Nie patrzyłem na to w taki sposób
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Chciał tylko pomóc
Ch-chesz wyparować...?
Nie są aż takie pyszne
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 października 2024, 12:27
Byłem raz w filharmoni. Super koncert Johanessa Mosera. Magnetar to świetny utwór. Wspaniale brzmiał na żywo. Niby ubrałem się ładnie, w garnitur, biała koszula. Ale buty takie rozpadające się. Wychodzę z toalety. Jakiś taki fancy facet na mnie spojrzał, przelecial wzrokiem od góry w dół, zatrzymał się na butach, zrobił taką skrzywioną minę i poszedł dalej. Ogólnie bardzo dużo strasznie bogatych ludzi tam było. Wygooglowałem gumke do włosów laski siedzącej przede mną, z jakieś 4k kosztowała.
Odpisz
12 października 2024, 22:36
@TheLamestCloud: zjedzmy bogatych
Odpisz
12 października 2024, 19:27
Twitter też jest od biednych ludzi dla biednych ludzi... A nie czekaj, to miało być od głupich ludzi dla głupich ludzi, zapomniałem!
Odpisz
10 października 2024, 20:27
Poszedłbym se na jakiś protest, ale praca sama się nie zrobi
Odpisz
Edytowano - 10 października 2024, 12:13
Sztuka wysoka jest tworzona przez biednych i konsumowana przez bogatych
Sztuka masowa jest tworzona przez bogatych dla biedoty
Taka wymiana tych, co mają w głowie i tych, co mają w kieszeni
Odpisz
Edytowano - 10 października 2024, 11:37
Demokratycznie!
Odpisz