Tak praktycznie wyglądają moja wszystkie rozmowy ze znajomymi/przyjaciółmi których nie widziałam przynajmniej kilka miesięcy. Nie wiem jak matki to robią że muszą nadrobić całe 40 lat rozłąki z przyjaciółką z liceum. Ja nawet nie pamiętam jak się nazwywała większość
Nienawidzę takich rozmów.
Bo zazwyczaj tylko ja się staram jakoś rozwinąć konwersacje.
Typie jak nie masz o czym do mnie gadać i tylko odzywasz się by się odezwać to lepiej się nie odzywaj.
Komentarze
Odśwież24 września 2024, 17:54
Tak praktycznie wyglądają moja wszystkie rozmowy ze znajomymi/przyjaciółmi których nie widziałam przynajmniej kilka miesięcy. Nie wiem jak matki to robią że muszą nadrobić całe 40 lat rozłąki z przyjaciółką z liceum. Ja nawet nie pamiętam jak się nazwywała większość
Odpisz
22 września 2024, 14:33
Nienawidzę takich rozmów.
Bo zazwyczaj tylko ja się staram jakoś rozwinąć konwersacje.
Typie jak nie masz o czym do mnie gadać i tylko odzywasz się by się odezwać to lepiej się nie odzywaj.
Odpisz