memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 września 2024, 15:01
nrel, u mnie nikt ich nie spuszcza w pisuarze bo wszyscy jarają koło bramy wjazdowej. Epety palą w kiblach, ale otwierają na oścież okno na dziedziniec co by zbyt siwo nie było a nauczyciele mają wyj*bane
Odpisz
19 września 2024, 16:37
@Otis_: Dopiero czytając ten komentarz zrozumiałem że chodzi o pisuar. Być może dlatego że u mnie w liceum pisuarów nie było.
19 września 2024, 17:57
@Memex: chodzi i kibel bo to z damskiej
19 września 2024, 21:43
@Memex: tak, fragment z urządzeniem do spuszaczania był trochę mylący xd
20 września 2024, 15:21
@BUMPYSIA: myślałam by napisać miska z wodą do spuszczania, ale nie wiem czy to jeszcze bardziej nie komplikuje?
22 września 2024, 10:44
@Szpieg_z_Wenus: rozumiem, ale i tak myślę, że wyszło fajnie
22 września 2024, 20:53
@Otis_: pewnie ja czegoś nie rozumiem ale po co jarać po kiblach jak chce ci się zapalić to po prostu za teren szkoły i tyle
22 września 2024, 21:23
@pvp17: pojęcia nie mam bo mamy dwie palarnie dosłownie obok szkoły
22 września 2024, 19:27
Takie rzeczy to w technikum raczej miejsce mają
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 września 2024, 15:01
nrel, u mnie nikt ich nie spuszcza w pisuarze bo wszyscy jarają koło bramy wjazdowej. Epety palą w kiblach, ale otwierają na oścież okno na dziedziniec co by zbyt siwo nie było a nauczyciele mają wyj*bane
Odpisz
19 września 2024, 16:37
@Otis_: Dopiero czytając ten komentarz zrozumiałem że chodzi o pisuar. Być może dlatego że u mnie w liceum pisuarów nie było.
Odpisz
19 września 2024, 17:57
@Memex: chodzi i kibel bo to z damskiej
Odpisz
19 września 2024, 21:43
@Memex: tak, fragment z urządzeniem do spuszaczania był trochę mylący xd
Odpisz
20 września 2024, 15:21
@BUMPYSIA: myślałam by napisać miska z wodą do spuszczania, ale nie wiem czy to jeszcze bardziej nie komplikuje?
Odpisz
22 września 2024, 10:44
@Szpieg_z_Wenus: rozumiem, ale i tak myślę, że wyszło fajnie
Odpisz
22 września 2024, 20:53
@Otis_: pewnie ja czegoś nie rozumiem ale po co jarać po kiblach jak chce ci się zapalić to po prostu za teren szkoły i tyle
Odpisz
22 września 2024, 21:23
@pvp17: pojęcia nie mam bo mamy dwie palarnie dosłownie obok szkoły
Odpisz
22 września 2024, 19:27
Takie rzeczy to w technikum raczej miejsce mają
Odpisz