Gracze vs. producenci gier
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Lekko nie będzie
Z klasą się trzeba urodzić
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2018, 10:28
ja tylko gram w orginalne gry z którymi zawsze miałam kłopot (gry z Reksiem)
Odpisz
16 lipca 2016, 21:27
I dlatego wole grać w red alert2
Odpisz
2 sierpnia 2014, 16:52
Dokładnie, psioczymy na branże gier ale i tak kupujemy ogrzewane tytuły. Chcecie coś zmienić to nie kupujcie nic a jak firma straci kilka milionów to może się za coś wezmą.
Odpisz
2 sierpnia 2014, 13:13
Właśnie dlatego wolę grać w Lola ;D
Odpisz
2 sierpnia 2014, 09:54
Call Of Poody pisze a pod tym rysunek sraczki :D kto zauważył strzałki amora :D w góre lub w dół ? niehejtować :D ?
Odpisz
2 sierpnia 2014, 07:57
Call Of Poody
Widzę że twórca przewidział jaki będzie nowy CoD
Odpisz
2 sierpnia 2014, 08:21
@Kubek262: Poopy*
Odpisz