Nicholas Cage is everywhere
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trzeba brać osobną torbę
Przypałowo
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2014, 20:54
Dla ludzi którzy uważają że lol albo mc to gówno, najpierw pograjcie w obie gry uzyskując coś wielkiego np. portal do endu i co najmniej 10lvl w lolu a potem mówcie co jest gównem. W lolu potrzeba więcej zgrania i umiejętności strategi a w mc tylko kopiesz.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 21:25
@MistrzYoda: Każdy ma swój gust :P. Przede wszystkim nie ma sensu się kłócić. Osobiście lubię obydwie gry.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 21:49
@kamilopl1: Też lubię obie ale gimbów nie zrozumiesz.
(Czekam na wasze hejty)
Odpisz
4 sierpnia 2014, 22:25
@MistrzYoda: Mi się jedyna moba jaka podoba to heroes of the storm, więc oczywiste że nie lubię lola. A minecraft to polecieli na kasę z sandboxa teraz robią: sandboxowo-survivalowy-adventure z elementami eksploracji.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 23:08
@KingsMax: Jeżeli miałeś na myśli że Lol odgapił od mc to puknij się w głowę te gry nie mają ze sobą nic wspólnego. Kasę? Gra jest FTP no chyba że masz starych którzy dadzą ci na ''mikro płatności''
Odpisz
4 sierpnia 2014, 23:12
@MistrzYoda: Mi się jedyna moba jaka podoba to heroes of the storm, więc oczywiste że nie lubię lola. (część do lola)
A minecraft to polecieli na kasę z sandboxa teraz robią: sandboxowo-survivalowy-adventure z elementami eksploracji. (część do minecrafta)
Zrozumieniem ze czytaj, zrozumiesz chyba to.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 07:18
@MistrzYoda: Osobiście grałem w mc, a nawet załatwiłem tego smoka i zbudowałem bardziej skomplikowane mechanizmy typu licznik od 1 do 10 i powiem ci że to nudna gra. W LoL zakupiłem sobie 4 postacie Fiddlesticka, Katarine, Zeda i kogoś jeszcze. Nie pamiętam nazwy bo to było dawno, ale odechciało mi się.
PS: nie zgaduj takich rzeczy jak ktoś nie lubi lola to jest dzieckiem mc czy tam wyskakujesz z cs 1.6.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 07:40
@Lekki69: Napisz to do tysięcy innych którzy dzielą świat a graczy mc i lola :)
Odpisz
5 sierpnia 2014, 07:42
@KingsMax: Tego nie da się ze zrozumieniem przeczytać zwłaszcza że nie ma co najmniej przecinków i ogólnie napisałeś to dość dziwnie.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 09:58
@MistrzYoda: Wolę DotA 2, LoL dla mnie jest zbyt kolorowy.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 12:26
@KingsMax: Chyba że chodzi ci o to że lol jest kopią mc z elementami przygodówki? Jeśli tak to się mylisz bo lol nie jest sandboxem, jest za free i jest grą MOBA.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 12:35
@MistrzYoda: Co lol ma z przygodówką, i chyba dostatecznie jasno napisałem o co mi chodzi. Nie chce mi się pisać tego po Yodowemu.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 14:31
@KingsMax: Mi się jedyna moba jaka podoba to heroes of the storm, więc oczywiste że nie lubię lola. A minecraft to polecieli na kasę z sandboxa teraz robią: sandboxowo-survivalowy-adventure z elementami eksploracji.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 16:08
@MistrzYoda: Nie widzę porównania.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 16:47
@KingsMax: *facepalm* Nie możesz napisać tego konkretniej bo nie rozumiem tej prostoty zawartej w komentarzu.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 16:51
@MistrzYoda: Porównania widzę nie.
Wystarczy?
Odpisz
5 sierpnia 2014, 17:16
@KingsMax: Jesteś taki głupi czy tylko udajesz??
Odpisz
5 sierpnia 2014, 17:31
@MistrzYoda: Czytaj uważnie: Nie widzę porównania.
Jak nie rozumiesz przeczytaj wcześniejsze komentarze.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 17:59
@KingsMax: Chodzi ci o to że zrobili mc sandboxa, dostali dużo kasy i zrobili z tego adventure sandbox z elementami eksploracji?
