Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Nie zadzieraj z bobrami
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Młodzi gniewni
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 sierpnia 2020, 22:03
5 dni
Odpisz
4 sierpnia 2014, 14:54
Czwarty rok technikum ma tylko do kwietnia :D
Pozdro!
Odpisz
4 listopada 2014, 15:08
@Slavvek: heheh do techników się chodzi tylko 3 lata pozdro ;)
Odpisz
4 listopada 2014, 16:57
@KacperGG: No nie wiem kto ci to powiedział, ale chyba jest kompletnym idiotą. Zobacz sobie w google hasło "CZTEROLETNIE TECHNIKUM".
Odpisz
Edytowano - 5 listopada 2014, 14:27
@Slavvek: fajnie ja chodziłem 3 lata ;) teraz nowe zasady są poyebane.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 23:09
cicho bądź
Odpisz
4 sierpnia 2014, 16:16
lalalalalallala nie widze co tu pisze lallaalal ...
Odpisz
4 sierpnia 2014, 16:23
@qwertqwert: "Jeszcze miesiąc i szkoła".
Odpisz
4 sierpnia 2014, 16:25
@Maks2603: ty... zrujnowałeś mi życie...
Odpisz
4 sierpnia 2014, 16:43
@qwertqwert: Nie ma za co :3. To nie praca, to przyjemność.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 11:47
Już widzę oczami przyszłości te obrazki na jeja ,jak będzie coraz bliżej szkoły :P
Odpisz
4 sierpnia 2014, 13:25
@Mirek01: Ja już widzę obrazek zielonej kulki w foliowej torebce prosto z sowieckiego laboratorium z popisem "moja kanapka zaczęła żyć własnym życiem"... SOON.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 12:01
Dla kogo miesiąc dla tego miesiąc :) Studenci bawią się jeszcze dwa hahahahaha ;)
Odpisz
4 sierpnia 2014, 11:33
Ku*wa!kolejny obrazek mi to przypomina !
Odpisz
4 sierpnia 2014, 11:28
To jest niesprawiedliwe !
Odpisz
3 sierpnia 2014, 01:05
I dobrze
Odpisz
3 sierpnia 2014, 15:45
@Borealum: Idź być kujonem gdzie indziej :_:
Odpisz
3 sierpnia 2014, 18:41
@Shockblade_Zed: Kujonem nie jestem a chodzi mi o to że jak zacznie się szkoła to przynajmniej przestanie mi się nudzić i coś się będzie działo.
Odpisz
3 sierpnia 2014, 23:11
@Borealum: Czyli nie masz życia.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 11:33
@Maks2603: totalny No-Life
Odpisz
4 sierpnia 2014, 12:02
@Borealum: Nie wiem o co wam chodzi jeśli chce iść do szkoły to w pewnym stopniu dobrze
Odpisz
4 sierpnia 2014, 13:41
@Maks2603: Sytuacja życiowa nie pozwala mi na wyjazdy z domu a jeżeli ty jesteś rozpieszczonym bachorem który co chwile wyjeżdża gdzie gdzie chce to zajmij się swoimi sprawami i zostaw mnie w spokoju.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 13:41
@The_Kill3r: To samo co powyżej.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 16:06
@Borealum: Ja też nigdzie nie wyjeżdżam, więc twój argument jest inwalidą. Można robić dużo rzeczy bez pieniędzy, np. spotkać się ze znajomymi lub gdzieś wyjść. Nie robisz tego więc: No-life.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 16:07
@Borealum: Ja też nigdzie nie wyjeżdżam, więc twój argument jest inwalidą. Można robić dużo rzeczy bez pieniędzy, np. spotkać się ze znajomymi lub gdzieś wyjść. Nie robisz tego więc: No-life.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 16:15
@Maks2603: Mhm ale tu wcale nie chodzi o pieniądze, a z kolegami się spotykam ale też nie codziennie bo oni akurat wyjeżdżają.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 16:17
@Borealum: Ale pograć w coś możesz, albo poczytać, albo pooglądać.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 16:23
@Maks2603: Już się znudziło.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 16:24
@Borealum: Książek jest dużo. Metro 2033 jest fajne, Świat Dysku też.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 16:38
@Maks2603: Metro czytałem jakoś rok temu a na półce mam do przeczytania kilka książek ale przynajmniej jak na razie nie mam ochoty.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 20:11
@Borealum: Skoro chciałeś do szkoły to... Się ucz :D.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 20:13
@Maks2603: Nawet jakbym nie chciał to muszę... 3 klasa gimbazjum więc trzeba się postarać.
Odpisz
2 sierpnia 2014, 21:54
niiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeee!!!!!! D:
Odpisz