memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
28 kwietnia, 02:54
Siadasz do robienia mema i zapominasz o czym miał być...
Odpisz
23 września 2024, 22:27
Jestem Henzej, mam 23 lata i choruję na demencję
23 września 2024, 22:59
@Henzej: Byłoby śmiesznie jakby drugi raz napisała xd
24 września 2024, 13:05
@Waldemir50: co napisała? Ja nic nie widzę
26 września 2024, 09:58
@Waldemir50: zapomniała
Edytowano - 25 września 2024, 20:22
ja mam taką pamięć że pamiętam wszystko co było w moim życiu 10 lat wstecz i co widziałem a nie potrafię zapamiętać gdzie położyłem telefon
23 września 2024, 22:23
Ja zapisuje w notatkach na tel
23 września 2024, 22:24
ja podobnie, tyle że ja mam coś z pamięcią i zanim wyjmę go z kieszeni to zapominam
23 września 2024, 22:30
@sssstttt: oj, to już serio słabo To wiesz co? Powtarzaj jego treść w głowie w kółko do czasu zapisania
Fakt, że mam problemy z pamięcią, nie oznacza, że jestem głupi, próbowałem tego, ale wyciąganie telefonu mnie rozprasza. Ale dzięki za troskę
24 września 2024, 06:09
@sssstttt: ale ja nie mówię że gdybyś na to nie wpadł to byłbyś głupi xD chciałam tylko pomoc -_-
24 września 2024, 09:18
Sęk w tym że ja jestem głupi i wszystko odbieram jako zarzut. I jeszcze raz dziękuję za troskę
24 września 2024, 09:44
@sssstttt: no to patrz, jesteśmy podobni!
23 września 2024, 23:45
Teraz zapominasz o pomyśle na mema o zapominaniu pomysłu na mema *panik*
23 września 2024, 22:32
23 września 2024, 23:00
@Hacjul: Znaczy nie wiem czy było czy nie ja tylko opisywałem dość memową sytuację co mi się przed chwilą zdarzyła
myślałem że to bedzie mam o poland, polsce i po land
Ten mem jest o tym jak zrobiłeś tego mema memocepcja
Credit dla rosomak123 za szablon czy coś chyba tak to się robi
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież28 kwietnia, 02:54
Siadasz do robienia mema i zapominasz o czym miał być...
Odpisz
23 września 2024, 22:27
Jestem Henzej, mam 23 lata i choruję na demencję
Odpisz
23 września 2024, 22:59
@Henzej: Byłoby śmiesznie jakby drugi raz napisała xd
Odpisz
24 września 2024, 13:05
@Waldemir50: co napisała? Ja nic nie widzę
Odpisz
26 września 2024, 09:58
@Waldemir50: zapomniała
Odpisz
Edytowano - 25 września 2024, 20:22
ja mam taką pamięć że pamiętam wszystko co było w moim życiu 10 lat wstecz i co widziałem a nie potrafię zapamiętać gdzie położyłem telefon
Odpisz
23 września 2024, 22:23
Ja zapisuje w notatkach na tel
Odpisz
23 września 2024, 22:24
ja podobnie, tyle że ja mam coś z pamięcią i zanim wyjmę go z kieszeni to zapominam
Odpisz
23 września 2024, 22:30
@sssstttt: oj, to już serio słabo
To wiesz co? Powtarzaj jego treść w głowie w kółko do czasu zapisania
Odpisz
23 września 2024, 22:59
Fakt, że mam problemy z pamięcią, nie oznacza, że jestem głupi, próbowałem tego, ale wyciąganie telefonu mnie rozprasza. Ale dzięki za troskę
Odpisz
24 września 2024, 06:09
@sssstttt: ale ja nie mówię że gdybyś na to nie wpadł to byłbyś głupi xD chciałam tylko pomoc -_-
Odpisz
24 września 2024, 09:18
Sęk w tym że ja jestem głupi i wszystko odbieram jako zarzut. I jeszcze raz dziękuję za troskę
Odpisz
24 września 2024, 09:44
@sssstttt: no to patrz, jesteśmy podobni!
Odpisz
23 września 2024, 23:45
Teraz zapominasz o pomyśle na mema o zapominaniu pomysłu na mema
*panik*
Odpisz
23 września 2024, 22:32
Odpisz
23 września 2024, 23:00
@Hacjul: Znaczy nie wiem czy było czy nie ja tylko opisywałem dość memową sytuację co mi się przed chwilą zdarzyła
Odpisz
23 września 2024, 22:24
myślałem że to bedzie mam o poland, polsce i po land
Odpisz
23 września 2024, 22:24
Ten mem jest o tym jak zrobiłeś tego mema memocepcja
Odpisz
23 września 2024, 22:23
Credit dla rosomak123 za szablon czy coś chyba tak to się robi
Odpisz