Odpisz
5 sierpnia 2014, 18:11
@MistrzYoda: Mniej więcej z tym że kiepsko to połączyli (co za wyzwaniem są przeciwnicy w sandboxie którzy nie potrafią niszczyć bloków), zamiast pracować nad rozgrywką to pracują nad reklamą (olbrzymi świat i różnorodny który do woli możesz kształtować i eksplorować kiedy wrogowie stają ci na drodze (tymczasem są zaledwie 3 rudy do robienia ekwipunku, 2 rodzaje broni (1 rodzaj to łuk), i zaledwie kilka potworów)).
Odpisz
5 sierpnia 2014, 18:15
@KingsMax: Teraz rozumiem
Odpisz
6 sierpnia 2014, 11:10
@MistrzYoda: Jeśli mam być szczery to: Minecraft- Gra całkiem spoko na początek ale szybko się nudzi, sprawę ratują trochę te minigierki i otwarta przestrzeń lecz i one nie zdołały przykuć mnie do tej gry na dłużej. LoL- Ta gra również nie przypadła mi do gustu głównie dlatego że po prostu nie lubię gier typu PVP jedynym wyjątkiem od tej reguły jest TF2 która jest po prostu świetna i mogę w nią grać godzinami.
Tak dla mnie prezentują się obie gry ktoś może się z tym nie zgadzać ale to moja opinia i ja tak to postrzegam.
Odpisz
20 grudnia 2015, 19:20
@KingsMax: piona! Też lubię hots! :D
Odpisz
4 sierpnia 2014, 21:00
Btw. Czy tylko ja nie lubie zabijac postaci zenskich w grach?
Odpisz
5 sierpnia 2014, 13:20
Tak tylko ty.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 13:35
@WarCraft: Aha.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 11:09
Nicolas Cage - Surprise Madafaka
Odpisz
4 sierpnia 2014, 20:32
Katarina <3
Odpisz
5 sierpnia 2014, 10:17
@Martka123: Amumu <3
Odpisz
2 sierpnia 2014, 19:56
Co to za film?
Odpisz
2 sierpnia 2014, 20:12
@jacek1s: League of Legends: New Dawn :D Pieciominutowa animacja z Lola :)
Odpisz
2 sierpnia 2014, 20:52
@jacek1s: Jak można nie poznać cycków Katariny i lufy Graves'a
Odpisz
2 sierpnia 2014, 21:42
Może nie gra w ten szajs? Użyj mózgu czasem.
Odpisz
3 sierpnia 2014, 09:58
Akurat cycków jest tam dużo...
Odpisz
3 sierpnia 2014, 21:58
@Karso21Respawn: "szajs"? wyjdź.
Odpisz
3 sierpnia 2014, 21:59
@Thror: Tak. Lol to szajs. Coś ci się nie podoba?
Odpisz
4 sierpnia 2014, 20:12
@Karso21Respawn: Mowi ze League Of Legends to szajs , sam gra w ,,Majnkrawta''
Odpisz
4 sierpnia 2014, 20:20
@muShesusu3: I minecraft i lol to szajs dowidzenia
Odpisz
4 sierpnia 2014, 21:19
@muShesusu3: Wybacz, ale czy ty masz dziecko "niedoebanie mozgowe"?Gdzie masz napisane, że gram w minecraft? Najpierw sie czegoś kurrwa dowiedz, a potem pierrdol głupoty.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 23:10
@Karso21Respawn: Ku*wa a grałeś w lola że mówisz że to szajs? Hejtujesz go za to że on gra w lola a sam grasz cs 1.6? Może jemu takie gry się podobają. Nie każdy woli wydać 200zł na coda albo bf skoro i tak dodają tylko nieco lepszą grafikę i nowe mapy.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 23:45
@MistrzYoda: Grałem, i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to brudne GÓWNO. A ja nie gram w cs 1.6 i nie wydaje kasy na gry, więc z łaski swojej, usuń multikonto, i idz sie je**j.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 10:16
@Karso21Respawn: to po co ci komputer jeśli nie grasz w lol i cs ? xD
Odpisz
4 sierpnia 2014, 23:42
Czekam na cinematic z Xerathem albo Syndrą... ;-;
Odpisz
4 sierpnia 2014, 21:26
Nie mogę, dawno się tak nie śmiałem :D.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 21:24
Po co się kłócicie? Każdy ma swój gust. Btw w minecrafcie można robić wiele kreatywnych rzeczy :P.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 20:45
I ten ooooh z brazzers wzięty, gdy Kata walczy z Rengarem.
Odpisz