Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Lord_Endless

24 września 2024, 19:06

Ja mam 177 cm. Niski nie jestem, ale nie jestem też wysoki. Jestem po prostu średni.

Avatar Konto_nieusuniete

29 września 2024, 22:40

@Lord_Endless: jesteś niski lol

Avatar kiwi999999

21 września 2024, 21:17

Dla nich zostaje coś innego...

Avatar proto_typu_EF

21 września 2024, 21:35

@kiwi999999: nnniiiieee
Zasługujemy na lepsze traktowanie

Avatar Nixital46

25 września 2024, 07:47

Avatar pvp17

29 września 2024, 16:10

@kiwi999999: zawsze jeszcze kuźnia pasuje

Avatar Konto_nieusuniete

Edytowano - 29 września 2024, 00:04

Sucks to suck I suppose

Avatar proto_typu_EF

21 września 2024, 21:09

Nikt mnie nie chce 😞

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar niggiddu

25 września 2024, 23:54

@Zloty_bambus: Scanlan z Vox Machiny?

Avatar Zloty_bambus

27 września 2024, 07:13

@niggiddu: tak

Avatar valentin

25 września 2024, 10:36

Ja mam 184cm i nikt poza 2 niestabilnymi psychicznie dziewczynami w życiu mnie nie chciał. Poza wzrostem musiałbym mieć też ryj, na który da się patrzeć.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 25 września 2024, 09:36

Tall boys love short boys

Avatar RudeTomato

24 września 2024, 23:36

Ja mam 165 i mi się udało znaleźć dziewczynę, nie wszyscy patrzą na wzrost

Avatar Little_Fox_in_Box

24 września 2024, 20:51

Faceci lubią niskich facetów!

Avatar Szpieg_z_Wenus

21 września 2024, 21:04

Ja wolę niższych ode mnie bo można w czoło pocaławać fajnie i ogólnie mam wrażenie że jest więcej energii w niższych ludziach ^^.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Szpieg_z_Wenus

24 września 2024, 20:21

@niggiddu: gdzieś 175? Ale i tak wolę poniżej średniego wzrostu

Avatar niggiddu

24 września 2024, 20:31

@Szpieg_z_Wenus: czyli poniżej średniej męskiego wzrostu w Polsce i powyżej średniej na świecie. Co prawda dosyć często idąc przez miasto widzę pary w których kobieta jest wyższa, ale to i tak nietypowe spotkać kogoś kto wprost mówi o takim upodobaniu ;p

Avatar Lisedra

Edytowano - 24 września 2024, 18:44

Nie jestem fanem przyglądania się parom w miejscom publicznym, ale widziałam kiedyś taką parę na mieście - dziewczyna wyższa od chłopaka, zobaczyłam akurat jak się całowali na pożegnanie i to takie urocze jak to chłopak musiał stanąć na palcach żeby dosięgnąć twarzy dziewczyny

Avatar Katrina2712

24 września 2024, 19:07

@Lisedra: rzeczywiście, bo z reguły faceci nie lubią jak lasla jest wyższa od nich, ale może się to zmienia

Avatar niggiddu

24 września 2024, 20:26

@Lisedra: Paradoksalnie często widuję takie pary idąc przez miasto - natomiast w dziełach fikcji są zadziwiająco rzadkie, a jak już się pojawiają to zazwyczaj z podkreśleniem tej różnicy wzrostu jako istotnego elementu fabuły i dialogów (np wspólne pokonywanie kompleksów nt wzrostu). A szkoda, bo jak dla mnie takie pary są najbardziej urocze - nietypowe, wyglądają pociesznie, przełamują stereotypy i tworzą potencjał do naprawdę ciekawej i emocjonującej dynamiki między postaciami (np postacie o różnicy charakterów odwrotnej do typowo damsko-męskich lub pomysł, że niższa postać męska nadrabia to znacznie większą śmiałością i determinacją niż inni bohaterowie... możliwości jest dużo, trzeba tylko umieć je rozwinąć).

Avatar ty1an_yt

22 września 2024, 02:51

Ja mam 181... no i jestem na jeja, więc nie tylko w tym problem

Avatar mozeniemorze

22 września 2024, 10:42

@ty1an_yt: ja mam 188 i jestem na jeja plus jestem nerdem i chodzę w bluzach
To wina jeja

Avatar DHF1232

24 września 2024, 18:09

@ty1an_yt: Ja mam 182 jestem na jeja i też widzę, że problem jest też gdzieś indziej

Avatar Katrina2712

24 września 2024, 19:09

@ty1an_yt: tak samo ja nie lubię gdy ktoś mówi, że jestem ładna (a nie jestem), bo to oznacza, że gdzie indziej jest ze mną problem

Avatar Tajdeus

22 września 2024, 01:07

Rel.

Avatar GHouste

21 września 2024, 20:53

To może ale nie musi mieć podtekstu seksualnego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Nie idź!

To się nie może nie udać

To by wystarczyło

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka