Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rozwalgo

16 października 2024, 20:10

Tymczasem Szkoci

Avatar SonnyCrockett

12 października 2024, 14:23

gdzie banknoty z Piłsudzkim i Batorym, polska?

Avatar Kargon

12 października 2024, 15:39

@SonnyCrockett: rel piłsudzki na 1000zł mógłby być

Avatar SonnyCrockett

12 października 2024, 19:54

@Kargon: prędzej dostaniemy banknot z lechem kaczyńskim 💀

Avatar Kargon

13 października 2024, 14:04

Avatar kokomando

11 października 2024, 22:58

Wciąż ma więcej sensu niż w Polsce. Królów na banknoty dają chronologicznie no i jest problem bo na 500 jest Sobieski a po nim już nie ma "dobrych" króli xD

Avatar JanPat2

11 października 2024, 23:24

@kokomando: No właśnie zastanawiałem się czemu odwalili taką lipę. Po Zygmuncie Starym mógł być, Zygmunt August lub Batory, potem ewentualnie Zygmunt 1 Waza i po nim Sobieski lub po Batorym od razu Sobieski

Avatar Hacjul

12 października 2024, 09:31

@kokomando: po co ci większy nominał na banknocie niż 500 przy obecnej wartości pieniądza

Avatar Kargon

12 października 2024, 15:40

@JanPat2: Zygmunt III Waza jest na kolekcjonrskim 400zł

Avatar cristofer7

12 października 2024, 16:41

@Kargon: Ale zarąbisty profil
Co do wyższych nominałów, pewnie ich nie będzie (jak będą, to będzie źle); jeśli już się upieramy na króla I RP to po Sobieskim zostało ich się czterech (w tym Leszczyński i Poniatowski xddd), a ja zasugerowałbym kogoś z II RP, np. Mościcki, Piłsudski, albo nie tylko ci najwyżsi - byli jeszcze Paderewski, Dmowski czy Witos. Chociaż tutaj mogłbyby być już spory o ich politykę. A co z innymi ważnymi ludźmi, jak np. Kopernik, Skłodowska, Czochralski? Zbyt by się kojarzyło z PRL-em?

Avatar MrD108

12 października 2024, 00:16

Rico lubi to.

Avatar kuba1996

Edytowano - 11 października 2024, 23:08

Ma sens, szczupak to król wód

Avatar shadowbio

8 października 2024, 11:02

Nie każde daje "zajebistego"

Avatar Grzanason

Edytowano - 11 października 2024, 20:17

@shadowbio: Tylko że w UK na Banknocie jest panujący była Elżbieta II, Karol III i pewnie będzie William V jak i George VII

I Karol nie jest jakiś tragiczny, na pewno lepszy niż Prezydenci w innych krajach którzy mają być neutralni a tego nie potrafią.

Kraol jest popularniejszy i bardziej ogarnięty niż wielu ludzi obstawiało

Avatar polishplayer21

11 października 2024, 20:54

@Grzanason: Są dwa problemy z Karolem. Pierwszy to Diana, a drugi to fakt, że ciężko jest być popularnym, jak twoja matka rządziła przez 3/4 pokolenia. Dlatego zawsze po monarchy długopanującym następuje, dużo mniej popularny. Przykładowo: Franciszek Józef I - bł. Karol Habsburg; Wiktoria- Edward VIII.

Poza tym po dobrym władcy zawsze następuje zły.

Avatar Grzanason

Edytowano - 11 października 2024, 21:10

@polishplayer21: "Poza tym po dobrym władcy zawsze następuje zły"

No to zobaczymy, wymienię 10 dobrych następców i to tylko z głowy.

Władysław I Łokietek -> Kazimierz III Wielki.

Karol I Robert -> Ludwik I Wielki

Pepin Krótki -> Karol I Wielki.

Filip II August -> Ludwik VIII Lew

Karol VII Zwycięski -> Ludwik XI Wytrwały

Henryk IV Wielki -> Ludwik XIII Sprawiedliwy

Alfred Wielki -> Edward Starszy

Maksymilian I Habsburg -> Karol V Habsburg

Fryderyk Wilhelm I Hohenzollern -> Fryderyk II Wielki

Seti I -> Ramzes II

Wybacz ale to jest tekst który mnie wkurza najbardziej że wszystkich historycznych mitów, nie nie ma takiej zasady.

Poza tym uwielbiam jak ludzie mają problem z Karolem i całkowicie ignorują zachowanie Diany...

Avatar polishplayer21

11 października 2024, 21:13

@Grzanason: Jednakże nawet i dwadzieścia takich przypadków to w wielkim obrocie zdarzeń tylko wyjątki potwierdzające regułę (chociaż w pełni rozumiem poirytowanie).

A co do Diany, to ja nie mam żadnej opinii na ten temat, po prostu mówię jak jest.

Avatar Grzanason

11 października 2024, 21:26

Avatar Michalina2024

11 października 2024, 20:46

Jakby nie patrzeć, to łosoś króluje w Norwegii

Avatar Dyzer

7 października 2024, 12:12

Hmmmm ale czegoś tu brakuje,wiecie czego?

Avatar GHouste

7 października 2024, 12:24

@Dyzer: czekolady ?

Avatar Dyzer

7 października 2024, 12:47

@GHouste: HELL YEAH

Avatar GHouste

7 października 2024, 13:31

@Dyzer: HELL YEAH!

Avatar DHF1232

11 października 2024, 20:09

Avatar DiKarpio

7 października 2024, 15:50

le fishé

Avatar IkarAviator

7 października 2024, 12:21

RYYYYBA!

Avatar BlackMorbius61

7 października 2024, 12:18

oni jedza ryby a nie krolow

Avatar MemyLubieMemy

7 października 2024, 12:10

Avatar Neoneq

Edytowano - 7 października 2024, 12:10

Zajebista ryba, odwalcie się

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie zadzieraj z bobrami

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Tymi się chodzi

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie po oczach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka