Przynajmniej nie stoi na cegłach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Miło z ich strony, śliczne są
Albo dla osób w spektrum
To się nie może nie udać
Ikony
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego, 07:50
To jest cybertruck zawsze
Odpisz
28 września 2024, 21:37
*Tesla
Odpisz
28 września 2024, 20:10
kiedy redzi usunął wszystkie błędy z cyberpunk i widzą jak on wygląda
Odpisz
28 września 2024, 17:16
Chyba w Rosji.
Odpisz
24 września 2024, 11:34
Raczej po pierwszym deszczu
Odpisz
24 września 2024, 10:03
I tak lepszy niż oryginał
Odpisz
24 września 2024, 08:24
Ktoś tu pojęcie o polsce ma z piosenek kazika z lat 90-tych. No bo wiecie j...ć polskę bo tu smród i nic się nie udaje 🤣
Odpisz
24 września 2024, 08:10
Nie trzeba miesiąca w Polsce
Ten syf rdzewieje sam z siebie, to jest po prostu cyberttuck po miesiącu użytkowania
Odpisz