Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SWINIA_

7 października 2024, 16:15

No fajnie ale co mi zabrania zadzwonić na policję, a w ogóle to jak on chcę żeby mu zapłacić? Blikiem k...a?

Avatar Archiwator

7 października 2024, 06:51

Tak technicznie to lot obejmuje start, przelot i lądowanie. Aczkolwiek z drugiej strony to też jest prawdziwe, bo start z lotniska jest darmowy, a lądowanie płatne

Avatar DiKarpio

1 października 2024, 15:00

butla z gazem, która nagrzewa powietrze w balonie, w końcu się opróżni i balon zleci
albo sam zakręcisz

Avatar Dexter_Ward

Edytowano - 6 października 2024, 18:05

@DiKarpio: Balon na zdjęciu nie wygląda na konstrukcje z gorącym powietrzem ,a bardziej na gazy szlachetne.
Stawiam ,że odlot odbywał się przez całkowite zrzucenie balastu.
Jedyna opcja to ,że balon powoli będzie tracić gaz przez nieszczelność co będzie trwało kilka dni.
To w najlepszych wypadku
W najgorszym ,to że przyjdzie burza i albo linka się odczepi ,ale uderzy piorun ,bo nie sądzę ,by mokry balon z linią ,będący widocznie najwyższym punktem w okolicy był złym piorunochronem
Patrzę na konstrukcje ,która jest bardzo prymitywna plus robiona po kosztach ,najpewniej z taniego plastiku. Tłumaczyło by to brak tłumów.

Avatar Przytulaniec

6 października 2024, 23:24

@DiKarpio: jest trzecia opcja - schodzisz po linie

Avatar Dexter_Ward

6 października 2024, 23:29

@Przytulaniec: Z takiej wysokość na linie?

Avatar Przytulaniec

6 października 2024, 23:31

@Dexter_Ward: tak, tej przywiązanej do kosza, kwestia siły w rękach

Avatar Dexter_Ward

6 października 2024, 23:34

@Przytulaniec: Można by użyć podkoszulka do zniwelowania tarcia ,ale patrząc na kąt jaki tworzy z linia z podłożem
Jest bardzo duże ryzyko

Avatar Dexter_Ward

6 października 2024, 23:36

@Przytulaniec: Plus w każdej chwili osoba na gruncie mogła by odczepić linie ,wtedy balon by odleciał ,a osoba na linie z nim.
Nie sądzę by upadek z takiej wysokość skoczył się dobrze

Avatar Przytulaniec

6 października 2024, 23:41

@Dexter_Ward: jeśli właściciel odczepi linę to koniec końców klient spadnie i umrze albo umrze od ciśnienia i braku tlenu na pewnej wysokości, przez co właściciel pójdzie siedzieć za umyśle spowodowanie śmierci więc wątpię żeby odczepił

Avatar Dexter_Ward

6 października 2024, 23:52

@Przytulaniec: To jednak dodatkowy czynnik stresu dla naszego klienta ,który w tej chwili jest już pod wpływem i adrenaliny jak i dużego stresu ,bo zjeżdża po linie
Ale szanse na przeżycie istnieją

Avatar Przytulaniec

6 października 2024, 23:53

@Dexter_Ward: może po prostu rękami złapać się liny i zejść

Avatar Dexter_Ward

6 października 2024, 23:55

@Przytulaniec: Lina w porównaniu z ręką jest dosyć cienka
Patrząc na ostry kąt ,zjechanie będzie szybkie
Liny używane przy balonach mają strukturę ,która zwiększa tarcie by polepszyć przytrzymanie i zawiązanie balony.
Zjechanie gołą reką po takiej linie z takiej wysokość skończy się poważnymi obrażeniami bądź nawet amputacją

Avatar Dexter_Ward

6 października 2024, 23:56

@Przytulaniec: Amputacja od ran i infekcji ,bo lina najpewniej nie jest z najczystrzych

Avatar Przytulaniec

7 października 2024, 00:03

@Dexter_Ward: nie chodzi mi o zjechanie na ręce, bardziej że coś jak np masz na wf wchodzenie po linie i schodzenie

Avatar pvp17

7 października 2024, 00:34

@DiKarpio: zawsze możesz przebić balon i tyle ?, w ostateczności jeśli nie masz nic do stracenia możesz wysokoczyć

Avatar Annika1

1 października 2024, 15:39

Firma nazywa się "Łajka"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Ostry ten sędzia

Powodzenia

Jeszcze jak

Lekko nie będzie

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka