Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Można, tylko trzeba wstawać rano
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2024, 09:41
Ok boomer
Odpisz
Edytowano - 8 października 2021, 18:41
To były zupełnie inne czasy, nie można tak na to patrzeć
Odpisz
10 stycznia 2019, 21:29
Szczerze mówiąc wolę swag yolo chińszczyzna niż bóg honor ojczyzna
Odpisz
1 sierpnia 2014, 23:32
Niech każdy mówi za siebie...
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2014, 00:05
@MrocznyWilk: Prawda, nienalezy wrzucać wszystkich do jednego wora.
Odpisz
2 sierpnia 2014, 10:47
@jacek1s: Ty jesteś kanapkę, ty się nie przejmuj.
Odpisz
2 sierpnia 2014, 11:52
Jestem człowiekiem kanapką.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 12:08
@jacek1s: do jednego chlebaka :P
Odpisz
13 sierpnia 2017, 11:41
@jacek1s: Jacek wtf is that shiz on ur avatar
Odpisz
11 sierpnia 2014, 09:52
Maureen, to ty?
Odpisz
8 sierpnia 2014, 15:09
Na prawdę nie rozumiem co ma takie gadanie na celu... Nastały lepsze czasy, powinniśmy się z tego cieszyć, a nie narzekać. Oczywiście i niepodważalnie Rodakom, którzy walczyli o Polskę należy się ogromny szacunek i chwała, ale tak jak oni dostosowali się do swoich czasów, tak i my dostosowujemy się do naszych i to jest normalne. A w razie gdyby sytuacja się zmieniła i nastałaby wojna, czy inna katastrofa, to myślę, że znalazłoby się wiele odważnych i walecznych Polaków, którzy wzięliby sprawy w swoje ręce.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 16:01
@Karma: Tylko szkoda że w naszych czasach jest pełno hipsterów, gejów i innego wszelkiego gów*a
Odpisz
10 sierpnia 2014, 13:27
@Kubek262: No i co z tego? Jeżeli chcą tacy być, to niech tacy będą, a ty nie zawracaj tym sobie głowy. Po prostu przebywaj z ludźmi, których lubisz. Poza tym wszystko ma swoje wady. Osobiście wolę żyć w tych czasach, niż na przykład w średniowieczu, czy podczas WW2.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 12:05
Nasza wina że żyjemy w czasach pokoju -,-
Odpisz
8 sierpnia 2014, 12:10
Ukraina, Korea Polnocna, kraje bliskiego wschodu?
Odpisz
8 sierpnia 2014, 12:45
My nie mówimy o pokojach w domu.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 13:15
@Karso21Respawn: Żyjemy w czasach pokoju powiadacie, a Ameryka go pilnuje? Jak na razie Amerykanie zabili 200 000 niewinnych ludzi w Iraku a tylko kilku terrorystów.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 13:21
@PeterioS: Nie tylko w iraku. Niestety nie tylko. A są zadłużeni na kilka trylionów, więc wywałanie wojny to dla nich całkiem dobre rozwiazanie.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 15:34
oni nie żyją w pokoju!! ale my tak... Polska nie toczy wojny... Narazie
Odpisz
8 sierpnia 2014, 15:39
ALE CHODZI O TO ŻE WSZYSCY JESTEŚMY LUDŹMI A MIMO TO MAMY TAK RÓŻNY PODZIAŁ WARTOŚCI! NIE JESTEŚ SAM NA TYM ŚWIECIE!
Odpisz
8 sierpnia 2014, 14:17
tak bardzo mnie to nie obchodzi
Odpisz
8 sierpnia 2014, 14:08
Wcześniej nie martwiono czy mu starczy pocisków, a teraz czy mu starczy kasy na telefonie. Tak obwiniaj modernistyczny pogląd na świat gdzie jest przepych technologiczny i ludzie bardziej się martwią oto czy dostaną ISrona niż o własnego ojca który sobie ręka złamał na przykład. Odwrócono system wartości ale tego jeden głupi wpis nic nie zmieni.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 14:00
bóg honor ojczyzna swag yolo chinszczyzna xDDD
Odpisz
3 sierpnia 2014, 11:45
1. Ta osoba nie powiedziała tego na głos, tylko napisała na chacie prywatnym na FB...
2. Za co mamy teraz umierać? Przecież nie mamy problemów, jakie były kiedyś.
Odpisz
8 sierpnia 2014, 12:37
@Boba_Fett: Ebola, 'wojna domowa' na Ukrainie, na bliskim wschodzie amerykańcy leją się po mordach z talibami, faktycznie, wszyćko jes cacy
Odpisz
8 sierpnia 2014, 12:52
@Jurek_Kiler: Jakbyś nie zauważył geniuszu napisał że my nie mamy problemów, co nas obchodzą inne kraje...
Odpisz
8 sierpnia 2014, 13:02
@Jurek_Kiler: czyli gimby mają uciekać z polski na ukrainę i lać rusków po mordach?
Odpisz
8 sierpnia 2014, 13:16
@Boba_Fett: Chodzi o to że jedni walczą o życie i wolność i mają właściwy podział wartości nie to co w Europie.
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2014, 14:14
Żyjemy w czasach pokoju ,w czym tkwi problem ?
Odpisz
8 sierpnia 2014, 13:11
@konkorde: W tobie
Odpisz
8 sierpnia 2014, 12:15
prawda
Odpisz
8 sierpnia 2014, 12:10
To prawda. Nasze pokolenie jest najgorsze. Boje sie co bedzie z nastepnym...
Odpisz
8 sierpnia 2014, 12:27
my tego nie przetrwamy 0_o
a ty chcesz o nowym myśleć
Odpisz
8 sierpnia 2014, 13:31
Czyli że całe to pokolenie ma zapi***alać i walczyć o wolność Ukrainy która wypnie się na nas? Walczyć o wolność Arabów którzy w zamian zaludnią nas jak Francję?
Odpisz
8 sierpnia 2014, 12:05
Ja to nie uzywam Wifi za bardzo instagramu też nie mam.Mnie to nie dotyczy :DD
Odpisz