Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanPiernik

27 września 2024, 09:41

Ok boomer

Avatar Szymek_J

Edytowano - 8 października 2021, 18:41

To były zupełnie inne czasy, nie można tak na to patrzeć

Avatar
Konto usunięte

10 stycznia 2019, 21:29

Szczerze mówiąc wolę swag yolo chińszczyzna niż bóg honor ojczyzna

Avatar MrocznyWilk

1 sierpnia 2014, 23:32

Niech każdy mówi za siebie...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar MaD_MaN

8 sierpnia 2014, 12:08

@jacek1s: do jednego chlebaka :P

Avatar BOSS111

13 sierpnia 2017, 11:41

@jacek1s: Jacek wtf is that shiz on ur avatar

Avatar Nyroe

11 sierpnia 2014, 09:52

Maureen, to ty?

Avatar Karma

8 sierpnia 2014, 15:09

Na prawdę nie rozumiem co ma takie gadanie na celu... Nastały lepsze czasy, powinniśmy się z tego cieszyć, a nie narzekać. Oczywiście i niepodważalnie Rodakom, którzy walczyli o Polskę należy się ogromny szacunek i chwała, ale tak jak oni dostosowali się do swoich czasów, tak i my dostosowujemy się do naszych i to jest normalne. A w razie gdyby sytuacja się zmieniła i nastałaby wojna, czy inna katastrofa, to myślę, że znalazłoby się wiele odważnych i walecznych Polaków, którzy wzięliby sprawy w swoje ręce.

Avatar Kubek262

8 sierpnia 2014, 16:01

@Karma: Tylko szkoda że w naszych czasach jest pełno hipsterów, gejów i innego wszelkiego gów*a

Avatar asdfghjk

10 sierpnia 2014, 13:27

@Kubek262: No i co z tego? Jeżeli chcą tacy być, to niech tacy będą, a ty nie zawracaj tym sobie głowy. Po prostu przebywaj z ludźmi, których lubisz. Poza tym wszystko ma swoje wady. Osobiście wolę żyć w tych czasach, niż na przykład w średniowieczu, czy podczas WW2.

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2014, 12:05

Nasza wina że żyjemy w czasach pokoju -,-

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2014, 15:34

oni nie żyją w pokoju!! ale my tak... Polska nie toczy wojny... Narazie

Avatar PeterioS

8 sierpnia 2014, 15:39

ALE CHODZI O TO ŻE WSZYSCY JESTEŚMY LUDŹMI A MIMO TO MAMY TAK RÓŻNY PODZIAŁ WARTOŚCI! NIE JESTEŚ SAM NA TYM ŚWIECIE!

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2014, 14:17

tak bardzo mnie to nie obchodzi

Avatar Mnich1

8 sierpnia 2014, 14:08

Wcześniej nie martwiono czy mu starczy pocisków, a teraz czy mu starczy kasy na telefonie. Tak obwiniaj modernistyczny pogląd na świat gdzie jest przepych technologiczny i ludzie bardziej się martwią oto czy dostaną ISrona niż o własnego ojca który sobie ręka złamał na przykład. Odwrócono system wartości ale tego jeden głupi wpis nic nie zmieni.

Avatar BOSS111

8 sierpnia 2014, 14:00

bóg honor ojczyzna swag yolo chinszczyzna xDDD

Avatar Boba_Fett

3 sierpnia 2014, 11:45

1. Ta osoba nie powiedziała tego na głos, tylko napisała na chacie prywatnym na FB...
2. Za co mamy teraz umierać? Przecież nie mamy problemów, jakie były kiedyś.

Avatar Jurek_Kiler

8 sierpnia 2014, 12:37

@Boba_Fett: Ebola, 'wojna domowa' na Ukrainie, na bliskim wschodzie amerykańcy leją się po mordach z talibami, faktycznie, wszyćko jes cacy

Avatar karol99_99

8 sierpnia 2014, 12:52

@Jurek_Kiler: Jakbyś nie zauważył geniuszu napisał że my nie mamy problemów, co nas obchodzą inne kraje...

Avatar bylejakbylegdzie

8 sierpnia 2014, 13:02

@Jurek_Kiler: czyli gimby mają uciekać z polski na ukrainę i lać rusków po mordach?

Avatar PeterioS

8 sierpnia 2014, 13:16

@Boba_Fett: Chodzi o to że jedni walczą o życie i wolność i mają właściwy podział wartości nie to co w Europie.

Avatar konkorde

Edytowano - 3 sierpnia 2014, 14:14

Żyjemy w czasach pokoju ,w czym tkwi problem ?

Avatar PeterioS

8 sierpnia 2014, 13:11

@konkorde: W tobie

Avatar kamykPL

8 sierpnia 2014, 12:15

prawda

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2014, 12:10

To prawda. Nasze pokolenie jest najgorsze. Boje sie co bedzie z nastepnym...

Avatar ognistyptak555

8 sierpnia 2014, 12:27

my tego nie przetrwamy 0_o
a ty chcesz o nowym myśleć

Avatar Piotresiek

8 sierpnia 2014, 13:31

Czyli że całe to pokolenie ma zapi***alać i walczyć o wolność Ukrainy która wypnie się na nas? Walczyć o wolność Arabów którzy w zamian zaludnią nas jak Francję?

Avatar MaD_MaN

8 sierpnia 2014, 12:05

Ja to nie uzywam Wifi za bardzo instagramu też nie mam.Mnie to nie dotyczy :DD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Można, tylko trzeba wstawać rano

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka