wygrywa DRUŻYNA a nie drużyna i KIBICE...
Odpisz
1 sierpnia 2014, 23:01
mecz się zaczyna a polsat puszcza reklamę :)
Odpisz
1 sierpnia 2014, 22:54
Ciekawe jak mamy obejrzeć skoro polsat zakoduje mecze?
Odpisz
1 sierpnia 2014, 21:28
za dużo czytania, nie lubię takich obrazków .-.
Odpisz
1 sierpnia 2014, 20:39
A teraz ciekawostka: W siatce Polacy mają więcej złotych medali niż z brązu :D
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2014, 19:36
Aż mi się przypomina żart "-USA! -Co? -3:0!" :')
Odpisz
1 sierpnia 2014, 19:05
Ja ma Cyfrowy Polsat XD i tak,wiedziałem o tych mistrzostwach ;p
Odpisz
1 sierpnia 2014, 18:33
Spoko, ale tak samo mało mnie to obchodzi jak nasze Euro.
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2014, 18:20
I zaraz pełno komentarzy typu: łeee znowu ta piłka, po co to komu, i co z tego, nie obchodzi mnie to fuuu ide grać w lola.
Odpisz
1 sierpnia 2014, 18:15
3 zdj. od końca XD
Odpisz
1 sierpnia 2014, 17:31
tl;dr xd
Odpisz
1 sierpnia 2014, 17:27
Polsacie jeb się,mistrzostwa świata są co 4 lata,prawdopodobnie nieprędko znowu będą w Polsce.Mamy świetną reprezentacje w siatkówce i szanse na podium,a nawet mistrzostwo.Setki tysięcy,jeśli nie miliony kibiców w Polsce nie obejrzą mś bo Polsat który i tak puszcza absurdalnie długie reklamy chce się jeszcze bardziej nachapać.POLSACIE DZIĘKUJEMY!!!
Odpisz
1 sierpnia 2014, 17:18
W TV napieprazją o tym reklamy, a wy tu o tym -,-
Odpisz