Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tymi się chodzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 października 2024, 20:10
Tymczasem Szkoci
Odpisz
12 października 2024, 14:23
gdzie banknoty z Piłsudzkim i Batorym, polska?
Odpisz
12 października 2024, 15:39
@SonnyCrockett: rel piłsudzki na 1000zł mógłby być
Odpisz
12 października 2024, 19:54
@Kargon: prędzej dostaniemy banknot z lechem kaczyńskim 💀
Odpisz
13 października 2024, 14:04
@SonnyCrockett:
Odpisz
11 października 2024, 22:58
Wciąż ma więcej sensu niż w Polsce. Królów na banknoty dają chronologicznie no i jest problem bo na 500 jest Sobieski a po nim już nie ma "dobrych" króli xD
Odpisz
11 października 2024, 23:24
@kokomando: No właśnie zastanawiałem się czemu odwalili taką lipę. Po Zygmuncie Starym mógł być, Zygmunt August lub Batory, potem ewentualnie Zygmunt 1 Waza i po nim Sobieski lub po Batorym od razu Sobieski
Odpisz
12 października 2024, 09:31
@kokomando: po co ci większy nominał na banknocie niż 500 przy obecnej wartości pieniądza
Odpisz
12 października 2024, 15:40
@JanPat2: Zygmunt III Waza jest na kolekcjonrskim 400zł
Odpisz
12 października 2024, 16:41
@Kargon: Ale zarąbisty profil
Co do wyższych nominałów, pewnie ich nie będzie (jak będą, to będzie źle); jeśli już się upieramy na króla I RP to po Sobieskim zostało ich się czterech (w tym Leszczyński i Poniatowski xddd), a ja zasugerowałbym kogoś z II RP, np. Mościcki, Piłsudski, albo nie tylko ci najwyżsi - byli jeszcze Paderewski, Dmowski czy Witos. Chociaż tutaj mogłbyby być już spory o ich politykę. A co z innymi ważnymi ludźmi, jak np. Kopernik, Skłodowska, Czochralski? Zbyt by się kojarzyło z PRL-em?
Odpisz
12 października 2024, 00:16
Rico lubi to.
Odpisz
Edytowano - 11 października 2024, 23:08
Ma sens, szczupak to król wód
Odpisz
8 października 2024, 11:02
Nie każde daje "zajebistego"
Odpisz
Edytowano - 11 października 2024, 20:17
@shadowbio: Tylko że w UK na Banknocie jest panujący była Elżbieta II, Karol III i pewnie będzie William V jak i George VII
I Karol nie jest jakiś tragiczny, na pewno lepszy niż Prezydenci w innych krajach którzy mają być neutralni a tego nie potrafią.
Kraol jest popularniejszy i bardziej ogarnięty niż wielu ludzi obstawiało
Odpisz
11 października 2024, 20:54
@Grzanason: Są dwa problemy z Karolem. Pierwszy to Diana, a drugi to fakt, że ciężko jest być popularnym, jak twoja matka rządziła przez 3/4 pokolenia. Dlatego zawsze po monarchy długopanującym następuje, dużo mniej popularny. Przykładowo: Franciszek Józef I - bł. Karol Habsburg; Wiktoria- Edward VIII.
Poza tym po dobrym władcy zawsze następuje zły.
Odpisz
Edytowano - 11 października 2024, 21:10
@polishplayer21: "Poza tym po dobrym władcy zawsze następuje zły"
No to zobaczymy, wymienię 10 dobrych następców i to tylko z głowy.
Władysław I Łokietek -> Kazimierz III Wielki.
Karol I Robert -> Ludwik I Wielki
Pepin Krótki -> Karol I Wielki.
Filip II August -> Ludwik VIII Lew
Karol VII Zwycięski -> Ludwik XI Wytrwały
Henryk IV Wielki -> Ludwik XIII Sprawiedliwy
Alfred Wielki -> Edward Starszy
Maksymilian I Habsburg -> Karol V Habsburg
Fryderyk Wilhelm I Hohenzollern -> Fryderyk II Wielki
Seti I -> Ramzes II
Wybacz ale to jest tekst który mnie wkurza najbardziej że wszystkich historycznych mitów, nie nie ma takiej zasady.
Poza tym uwielbiam jak ludzie mają problem z Karolem i całkowicie ignorują zachowanie Diany...
Odpisz
11 października 2024, 21:13
@Grzanason: Jednakże nawet i dwadzieścia takich przypadków to w wielkim obrocie zdarzeń tylko wyjątki potwierdzające regułę (chociaż w pełni rozumiem poirytowanie).
A co do Diany, to ja nie mam żadnej opinii na ten temat, po prostu mówię jak jest.
Odpisz
11 października 2024, 21:26
@polishplayer21: Spoko
Odpisz
11 października 2024, 20:46
Jakby nie patrzeć, to łosoś króluje w Norwegii
Odpisz
7 października 2024, 12:12
Hmmmm ale czegoś tu brakuje,wiecie czego?
Odpisz
7 października 2024, 12:24
@Dyzer: czekolady ?
Odpisz
7 października 2024, 12:47
@GHouste: HELL YEAH
Odpisz
7 października 2024, 13:31
@Dyzer: HELL YEAH!
Odpisz
11 października 2024, 20:09
@Dyzer:
Odpisz
7 października 2024, 15:50
le fishé
Odpisz
7 października 2024, 12:21
RYYYYBA!
Odpisz
7 października 2024, 12:18
oni jedza ryby a nie krolow
Odpisz
7 października 2024, 12:10
Odpisz
Edytowano - 7 października 2024, 12:10
Zajebista ryba, odwalcie się
Odpisz