Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hiholatek

23 września 2024, 20:17

Mi się 3 część bardzo podobała. Pokazanie tego akademika/uniwersytetu (nie wiem co to było) Pzzejmowanie kontroli nad miastem przez czarne charaktery, walka książniczek, serio tak dużo było żartów kóre mi siadły

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar kolkav5

27 września 2024, 13:05

@garnekmarzyciel: ok, rozumiem
a scena tańczących ogrów z myszołapem?

Avatar garnekmarzyciel

27 września 2024, 20:42

@kolkav5: to nawet zabawne

Avatar Cymbal

24 września 2024, 19:39

część IV była gorsza, dla mnie
Chociaż: "zarycz no" to złoto i tusk kantujący shreka i pan mateusz byli też fajni

Avatar Batman_XD

25 września 2024, 11:50

@Cymbal: zarycz no!

Avatar kolkav5

24 września 2024, 15:42

Ta część najlepsza

Avatar Kto_Inny

24 września 2024, 15:40

Śmieszne że właśnie na plakacie trzeciego się nie uśmiecha.

Avatar MORDOR1

23 września 2024, 21:21

Od razu widać że mem ukradziony z ameryki bo tam nie znają polskiego dubbingu 👎

Avatar
Konto usunięte

23 września 2024, 22:12

@MORDOR1: Jeśli spojrzysz na tytuły, to widać tu rzadki przypadek mema ukradzionego z Hiszpanii

Avatar Dark_Dante

23 września 2024, 21:29

Oczywiście najlepsza dwójka ale mimo wszystko stawiam trójkę sporo ponad czwórkę.

Avatar pvp17

23 września 2024, 21:01

1 i 2 znam na pamięć 4 mniej więcej coś tam kojarzę ale 3 to wgl nie mogę se przypomnieć

Avatar Baturaj

23 września 2024, 20:56

Osobiście nie uważam, żeby Trójka była aż tak słabym filmem jak się go przedstawia w niemal każdym wideoeseju na Youtube, ale faktycznie pozostałe części są według mnie lepsze.

Avatar SebekFistaszki

23 września 2024, 20:10

Odjebcie się od Shreka trzeciego, jedyne co było w nim złego to osioł i kot zamieniający się ciałami reszta była spoko

Avatar rosomak123

23 września 2024, 20:16

@SebekFistaszki: no cóż
Jak dla mnie jedyna spoko rzeczą było zamienienie się osła i kota ciałami

Avatar
ddawdad

23 września 2024, 20:16

Zawsze wolałem trójkę tak szczerze. Jakkolwiek pod względem wykonania nie był spartaczony to pod względem pomysłów zawsze mi się podobał.
Forever, choć zrobione o wiele lepiej, niż 3 to zawsze wydawało mi się wymuszone jak diabli, dodatkowo imo ta część była strasznie nudna przez większość czasu.

Avatar ArthurMorgan

21 września 2024, 10:17

Dla mnie wszystkie są świetne dzięki Bartoszowi Wierzbięcie

Avatar PanPiernik

Edytowano - 21 września 2024, 09:36

Shrek 2>Shrek>Kot w butach: ostatnie życzenie>Forever>kot w butach>Shrek 3

Avatar Nerius

20 września 2024, 23:58

Shrek 3 > Shrek 4 imo

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar BencV

21 września 2024, 01:03

@Nerius: mam podobnie, fabularnie uważam że 4 jest świetna, ale nie ma kompletnie tego klimatu co poprzednie filmy

Avatar Otis_

21 września 2024, 09:10

@rozwalgo: na pecety też wyszła, chyba nawet mam gdzieś płytę

Wgl dla niewtajemniczonych grę robiło Activision

Avatar stalamed

21 września 2024, 01:29

3 i 4 ssie

Avatar Agateex

21 września 2024, 01:05

przecież 4 jest tragiczna

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar rosomak123
Dodane przez: rosomak123

Frustrujące

To by wystarczyło

Ostry ten sędzia

Fergus

A, okej

No to posłuchane

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka