Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lukas3k

15 września 2024, 10:14

Można by było się nad tym zastanawiać gdyby były do wyboru odpowiedzi po 8.00. Do wyboru jednak jest szósta i siódma które są przed ósmą. Podstawą rozwiązywania testów wyboru jest odczytanie wszystkich odpowiedzi i dopiero zastanawianie się nad wyborem.

Avatar Eranusieq

15 września 2024, 12:15

@Lukas3k: dobrze, ale jeśli zasnął o 20 to 6 jest poprawne, także źle policzyłeś sobie

Avatar Lukas3k

19 września 2024, 14:05

@Eranusieq: O cholera, rzeczywiście. Coś się słabo znam na zegarku.

Avatar Mijak

15 września 2024, 12:52

Bardzo mądry argument, ale niestety, błąd ortograficzny, twój argument jest inwalidą.

Avatar shadowbio

13 września 2024, 19:03

Jak kiedyś napisałem który przez "u" zwykłe to mi matka tak mordę wydarła że do końca życia zapamiętałem cały słownik języka polskiego

Avatar kaczka_jest_fajna

14 września 2024, 21:32

@shadowbio: no i dobrze

Avatar shadowbio

15 września 2024, 10:12

@kaczka_jest_fajna: bardzo dobrze
W sumie jestem zadowolony bo efekt jest

Avatar Talerz

14 września 2024, 21:05

No zwykle jak sie mówi ile sie spałp to sie podaje razem z czasem zasypiania co nie

Avatar ViccyArt

15 września 2024, 00:47

@Talerz: no niby tak, ale jeśli położył się o 20, spał 10 godzin... To dalej nie powiedzieli o której dokładnie zasnął.
Może zasnął o 1 w nocy bo choruje na bezsenność czy coś

Avatar Annika1

14 września 2024, 22:23

To przykre kiedy kaszojady lepiej rozumieją fakty z życia niż "utytułowani" autorzy podręczników

Avatar ZiemniakWaszPan

14 września 2024, 22:11

Napisane językiem włatcy much

Avatar
SpoconaCebula

13 września 2024, 17:34

O trzydziestej

Avatar MichalGo27

13 września 2024, 15:32

klasyk

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Myszkapl
Dodane przez: Myszkapl

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie są aż takie pyszne

Fergus

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Przerwa na herbatkę

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka