@PiesAndaluzyjski: zostałeś ofiarą migracji? jak tak to twój problem. informowali wiele razy, aże przez rok nie zainteresowałeś się tym to już nie ich problem
Jak teraz patrzę to jest tak mocno ironiczne. Jego komentarz faktycznie nic nie wnosi, a do tego nie odbija piłeczki w kwestii tego, że jego opinia nie ma znaczenia.
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2025, 13:04
I między innymi dlatego my gracze go kochamy.
Odpisz
4 października 2024, 12:25
Bilioner to brzmi pięknie
Odpisz
5 października 2024, 09:58
@Cymbal: tylko w angielskim słowo: 'bilionaire" oznacza miliardera a nie bilionera. W angielskim nie ma miliardów, stąd ta rozbieżność.
Odpisz
8 października 2024, 14:00
no przecież wiem lol
Odpisz
8 października 2024, 16:03
@Cymbal: no to czemu nie wykorzystałeś tej wiedzy w komentarzu?
Odpisz
10 października 2024, 19:17
bo nie ma potrzeby
Odpisz
4 października 2024, 19:37
Ale nie zaprzeczył xd
Odpisz
4 października 2024, 10:12
k...a ej przed chwilą zorientowałem się przez to że MS przejął MC to muszę kupić MC drugi raz XD jprd
Odpisz
4 października 2024, 10:18
@PiesAndaluzyjski: zostałeś ofiarą migracji? jak tak to twój problem. informowali wiele razy, aże przez rok nie zainteresowałeś się tym to już nie ich problem
Odpisz
4 października 2024, 10:26
@mrak4: no tak ...j mi w dupe
Odpisz
4 października 2024, 12:27
@mrak4: Przecież dla takiego korpo jak MS jedynym problemem jest by zrobic dużo kasy
Odpisz
4 października 2024, 11:47
Jak teraz patrzę to jest tak mocno ironiczne. Jego komentarz faktycznie nic nie wnosi, a do tego nie odbija piłeczki w kwestii tego, że jego opinia nie ma znaczenia.
Odpisz
4 października 2024, 10:56
Tej gównostrony poziom coraz niżej spada
Odpisz
5 października 2024, 02:39
nie no to akurat całkiem śmieszne
Odpisz
1 października 2024, 16:45
Jestem w 2/3 notchem
Odpisz
1 października 2024, 16:50
@Dark_Later: zazdro bycia miliarderem
Odpisz
4 października 2024, 10:29
@Otis_: on lubi żydów 😔😔😔
Odpisz
1 października 2024, 18:02
https://youtu.be/TA3KPNcvb5s?feature=shared
Same vibes
Odpisz
1 października 2024, 17:45
A gdzie wady?
Odpisz
1 października 2024, 17:06
*sigma song starts playing*
Odpisz
1 października 2024, 17:03
I wszystko skończyłoby się dobrze gdyby nie korzystał w Twittera :(
Odpisz
1 października 2024, 16:46
Jeszcze tranSSfob 😎
Odpisz
1 października 2024, 16:53
@SchizofreniaSocjopatia: 😎
Odpisz
4 października 2024, 15:07
@SchizofreniaSocjopatia: Bazowany 😎
Odpisz
1 października 2024, 16:45
Notch to jest gość
Odpisz