Zróbmy porąbaną kreskówkę i niech dzieci to oglądają!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ikony
Papierowa szkoła posting
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jakby trochę nie fair
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2014, 17:34
chojrak nie był i nie jest porąbany to już te nowe bajki są zdrowo poje**ne np niesamowity świat gumboya albo sanjej i crage
Odpisz
4 sierpnia 2014, 17:53
@miki712: Tak
Odpisz
4 sierpnia 2014, 20:14
dziękuje że popierasz
Odpisz
28 lipca 2015, 12:13
@miki712: W pełni się z tobą zgadzam
Odpisz
30 sierpnia 2016, 18:03
@miki712: dzisiejsze bajki są porąbane, i dlatego są fajne .-.
Odpisz
7 sierpnia 2021, 08:39
@miki712: Ej, ale od Gumballa to ty sie odpi*rdol >:(
Odpisz
12 sierpnia 2018, 00:12
Chojrak był fajny ale straszny dalej sie go boje oglądać XD
Odpisz
5 sierpnia 2018, 11:16
Szanowni Państwo Czas na FIlm!
Odpisz
15 stycznia 2016, 16:44
Paździoch
Odpisz
3 grudnia 2015, 21:15
tylko nie ta dziewczynka ;-;
Odpisz
18 października 2015, 19:51
Trauma u dzieci, lvl: Chojrak
Odpisz
3 kwietnia 2015, 21:18
hyba tak
Odpisz
30 marca 2015, 20:47
Toż to Marian Paździoch!
Odpisz
4 sierpnia 2014, 18:14
4 obrazek od góry to jedyny odcinek którego się bałem wie ktoś może jak się nazywa?
Odpisz
4 sierpnia 2014, 18:49
@martino1020: Klątwa czegoś tam. sorry ale nie pamiętam :C
Odpisz
4 sierpnia 2014, 21:55
@martino1020: Klątwa Ramzesa c;
Odpisz
5 sierpnia 2014, 11:41
@N_A_T_A_L_A: Dziękuje za pomoc
Odpisz
9 sierpnia 2014, 21:41
@martino1020: ja bałem się 6
Odpisz
19 grudnia 2014, 01:35
@patrykz96: "Nie jesteś idealny (idealny... idealny...)"
Odpisz
16 sierpnia 2014, 11:10
żadne z tych nie jest dla mnie straszne, a z którego odcinka obrazek trzeci? czyli ze skrzypcami
Odpisz
4 sierpnia 2014, 17:04
Jak dla mnie tylko ostatni jest naprawdę straszny. Do dzisiaj sram na jego widok.
Odpisz
4 sierpnia 2014, 17:10
@DoktorDiksior: A który to ostatni ? Ja prawie się zesrałem jak byłem mały po obejrzeniu tego na 4 obrazku :D
Odpisz
4 sierpnia 2014, 17:19
@DoktorDiksior: Ja miałem z nim koszmary ;_;
Odpisz
4 sierpnia 2014, 17:47
@Sniper02: Ten ostatni to Duch Pełnego Księżyca z odcinka ,,Święto Plonów''
Odpisz
4 sierpnia 2014, 18:00
@Sniper02: Ja też miałem troche strachu z tym czwartym :P
Odpisz
4 sierpnia 2014, 23:01
@Sniper02: każdy kiedy był mały się bał tego z 4 obrazka.
Odpisz
12 sierpnia 2014, 22:08
@Lekki69: Ja bardzoo!
Odpisz
5 sierpnia 2014, 17:39
Bajka dzieciństwa. :3
Odpisz
5 sierpnia 2014, 13:13
Akurat dzwonnik był bardzo fajny i uczący.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 11:10
Moze ktos podac tytuly z tymi z 3, 6 i 8 obrazka?
Odpisz
5 sierpnia 2014, 00:37
jak porąbaną?! to jest i będzie za**biste :3
Odpisz