Nie chcę krakać ale to chyba moja wina. Planowałam z siostrą jechać na halę Marywilską i tego dnia co miałyśmy jechać spłonęła, rozmyślałam z współlokatorką czy nie jechać do Wrocławia i jakiś tydzień później zalało.
Chyba muszę zrobić wycieczkę na żoliborz xd
Komentarze
Odśwież3 października 2024, 16:38
Nie chcę krakać ale to chyba moja wina. Planowałam z siostrą jechać na halę Marywilską i tego dnia co miałyśmy jechać spłonęła, rozmyślałam z współlokatorką czy nie jechać do Wrocławia i jakiś tydzień później zalało.
Chyba muszę zrobić wycieczkę na żoliborz xd
Odpisz
3 października 2024, 10:55
Odpisz
27 września 2024, 18:10
gdzie pióra i dziób?
Odpisz
27 września 2024, 21:10
@BUMPYSIA: żółwie mają dziób
Odpisz
27 września 2024, 21:11
@BUMPYSIA: plus kaczyński już pod reptiliana podchodzi
Wszystko się zgadza
Odpisz