Mi się 3 część bardzo podobała. Pokazanie tego akademika/uniwersytetu (nie wiem co to było) Pzzejmowanie kontroli nad miastem przez czarne charaktery, walka książniczek, serio tak dużo było żartów kóre mi siadły
Osobiście nie uważam, żeby Trójka była aż tak słabym filmem jak się go przedstawia w niemal każdym wideoeseju na Youtube, ale faktycznie pozostałe części są według mnie lepsze.
Zawsze wolałem trójkę tak szczerze. Jakkolwiek pod względem wykonania nie był spartaczony to pod względem pomysłów zawsze mi się podobał.
Forever, choć zrobione o wiele lepiej, niż 3 to zawsze wydawało mi się wymuszone jak diabli, dodatkowo imo ta część była strasznie nudna przez większość czasu.
Komentarze
Odśwież23 września 2024, 20:17
Mi się 3 część bardzo podobała. Pokazanie tego akademika/uniwersytetu (nie wiem co to było) Pzzejmowanie kontroli nad miastem przez czarne charaktery, walka książniczek, serio tak dużo było żartów kóre mi siadły
Odpisz
24 września 2024, 12:33
@Hiholatek: scena z kadzidłem jako marihuaną
Odpisz
24 września 2024, 15:40
@Hiholatek: mi 3 część się najmniej podobała, jednak nie była tragiczna
1,2 i forever są eleganckie
Odpisz
24 września 2024, 18:18
@kolkav5: nienawidzę Shreka forever
Odpisz
24 września 2024, 18:36
@garnekmarzyciel: czemu?
fajna historia emocjonalna z morałem i tańczącymi ogrami
Odpisz
Edytowano - 25 września 2024, 20:57
@kolkav5: wątek podrywania fiony jest dla mnie zbyt cringowy i niszczy mi odbiór całego filmu
Odpisz
26 września 2024, 14:42
@garnekmarzyciel: podrywa ją na sposób w jaki wie, że na nią działa
(na jej standardową wersję)
co w tym żenującego?
Odpisz
27 września 2024, 09:45
@kolkav5: no nie wiem czemu po prostu mnie skręca i nie jestem w stanie się dobrze bawić
Odpisz
27 września 2024, 13:05
@garnekmarzyciel: ok, rozumiem
a scena tańczących ogrów z myszołapem?
Odpisz
27 września 2024, 20:42
@kolkav5: to nawet zabawne
Odpisz
24 września 2024, 19:39
część IV była gorsza, dla mnie
Chociaż: "zarycz no" to złoto i tusk kantujący shreka i pan mateusz byli też fajni
Odpisz
25 września 2024, 11:50
@Cymbal: zarycz no!
Odpisz
24 września 2024, 15:42
Ta część najlepsza
Odpisz
24 września 2024, 15:40
Śmieszne że właśnie na plakacie trzeciego się nie uśmiecha.
Odpisz
23 września 2024, 21:21
Od razu widać że mem ukradziony z ameryki bo tam nie znają polskiego dubbingu 👎
Odpisz
23 września 2024, 22:12
@MORDOR1: Jeśli spojrzysz na tytuły, to widać tu rzadki przypadek mema ukradzionego z Hiszpanii
Odpisz
23 września 2024, 21:29
Oczywiście najlepsza dwójka ale mimo wszystko stawiam trójkę sporo ponad czwórkę.
Odpisz
23 września 2024, 21:01
1 i 2 znam na pamięć 4 mniej więcej coś tam kojarzę ale 3 to wgl nie mogę se przypomnieć
Odpisz
23 września 2024, 20:56
Osobiście nie uważam, żeby Trójka była aż tak słabym filmem jak się go przedstawia w niemal każdym wideoeseju na Youtube, ale faktycznie pozostałe części są według mnie lepsze.
Odpisz
23 września 2024, 20:10
Odjebcie się od Shreka trzeciego, jedyne co było w nim złego to osioł i kot zamieniający się ciałami reszta była spoko
Odpisz
23 września 2024, 20:16
@SebekFistaszki: no cóż
Jak dla mnie jedyna spoko rzeczą było zamienienie się osła i kota ciałami
Odpisz
23 września 2024, 20:16
Zawsze wolałem trójkę tak szczerze. Jakkolwiek pod względem wykonania nie był spartaczony to pod względem pomysłów zawsze mi się podobał.
Forever, choć zrobione o wiele lepiej, niż 3 to zawsze wydawało mi się wymuszone jak diabli, dodatkowo imo ta część była strasznie nudna przez większość czasu.
Odpisz
21 września 2024, 10:17
Dla mnie wszystkie są świetne dzięki Bartoszowi Wierzbięcie
Odpisz
Edytowano - 21 września 2024, 09:36
Shrek 2>Shrek>Kot w butach: ostatnie życzenie>Forever>kot w butach>Shrek 3
Odpisz
20 września 2024, 23:58
Shrek 3 > Shrek 4 imo
Odpisz
Edytowano - 20 września 2024, 23:59
@Nerius: jak dla mnie Shrek trzeci był taki bardziej dziecinny? Chyba tak to można nazwac
Odpisz
21 września 2024, 00:04
@Nerius: Shrek 3 miał fajną grę na PS2
Odpisz
21 września 2024, 00:05
@Nerius: też tak uważam
Odpisz
21 września 2024, 01:03
@Nerius: mam podobnie, fabularnie uważam że 4 jest świetna, ale nie ma kompletnie tego klimatu co poprzednie filmy
Odpisz
21 września 2024, 09:10
@rozwalgo: na pecety też wyszła, chyba nawet mam gdzieś płytę
Wgl dla niewtajemniczonych grę robiło Activision
Odpisz
21 września 2024, 01:29
3 i 4 ssie
Odpisz
21 września 2024, 01:05
przecież 4 jest tragiczna
Odpisz