Graliście w takie gówno jak chiński futbol?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Północne Węgry
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Lekko nie będzie
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 września 2024, 21:20
My graliśmy w nogę na czworakach.
Odpisz
21 września 2024, 21:28
@Darwidx:
Odpisz
21 września 2024, 21:47
@Darwidx: no to to jest to chińskie coś
Odpisz
22 września 2024, 12:35
@mustard: ale nowożytne. Starożytna chińska piłka bardziej przypomina Zośkę i jest na stojąco.
Przecież nie ma opcji żeby w tych swoich kieckach czworakowali po glebie.
Patrz kemari, cuju, janzi
Odpisz
22 września 2024, 13:28
@mustard: TAAAAAK JA TO GRAŁEM W 3 KLASIE PODSTAWÓWKI CHYBA OSTATNIO...
Odpisz
23 września 2024, 04:54
@Darwidx: chyba w twoich fantazjach, furrasie
Odpisz
23 września 2024, 05:08
@Beowulf_: Nie w ten sposób, jakby, plecami do dołu.
Odpisz
23 września 2024, 19:00
@Darwidx: poj...ne
Odpisz
19 września 2024, 20:16
Wolę już cokolwiek od piłki nożnej, może być nawet ta dziwna gra starożytnych Amerykanów gdzie kosz był poziomy
Odpisz
21 września 2024, 23:06
wiesz że kapitan przegranej drużyny był składany w ofierze?
Odpisz
22 września 2024, 04:50
@Hazer: Myślałem, że składano całą drużynę przegranych
Odpisz
22 września 2024, 12:27
grunt to dobra motywacja
Odpisz
19 września 2024, 20:17
Nwm my gramy w siatkówkę
Odpisz
21 września 2024, 21:42
jeszcze gorzej niż chiński futbol 7200 pne
Odpisz
21 września 2024, 21:53
brak gustu elo
Odpisz
22 września 2024, 07:06
no zdecydowanie u ciebie
Odpisz
21 września 2024, 22:27
U mnie jest na odwrót. Emeryt za każdym razem rzuca piłkę mówi żebyśmy się podzielili na składy i grali. Najgorsze że te szympansy też chcą tylko w nogę grać więc trzeba będzie się męczyć do końca szkoły
Odpisz
21 września 2024, 22:25
O nie, straszne, nauczyciel nauczyć czegoś was chce, zamiast ciąglę w grę tę samą, której zasady zna każdy grać wam kazać, potworne jest to!
Odpisz
21 września 2024, 22:16
imo lepsze niż siatka co tydzień do śmierci
Odpisz
Edytowano - 19 września 2024, 20:34
Całe liceum nakùrwíaliśmy w siatkówkę
Odpisz
19 września 2024, 22:30
@PanPiernik: ja przez całą podstawówkę. Dalej mam przez to koszmary.
Odpisz
21 września 2024, 21:41
@PanPiernik: współczuję
Odpisz
19 września 2024, 20:37
Nwm, nie chodzę na wf
Odpisz
19 września 2024, 21:13
@rumcajschr: Sport to zdrowie mój schizorewolicjonisto
Odpisz
19 września 2024, 20:28
u nas jak nie gralismy w noge to nak...ialismy w zbijaka
Odpisz
19 września 2024, 20:15
ej bo nie wiem
brytolski czy jankeski mem?
Odpisz
Edytowano - 19 września 2024, 20:20
@Maslo_Jajeczne: chyba brytolski, bo piszą football nie soccer
Odpisz
19 września 2024, 20:28
footbal w sensie rugby dla dziewczynek które nie potrafią się bić bez zbroi
Odpisz
19 września 2024, 20:25
Ja tam gram w badmintona albo na stadionie biegam
Jest zajebiście nbk
Odpisz