Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MistrzYoda

4 sierpnia 2014, 20:54

Dla ludzi którzy uważają że lol albo mc to gówno, najpierw pograjcie w obie gry uzyskując coś wielkiego np. portal do endu i co najmniej 10lvl w lolu a potem mówcie co jest gównem. W lolu potrzeba więcej zgrania i umiejętności strategi a w mc tylko kopiesz.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2014, 11:10

@MistrzYoda: Jeśli mam być szczery to: Minecraft- Gra całkiem spoko na początek ale szybko się nudzi, sprawę ratują trochę te minigierki i otwarta przestrzeń lecz i one nie zdołały przykuć mnie do tej gry na dłużej. LoL- Ta gra również nie przypadła mi do gustu głównie dlatego że po prostu nie lubię gier typu PVP jedynym wyjątkiem od tej reguły jest TF2 która jest po prostu świetna i mogę w nią grać godzinami.
Tak dla mnie prezentują się obie gry ktoś może się z tym nie zgadzać ale to moja opinia i ja tak to postrzegam.

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2015, 19:20

@KingsMax: piona! Też lubię hots! :D

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2014, 21:00

Btw. Czy tylko ja nie lubie zabijac postaci zenskich w grach?

Avatar WarCraft

5 sierpnia 2014, 13:20

Tak tylko ty.

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2014, 13:35

@WarCraft: Aha.

Avatar Perwoll

5 sierpnia 2014, 11:09

Nicolas Cage - Surprise Madafaka

Avatar Martka123

4 sierpnia 2014, 20:32

Katarina <3

Avatar Amumu

5 sierpnia 2014, 10:17

@Martka123: Amumu <3

Avatar jacek1s

2 sierpnia 2014, 19:56

Co to za film?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Karso21Respawn

4 sierpnia 2014, 23:45

@MistrzYoda: Grałem, i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to brudne GÓWNO. A ja nie gram w cs 1.6 i nie wydaje kasy na gry, więc z łaski swojej, usuń multikonto, i idz sie je**j.

Avatar Amumu

5 sierpnia 2014, 10:16

@Karso21Respawn: to po co ci komputer jeśli nie grasz w lol i cs ? xD

Avatar Namper

4 sierpnia 2014, 23:42

Czekam na cinematic z Xerathem albo Syndrą... ;-;

Avatar kamilopl1

4 sierpnia 2014, 21:26

Nie mogę, dawno się tak nie śmiałem :D.

Avatar kamilopl1

4 sierpnia 2014, 21:24

Po co się kłócicie? Każdy ma swój gust. Btw w minecrafcie można robić wiele kreatywnych rzeczy :P.

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2014, 20:45

I ten ooooh z brazzers wzięty, gdy Kata walczy z Rengarem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Marcin14
Dodane przez: Marcin14

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Trzeba brać osobną torbę

Przypałowo

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niegrzeczny Oskarek

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka