@Kto_Inny: Musical to nic złego akurat.
Wszyscy mówią, że problem w tym, że wszystkie stawki tego typu są zrobione źle i są całkowicie niepotrzebne. No i sam film podobno o niczym + niby jest tam jeden z najgorszych i najgłupszych dramatów sądowych.
@PanPiernik: byłam i potwierdzam to co napisał ddawdad. Na początku jak zaczęli śpiewać, pomyślałam że może nie będzie tak tragicznie, bo jeszcze to delikatnie zrobili, ale potem to już w pewnym momencie gdy tylko słyszałam muzykę to chciałam wyjść z kina. Sama fabuła nie taka tragiczna, mogło być lepiej ale i gorzej. A najlepsze ze wszystkiego to zakończenie.
Komentarze
Odśwież6 października 2024, 18:37
Był ktoś? Aż tak źle?
Odpisz
6 października 2024, 18:53
@PanPiernik: Musical z tego co słyszałem
Odpisz
Edytowano - 6 października 2024, 19:17
@Kto_Inny: Musical to nic złego akurat.
Wszyscy mówią, że problem w tym, że wszystkie stawki tego typu są zrobione źle i są całkowicie niepotrzebne. No i sam film podobno o niczym + niby jest tam jeden z najgorszych i najgłupszych dramatów sądowych.
Odpisz
Edytowano - 12 października 2024, 17:48
@PanPiernik: byłam i potwierdzam to co napisał ddawdad. Na początku jak zaczęli śpiewać, pomyślałam że może nie będzie tak tragicznie, bo jeszcze to delikatnie zrobili, ale potem to już w pewnym momencie gdy tylko słyszałam muzykę to chciałam wyjść z kina. Sama fabuła nie taka tragiczna, mogło być lepiej ale i gorzej. A najlepsze ze wszystkiego to zakończenie.
Odpisz
12 października 2024, 13:06
Ktokolwiek traktuje poważnie cokolwiek na rottentomatoes sam jest niepoważny.
Odpisz
6 października 2024, 18:49
Tak się kończy dawanie kobiety do głównej roli
Odpisz
12 października 2024, 11:11
@FajnyCzuek: Kobieta Moment frfr
Odpisz
12 października 2024, 11:38
@FajnyCzuek: nie martw się, może kiedyś dotkniesz kobiety, już się tak nie frustruj
Odpisz
6 października 2024, 19:13
Smutne trochę... Każdy wojownik kiedyś musi zostać zabity, ale na to było jeszcze za wcześnie...
Odpisz