Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar bedziemagik

Edytowano - 9 października 2024, 17:32

na autostradzie 60 km/h?!

Avatar CzerwonyPoniacz

9 października 2024, 17:35

@bedziemagik: op ukradł amerykańskiego Mema i zmienił mile w km

Avatar
LostCloneTrooper

9 października 2024, 17:35

@bedziemagik: OP chyba za dużo nie jeździ, autostrady mają bariery ochronne, a najczęściej też panele dźwiękoszczelne. Dodatkowo w budowie autostrad uwzględnia się przejścia dla zwierząt. A z prędkością to różnie, jest przepis, według którego w konkretnych warunkach nie możesz na autostradzie przekroczyć 40 km/h

Avatar Hacjul

Edytowano - 9 października 2024, 18:17

te amerykańskie nie

To tylko Europa takie ma

Avatar
LostCloneTrooper

9 października 2024, 19:02

@Hacjul: jesteśmy na polskiej stronie z memami, więc raczej większość użytkowników będzie zaznajomiona z realiami Polski/Europy. A to co hamerykańce sobie robią to ich sprawa.
Ale dzięki za info

Avatar Hacjul

Edytowano - 9 października 2024, 19:03

zwracałem się do tego że chłop zmienił amerykańskie mile na kilometry

Kto k*rwa widział autostradę 60km/h

Avatar
LostCloneTrooper

9 października 2024, 19:06

@Hacjul: ma to sens, nawet memy kraść to trzeba umieć. Chociaż z drugiej strony istnieją u nas chore przepisy np. wioząc dziecko do lat 7 na motocyklu nie możesz przekroczyć 40km/h, nawet na autostradzie XD

Avatar pvp17

10 października 2024, 20:29

@bedziemagik: a kto mi zabroni nie każdy chce 140 km/h jezdzić jeszcze do grobu się nie śpieszę

Avatar Mikrus19

11 października 2024, 09:05

@pvp17: Dzieciaku, ty nawet prawka nie masz....

Avatar pvp17

11 października 2024, 13:07

@Mikrus19: XD

Avatar Dark_Dante

10 października 2024, 21:08

Sam bym się wk...ił, jakby ktoś jechał autostradą raptem sześć dych.

Avatar Katrina2712

10 października 2024, 20:32

Albo łosie

Avatar proto_typu_EF

9 października 2024, 17:28

Masz coś do jeleni?

Avatar MasloPolskie

9 października 2024, 18:50

Avatar pvp17

10 października 2024, 20:30

@proto_typu_EF: ja tam lubię jelenie wbiegające mi na auto co prawda auto do solidnej naprawy i blacharki ale przynajmniej mięso za darmo i skóra

Avatar Jajco2115

Edytowano - 9 października 2024, 17:32

It's so Shikanokover

Avatar tigerman

9 października 2024, 18:44

@Jajco2115: shikanokonokonokokoshitantan

Avatar tigerman

9 października 2024, 18:42

co tak wolno

Avatar JaJestemZWami

9 października 2024, 18:04

I Dobrze, bo ruch blokujesz

Avatar CzerwonyPoniacz

9 października 2024, 17:34

W ciągu roku widziałem dwa jelenie potrącone i leżące w rowie, z czego jednego nawet byłem świadkiem
Nawet zdjęcia im robiłem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

A, okej

Płać pan

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka