Niełatwo jest być niskim facetem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Nie idź!
To się nie może nie udać
To by wystarczyło
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2024, 19:06
Ja mam 177 cm. Niski nie jestem, ale nie jestem też wysoki. Jestem po prostu średni.
Odpisz
29 września 2024, 22:40
@Lord_Endless: jesteś niski lol
Odpisz
21 września 2024, 21:17
Dla nich zostaje coś innego...
Odpisz
21 września 2024, 21:35
@kiwi999999: nnniiiieee
Zasługujemy na lepsze traktowanie
Odpisz
25 września 2024, 07:47
@kiwi999999:
Odpisz
29 września 2024, 16:10
@kiwi999999: zawsze jeszcze kuźnia pasuje
Odpisz
Edytowano - 29 września 2024, 00:04
Sucks to suck I suppose
Odpisz
21 września 2024, 21:09
Nikt mnie nie chce 😞
Odpisz
21 września 2024, 21:11
@proto_typu_EF:
Odpisz
Edytowano - 21 września 2024, 21:34
@proto_typu_EF: Bo jesteś dzieciolubem ☠️☠️☠️
Odpisz
21 września 2024, 21:34
@rumcajschr: no i mam 1.55
Odpisz
21 września 2024, 21:35
@Nerius: a ty ile masz?
Odpisz
21 września 2024, 21:36
@proto_typu_EF: Pewnie łatwo ci się przedostać do podstawówki ☠️☠️☠️
Odpisz
21 września 2024, 21:39
@rumcajschr: może gdybym w pełni zgolił zarost to może może
Odpisz
21 września 2024, 21:39
@proto_typu_EF: Nawet nie zaprzeczy ☠️☠️☠️
Odpisz
21 września 2024, 21:50
@rumcajschr: no a co mam zaprzeczyć
Jestem niski i pewnie bym się wtopił gdyby nie zarost
Odpisz
21 września 2024, 21:52
@proto_typu_EF: ☠️☠️☠️
Odpisz
21 września 2024, 21:58
@proto_typu_EF: 164 cm
Odpisz
21 września 2024, 21:59
@Nerius: ku.wa jaki gigant
No a na serio to też jesteś niski
Chociaż nie masz tak źle jak ja
Odpisz
21 września 2024, 22:54
@proto_typu_EF: ja 167
Łączmy się w bólu
Odpisz
22 września 2024, 01:03
@PanPiernik: mój crush ma może 1,69 m, nosi pióra we włosach i podoba mi się cholernie jakoś od szkoły średniej (głównie przez głos i talent do muzyki), więc jeśli Was to pocieszy, wzrost to nie wszystko.
Odpisz
25 września 2024, 12:35
@Lintu: czy to on?
Odpisz
25 września 2024, 13:52
@Zloty_bambus: nie mam pojęcia, kogo przedstawia grafika o.O ale z pewnością nie o nim mówiłam
Odpisz
25 września 2024, 23:54
@Zloty_bambus: Scanlan z Vox Machiny?
Odpisz
27 września 2024, 07:13
@niggiddu: tak
Odpisz
25 września 2024, 10:36
Ja mam 184cm i nikt poza 2 niestabilnymi psychicznie dziewczynami w życiu mnie nie chciał. Poza wzrostem musiałbym mieć też ryj, na który da się patrzeć.
Odpisz
Edytowano - 25 września 2024, 09:36
Tall boys love short boys
Odpisz
24 września 2024, 23:36
Ja mam 165 i mi się udało znaleźć dziewczynę, nie wszyscy patrzą na wzrost
Odpisz
24 września 2024, 20:51
Faceci lubią niskich facetów!
Odpisz
21 września 2024, 21:04
Ja wolę niższych ode mnie bo można w czoło pocaławać fajnie i ogólnie mam wrażenie że jest więcej energii w niższych ludziach ^^.
Odpisz
21 września 2024, 21:08
@Szpieg_z_Wenus: niższy wzrost to mniejsza powierzchnia mająca kontakt z otoczeniem. To oznacza, że z niższych ludzi uchodzi mniej energii do otoczenia. Podsumowując, w twoim komentarzu jest trochę prawdy
Odpisz
24 września 2024, 19:38
Serce niższych ludzi przepompowuje krew na krótszy dystans, niż u wyższych ludzi!
Odpisz
24 września 2024, 20:11
@Szpieg_z_Wenus: a sama ile masz? Pytam bo jestem ciekaw czy to dla Ciebie łatwe znaleźć kogoś niższego czy może pierwszy raz spotykam w sieci kogoś kto szczerze woli krasnali ;p
Odpisz
24 września 2024, 20:21
@niggiddu: gdzieś 175? Ale i tak wolę poniżej średniego wzrostu
Odpisz
24 września 2024, 20:31
@Szpieg_z_Wenus: czyli poniżej średniej męskiego wzrostu w Polsce i powyżej średniej na świecie. Co prawda dosyć często idąc przez miasto widzę pary w których kobieta jest wyższa, ale to i tak nietypowe spotkać kogoś kto wprost mówi o takim upodobaniu ;p
Odpisz
Edytowano - 24 września 2024, 18:44
Nie jestem fanem przyglądania się parom w miejscom publicznym, ale widziałam kiedyś taką parę na mieście - dziewczyna wyższa od chłopaka, zobaczyłam akurat jak się całowali na pożegnanie i to takie urocze jak to chłopak musiał stanąć na palcach żeby dosięgnąć twarzy dziewczyny
Odpisz
24 września 2024, 19:07
@Lisedra: rzeczywiście, bo z reguły faceci nie lubią jak lasla jest wyższa od nich, ale może się to zmienia
Odpisz
24 września 2024, 20:26
@Lisedra: Paradoksalnie często widuję takie pary idąc przez miasto - natomiast w dziełach fikcji są zadziwiająco rzadkie, a jak już się pojawiają to zazwyczaj z podkreśleniem tej różnicy wzrostu jako istotnego elementu fabuły i dialogów (np wspólne pokonywanie kompleksów nt wzrostu). A szkoda, bo jak dla mnie takie pary są najbardziej urocze - nietypowe, wyglądają pociesznie, przełamują stereotypy i tworzą potencjał do naprawdę ciekawej i emocjonującej dynamiki między postaciami (np postacie o różnicy charakterów odwrotnej do typowo damsko-męskich lub pomysł, że niższa postać męska nadrabia to znacznie większą śmiałością i determinacją niż inni bohaterowie... możliwości jest dużo, trzeba tylko umieć je rozwinąć).
Odpisz
22 września 2024, 02:51
Ja mam 181... no i jestem na jeja, więc nie tylko w tym problem
Odpisz
22 września 2024, 10:42
@ty1an_yt: ja mam 188 i jestem na jeja plus jestem nerdem i chodzę w bluzach
To wina jeja
Odpisz
24 września 2024, 18:09
@ty1an_yt: Ja mam 182 jestem na jeja i też widzę, że problem jest też gdzieś indziej
Odpisz
24 września 2024, 19:09
@ty1an_yt: tak samo ja nie lubię gdy ktoś mówi, że jestem ładna (a nie jestem), bo to oznacza, że gdzie indziej jest ze mną problem
Odpisz
22 września 2024, 01:07
Rel.
Odpisz
21 września 2024, 20:53
To może ale nie musi mieć podtekstu seksualnego
Odpisz