Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2014, 13:20
Byłem kiedyś w kinie 5D na czymś strasznym jakaś opuszczona chata potwory mało się nie zesrałem musiałem zdjąć okulary .
Odpisz
3 sierpnia 2014, 21:04
@Bilolus1: a ja nawet nie byłem na 4D ;-;
Odpisz
3 sierpnia 2014, 21:21
@mrklorens: Ja w ogóle w kinie nie byłam ;_;
Odpisz
3 sierpnia 2014, 21:24
@Zwierzakowa: Co to kino? ;_;
Odpisz
3 sierpnia 2014, 21:30
@Bakteria: ciekawe jaki będzie następny komentarz
Odpisz
Edytowano - 3 sierpnia 2014, 21:33
@Bilolus1: Ja byłam na 8D i wszystkiego się bałam ;-; Opluli mi twarz do tego wszystkiego D:
Odpisz
3 sierpnia 2014, 22:34
@mrklorens: ,,Dajcie mi jeść !''
Odpisz
3 sierpnia 2014, 22:41
@Bilolus1: ja byłem w 7d i to jest to...
Odpisz
3 sierpnia 2014, 23:37
@Bilolus1: A ja mam tylko telewizor :P
Odpisz
3 sierpnia 2014, 23:39
@iger3: A ja nie chodzę do kina, bo jestem piratem ;D
Odpisz
3 sierpnia 2014, 23:41
@Mozgowiec: Arrr witaj majtku :P
Odpisz
4 sierpnia 2014, 02:09
@Bilolus1: jak ja byłem w kinie 5D to coś mnie za nogi złapało i za ręce później pryskało wodą w twarz:)
Odpisz
4 sierpnia 2014, 09:29
@Domi112: W 7D było świetnie :p. Wybuchy, roboty, chińskie podróbki wieży Ajfela.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 09:43
@Oliwciakowa:
IDIOTKO KINO 8D TO TAK NAPRAWDĘ KINO 4D
Odpisz
4 sierpnia 2014, 09:45
@Bastil123: DO CIEBIE TO SAMO CO DO PANI CO BYŁA W KINIE "8D" TO PO PROSTU KINO 4D TYLKO JEST NAPISANE ŻE TO KINO 8D ALBO 7D
Odpisz
4 sierpnia 2014, 10:13
@miki712: 1. Wyłącz CapsLocka bo sąsiadów obudzisz. 2. Kino 8D a 4D to różnica.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 17:31
@mrklorens: na 4D fotele sie ruszają,a z siedzeń na przeciwko leci na ciebie powietrze i woda kiedy trzeba. raz byłem i chyba nie potrzebuje aż takiego realizmu,bo to czasamu przeszkadza.wole 3D
Odpisz
4 sierpnia 2014, 12:53
1.Kapitan Ameryka
2.Toy Story
3. nie wiem
4. nie wiem
5.King Kong
6. Merida Waleczna
Odpisz
4 sierpnia 2014, 15:02
@acocieto666: 3 i 4 to chyba doktor Who.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 10:56
i po co męczyć się z okularami?
Odpisz