Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kurczak1122

26 sierpnia 2020, 22:03

5 dni

Avatar Slavvek

4 sierpnia 2014, 14:54

Czwarty rok technikum ma tylko do kwietnia :D
Pozdro!

Avatar KacperGG

4 listopada 2014, 15:08

@Slavvek: heheh do techników się chodzi tylko 3 lata pozdro ;)

Avatar Slavvek

4 listopada 2014, 16:57

@KacperGG: No nie wiem kto ci to powiedział, ale chyba jest kompletnym idiotą. Zobacz sobie w google hasło "CZTEROLETNIE TECHNIKUM".

Avatar KacperGG

Edytowano - 5 listopada 2014, 14:27

@Slavvek: fajnie ja chodziłem 3 lata ;) teraz nowe zasady są poyebane.

Avatar luckpl

4 sierpnia 2014, 23:09

cicho bądź

Avatar qwertqwert

4 sierpnia 2014, 16:16

lalalalalallala nie widze co tu pisze lallaalal ...

Avatar Maks2603

4 sierpnia 2014, 16:23

@qwertqwert: "Jeszcze miesiąc i szkoła".

Avatar qwertqwert

4 sierpnia 2014, 16:25

@Maks2603: ty... zrujnowałeś mi życie...

Avatar Maks2603

4 sierpnia 2014, 16:43

@qwertqwert: Nie ma za co :3. To nie praca, to przyjemność.

Avatar Mirek01

4 sierpnia 2014, 11:47

Już widzę oczami przyszłości te obrazki na jeja ,jak będzie coraz bliżej szkoły :P

Avatar Polska_z4smazka

4 sierpnia 2014, 13:25

@Mirek01: Ja już widzę obrazek zielonej kulki w foliowej torebce prosto z sowieckiego laboratorium z popisem "moja kanapka zaczęła żyć własnym życiem"... SOON.

Avatar hvkjxbyh

4 sierpnia 2014, 12:01

Dla kogo miesiąc dla tego miesiąc :) Studenci bawią się jeszcze dwa hahahahaha ;)

Avatar The_Kill3r

4 sierpnia 2014, 11:33

Ku*wa!kolejny obrazek mi to przypomina !

Avatar Ala36

4 sierpnia 2014, 11:28

To jest niesprawiedliwe !

Avatar Borealum

3 sierpnia 2014, 01:05

I dobrze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar Maks2603

4 sierpnia 2014, 20:11

@Borealum: Skoro chciałeś do szkoły to... Się ucz :D.

Avatar Borealum

4 sierpnia 2014, 20:13

@Maks2603: Nawet jakbym nie chciał to muszę... 3 klasa gimbazjum więc trzeba się postarać.

Avatar xerneas

2 sierpnia 2014, 21:54

niiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeee!!!!!! D:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar lukasz190
Dodane przez: lukasz190

Nie są aż takie pyszne

Nie zadzieraj z bobrami

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Młodzi gniewni

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka