Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar poprawka

18 października 2024, 20:38

Nigdy w życiu nie tolerowałem nieopłaconego winrara. Nie godzę się na to, jak ten produkt jest wykorzystywany. Po prostu pobieram 7zipa bo w niczym nie ustępuje winrarowi, a nie domaga się zapłaty xD

Avatar Boberek00

11 października 2024, 15:51

przy Steamie też zaczyna pasować ok
przelicznik na złotówki jest tragiczny, płacimy czasami więcej od naszych sąsiadów

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Reglan

17 października 2024, 16:30

@FluttershyIsNOTaDoormat: no to jest to sprawa już samych gier raczej. Często może być też powodem to że potrzebują kontakt z usługami steama, pokroju Achievementów, itp

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

17 października 2024, 17:08

@Reglan: chodzi o te same gry

Avatar kazekage895

17 października 2024, 07:33

Nie rel. Kradnę bo tak

Avatar Finji

17 października 2024, 00:42

Pirace bo nie przepadam za kupowaniem licencji zamiast gier, no i wolę wersję pudełkowe, wtedy się czuję jakbym coś naprawdę kupował a nie jakąś licencję którą mogą mi zabrać przez byle widzimisię ot tak

Avatar Hiholatek

16 października 2024, 17:16

ninendo jest spoko

Avatar Agent_J

Edytowano - 17 października 2024, 10:47

@Hiholatek: O chłopie, jest tyle rzeczy o których nie wiesz. Nintendo dosłownie nienawidzi swoich, fanów, banuje fangame'y za prawa autorskie, zabrania grać w ich stare gry na emulatorach, nie dając nawet żadnych oficjalnych alternatyw. Zdejmuje nawet soundtracki z ich gier nawet jeśli sami ich nie udostępniając tak naprawdę odcinając wszystkim dostęp od nich

Ostatnio nawet pozwało palworld, tylko dlatego że ktoś śmiał czerpać z nich najmniejszą inspiracje.

Generalnie to korpo ma prawdopodobnie więcej za uszami niż EA, Bethedsa i Blizzard razem wzięte

Polecam ci obejrzeć prawie 3-godzinny videoessey PeGie na ten temat. Oni nie są tym za kogo się podają.

Avatar Hiholatek

17 października 2024, 19:02

@Agent_J: Dzięki, obejrzę na pewno. Nie tak, że nie mam świadomości, co tam się odwala, ale trzeba przyznać, ze gry które wydają przynajmniej działają, w przeciwieństwie do tego co wydają inne studia (np. EA)

Avatar Agent_J

19 października 2024, 14:54

@Hiholatek: tia, też kiedyś byłem jednym z ich fanboyów. Niestety Fandom jest trochę bezkrytyczny wobec ich ulubionej wytwórni, generalnie niestety bardzo dobrze idzie im zamiatanie ich brudu pod dywan, dużo im uchodzi na sucho bo robią świetne gry.

Avatar rozwalgo

11 października 2024, 17:12

Piracę bo nienawidzę korporacji uuuuu aaaaa

Piracę bo uwielbiam kraść

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar TrueStoryGuy

16 października 2024, 13:36

@DragonEU2: Zazwyczaj... Tak... W każdym razie lepiej nie ryzykować, jeśli sam nie wiesz lepiej.

Avatar DragonEU2

16 października 2024, 14:46

@TrueStoryGuy: dzięki wielkie za porady

Avatar malinowy_kot

16 października 2024, 13:46

Nie znam "reaper", ale reszta...
Płaci się nie małe pieniądze, a gry i tak nie są nasze, mogą nam zabrać dostęp do nich, albo taka głupia rzecz - musisz się połączyć z netem by zagrać... No kurna

Avatar
Konto usunięte

16 października 2024, 09:36

Żałosne złodziejstwa usprawiedliwianie, piracenie treści od firm nielubianych równie "okay" jest co samochodu nielubianemu sąsiadowi kradzież

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar feniks100

17 października 2024, 23:14

tak trzymaj byku +1, nie zmieniaj się ᕙ⁠(⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)⁠ᕗ

Avatar
Konto usunięte

17 października 2024, 23:15

@feniks100: zamiaru nie mam, ideał się zmieniać nie musi

Avatar feniks100

15 października 2024, 21:09

Piracenie produktów dużych korporacji jest jak najbardziej legalne jak i moralnie uzasadnione.

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

15 października 2024, 22:05

@feniks100: dopóki kupowanie gier nie równa się posiadaniu to piracenie nie jest kradzieżą

Avatar feniks100

15 października 2024, 22:06

@FluttershyIsNOTaDoormat: dobrze mówi! Polać mu!

Avatar
Konto usunięte

16 października 2024, 09:34

@feniks100: kradzież telewizora ze sklepu należącego do dużej sieci moralnie uzasadmione jest xD

Avatar
Konto usunięte

16 października 2024, 09:35

@FluttershyIsNOTaDoormat: tak, a dopóki wynajmowanie domu posiadaniu go nie równa się, to siedzenie w nim bez czynszu płacenia w porządku jest

Avatar TheGreatcat

16 października 2024, 06:53

Nintendo teraz spadło na samo dno pozywając inne firmy i patentując mechaniki gry, żeby nikt inny nie mógł robić gier.

Avatar Boberek00

16 października 2024, 09:15

@TheGreatcat: Intelektualnie byli wcześniej
Patrz YouTube i ich program Który kradł ci większość zarobku za wszystkich filmów które to i tak oni przed tym sprawdzali

Avatar Dark_Dante

16 października 2024, 07:44

Czym sobie Adobe zasłużyło?

Avatar mrak4

16 października 2024, 08:11

@Dark_Dante: jednym z powodów jest to że literalnie mogą sb wziąć twój rysunek bez zgody i wrzucić go do swojego AI
ale jest więcej powodów niż to, oczywiście

Avatar Dark_Dante

16 października 2024, 08:14

@mrak4: No to faktycznie grubsza sprawa...

Avatar majonez_winiary

16 października 2024, 06:51

Ej czm mój mem musi zostać sprawdzony, zanim trafi do poczekalni???

Avatar Asasyn_Z_Rivii

15 października 2024, 21:27

Piracenie gier paradoxu sprawia mi przyjemność. Pewnie dlatego, że należą nam się reperacje za potop szwedzki

Avatar PanPiernik

15 października 2024, 22:35

@Asasyn_Z_Rivii: same vibes

Avatar
Konto usunięte

15 października 2024, 23:01

@Asasyn_Z_Rivii: raczej dlc-ków jak już. (Bo ich gry to 1 wielki dlc).

Avatar Asasyn_Z_Rivii

16 października 2024, 06:33

gry i dlc

Avatar Wedelek

16 października 2024, 02:09

To polecimy klasykiem

Avatar KasjanTV

15 października 2024, 22:01

Co to jest na samym dole i czemu nie można tego piracić?

Avatar szimio

15 października 2024, 22:07

@KasjanTV: program typu DAW - do składania muzyki, podcastów i innych dźwięków

Avatar elementiro

15 października 2024, 22:29

@szimio: wygląda na pierwszy rzut oka na niewiele lepszy niż LMMS

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ultron64
Dodane przez: ultron64

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Przypałowo

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Mało znany szczegół

Chciał tylko pomóc

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka