@DHF1232: Nie. To znaczy, że nie ma cofniętego podbródka, więc mu się mieszczą w szczęce. Więcej, bo 2/3 ludzkości ma ósemki niż ich nie ma. A prawdopodobnie każdy człowiek posiada geny zębów mądrości i przy obecnej medycynie zatrzymaliśmy ewolucję, więc te zęby już zawsze będą cechą opcjonalną
Komentarze
Odśwież21 września 2024, 09:56
To oznacza, że bliżej ci do maupy niż innym bez zębów "mądrości"
Odpisz
21 września 2024, 13:41
@DHF1232: Nie. To znaczy, że nie ma cofniętego podbródka, więc mu się mieszczą w szczęce. Więcej, bo 2/3 ludzkości ma ósemki niż ich nie ma. A prawdopodobnie każdy człowiek posiada geny zębów mądrości i przy obecnej medycynie zatrzymaliśmy ewolucję, więc te zęby już zawsze będą cechą opcjonalną
Odpisz
18 września 2024, 00:52
To jest taki ból, że się prawie popłakałem, chłop 22 lata, wkładałem se kostki lodu tam, moment bólu, a później przykemna ulga
Odpisz
18 września 2024, 07:07
@kola3492: co?
Odpisz
21 września 2024, 09:45
@kola3492: to znaczy, że się nie mieściły raczej
Odpisz
Edytowano - 18 września 2024, 07:15
Jestem chadem przez swoje zęby...?
Odpisz
19 września 2024, 00:59
@Tajdeus: może chodzi o wielkość szczęki
Odpisz
17 września 2024, 21:27
Rarename boksuje teraz powietrze
Odpisz