memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
15 września 2024, 20:04
Po co? oba Chromium edge też jest spoko
Odpisz
19 września 2024, 18:14
@Boberek00: ludzie, są przyzwyczajeni do chrome izapominają, że google to też wielkie korpo
20 września 2024, 16:37
@ty1an_yt: Dlatego tylko FF, Florp, Vivaldi, ew Brave
20 września 2024, 06:25
Jеbane bloatware
15 września 2024, 20:02
op sam sobie serce dał
19 września 2024, 17:35
@nichiimishiari: I ukradł. Ale dobre, więc warte przypomnienia.
15 września 2024, 21:20
Było https://memy.jeja.pl/962299,nie-rob-mi-tego.html
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież15 września 2024, 20:04
Po co?
oba Chromium
edge też jest spoko
Odpisz
19 września 2024, 18:14
@Boberek00: ludzie, są przyzwyczajeni do chrome izapominają, że google to też wielkie korpo
Odpisz
20 września 2024, 16:37
@ty1an_yt: Dlatego tylko FF, Florp, Vivaldi, ew Brave
Odpisz
20 września 2024, 06:25
Jеbane bloatware
Odpisz
15 września 2024, 20:02
op sam sobie serce dał
Odpisz
19 września 2024, 17:35
@nichiimishiari: I ukradł.
Ale dobre, więc warte przypomnienia.
Odpisz
15 września 2024, 21:20
Było
https://memy.jeja.pl/962299,nie-rob-mi-tego.html
Odpisz