Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pilne
Płać pan
Z klasą się trzeba urodzić
Nie zadzieraj z bobrami
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2024, 20:49
i niedługo kończy się support dla Painta 3d (żegnaj, moja miłości)
Odpisz
6 października 2024, 14:21
@lordbaysel: frfr on jest świetny jak jest problem z perspektywą podczas rysunku to można na szybko ułożyć to tam
Odpisz
6 października 2024, 15:17
@lordbaysel: paint 3d miał lepsze pędzle w mojej opinii, sama koncepcja modelowania w 3d też spoko ale wyszło kupsko
Odpisz
6 października 2024, 17:26
@MichalGo27: akurat pędzle już wole og, ale obsługa 3d w porównaniu do np. blendera to jak kierowanie hulajnogą a odrzutowcem, co ma sens jeśli ma być dla każdego.
Odpisz
7 października 2024, 07:21
@Szpieg_z_Wenus: Do tego rysunku całe tło w paint 3d ustawiłem
Odpisz
3 października 2024, 21:26
Mnie zastanawia dlaczego oni przez te lata nie rozwinęli painta na tyle by został 2 gimpem.
Tylko leży zapomniany bo nikt go nie używa.
Odpisz
3 października 2024, 21:30
@Leszy: bo paint ma byc prosty w uzyciu i przystepny dla kazdego
jak potrzebujesz czegos bardziej zaawansowanego to sciagniesz se z internetu
Odpisz
6 października 2024, 13:15
@BlackMorbius61: potwierdzam, na windows 11 jest paint z warstwami i jest beznadziejny
Odpisz
Edytowano - 6 października 2024, 13:25
@mamwszy: do tego w końcu wspiera kanał alfa i jest beznadziejny
Odpisz
6 października 2024, 14:32
@BlackMorbius61: E tam, paint można zrobić prostym i zaawansowanym w tym samym czasie, ale oddzielając obydwa opcjami lub zakładkami. Przykładowo kalkulator prosty i zaawansowany w telefonie. Obracasz w poziomie i masz zaawansowany, a w pionie masz zwykły. Przecież rozwinięcie genialnie prostej aplikacji nie powinno być takie trudne...
Odpisz
6 października 2024, 15:29
@TrueStoryGuy: Zakładam że problemem jest kwestia warstw. Ciężko to zaimplementować tylko w "zaawansowanej części"
Odpisz
6 października 2024, 16:02
@Grewest: To można po prostu zrobić tryb prosty i zaawansowany przełączany jednym przyciskiem lub skrótem klawiszowym. Jest naprawdę wiele rozwiązań, wystarczy trochę pomyśleć, poszukać i spróbować to zaimplementować.
Odpisz
6 października 2024, 16:17
@Leszy: Paint wbrew pozorom jest bardzo użyteczny, ponieważ nawet bez zaawansowanych funkcji często przydaje się możliwość obrócenie obrazka, przycięcia, napisania na nim jakiegoś tekstu, doklejenia jednego obrazka na inny, zaznaczenia czegoś (np. jaki przycisk kliknąć gdy odpowiadasz komuś na forum wysyłając screenshot) itd. Bardzo dobrze że Paint w Windowsie jest. Jak przez chwilę uzywałem Linuxa Mint to mi brakowało tych możliwości. Był tam wprawdzie Gimp, ale jest to program bardzo trudny w użyciu, żeby obsałuzyć takie programy jak Photoshop czy Gimp potrzeba kilkumiesięcznego kursu, a Paint może ma mniej funkcji ale za to jest intuicyjny jak ktoś chce po prostu przyciąć jakiś obrazkek.
Odpisz
6 października 2024, 17:27
@TrueStoryGuy: Paintcie rysuje się na karce którą widzisz. W programach z warstwami, rysujesz po tej warstwie którą sobie wybierzesz. To będzie upierdliwe w przełączaniu między trybem prostym, a zaawansowanym.
Odpisz
6 października 2024, 17:40
@Grewest: Przecież można w łatwy sposób oddzielić warstwy obrazu zwykłymi slajdami, jak w dokumencie tekstowym, a przechodzenie między trybami może po prostu odbywać się jako oddzielny obraz. Tyle jest możliwych rozwiązań, a nazywanie tego upierdliwym praktycznie nie ma związku z tym, że można lepiej i mądrzej rozbudować taką aplikację.
Odpisz