Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Pozdrawiam świetliki
A jednak zrobili to w ten sposób
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja, 19:42
Zawsze można dać 16 tera RAMu.
Odpisz
8 marca 2022, 20:07
Zależy, co rozumiemy za granie
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2019, 01:16
da się zrobić pc za kilkadziesiąt tysięcy i wszystkie gry do 2030 roku by poszły bez problemu, no może że wymyśliliby w tym czasie jakieś rewolucyjne rozwiązanie na zwiększenie jakości obrazu które zaczęliby wykorzystywać we wszystkich grach, więc wybrałbym drugą opcję
Odpisz
25 września 2018, 15:48
2
Odpisz
12 lipca 2018, 21:49
gry to nie wszystko.
Odpisz
20 października 2020, 15:12
@TheMJawesome: gotcha
Odpisz
21 grudnia 2017, 16:32
1 najgorsze gówno ever
2 pewnie że tak
Odpisz
7 maja 2017, 20:47
2
Odpisz
24 lutego 2017, 15:01
1 mam jeszcze jeja
Odpisz
18 lutego 2017, 14:53
2
Odpisz
24 sierpnia 2016, 15:37
2.
Odpisz
29 maja 2015, 15:58
2 opcja bo: 1.Wydajesz wszystko tak żeby został 1 dolar 2.SPRZEDAJESZ POŁOWE SWOICH SPRZĘTÓW CO KUPIŁEŚ 3.KASA,I SPRZĘTY! :D, (sorry for the caps-lock)
Odpisz
24 kwietnia 2015, 15:14
Tylko tyle
Odpisz
23 listopada 2014, 12:16
Ale po co kasa jeśli nie można sobie pograć???
Odpisz
13 grudnia 2014, 21:08
@Chewbacca: Kupujesz czołg i KaeMa, strzelasz w gumowe zombie napełnione świńską krwią.
Odpisz
13 grudnia 2014, 22:00
@MrStick: Ok już wiem.
Odpisz
18 października 2014, 22:29
można grać w rozwalanie szkół czołgiem xd
Odpisz
13 października 2014, 15:12
Biorę całą forsę i przekupuje ludzi że jednak mogę grać w gry :D
Odpisz