Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzeba brać osobną torbę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 października 2024, 12:57
Co nie jest dziwne jeżeli posiadasz jakąkolwiek empatię słuchanie niejednokrotnie bardzo bolesnych historii ludzi potrafi namieszać zwłaszcza że samemu nie powinieneś dawać upustów swoich emocji podczas prowadzenia kogoś terapi dlatego też psychologowie także chodzą do psychologów aby sobie z tym wszystkim poradzić
Odpisz
14 października 2024, 00:21
Koleżanka studiuje psychologię i, po chyba dwóch latach obserwacji, stwierdziła, że na ten kierunek często wybierają się osoby, które same mają jakieś zaburzenia/problemy psychologiczne i chcą pomóc innym, bo "wiedzą jak to jest". Te osoby często próbują pomóc pacjentom na swój sposób, który pomógł lub pomaga im, ale nie rozumieją, że nie wszystkim pomoże to samo. Ogólnie mówiła, że ciężki temat, bo nie da się do tych osób dotrzeć, tylko garstka przestaje patrzeć na pacjenta przez pryzmat własnych doświadczeń
Odpisz
14 października 2024, 08:01
@HyenaCake: Ogólnie ludzie mają taką zależność że lubią iść na kierunki gdzie mają problem, w klasie matematycznej i ekonomicznej nikt nie umiał liczyć, za to wszysczy mieli 5 z angielskiego, uczestniczyli w zawodach sportowych i pisali długie rozprawki na polskim, psychole idą na psychologię, tępaki na matmę i tylko beztalencia idą tam gdzie coś potrafią na humana.
Odpisz
14 października 2024, 15:42
@Darwidx: Akurat w technikum w mojej klasie o profilu awioniki były same ogarnięte osoby, ale byliśmy połączeni z klasą grafików komputerowych i... szkoda szczempić ryja po prostu XD. Na studiach podobno bardziej się uwydatniają braki
Odpisz
14 października 2024, 09:21
Rel, jak zablokuje mi sie kpstka rubika na głowie to zawsze ide do psychiatry
Odpisz
14 października 2024, 09:01
Psychiatra i pierwszy gość w kolejce nigdy nie będą ułożeni bo mają 2 czerwone środki, a w kostce może być tylko 1 w każdym kolorze
Odpisz
14 października 2024, 00:21
Znaczy jak widzisz takie coś to zejdź ze ściany
Odpisz
11 października 2024, 18:51
Znacie jakiegoś doktora co leczy kostki Rubika i sam nią jest bo żadnego takiego nie znam więc nie rel
Odpisz
11 października 2024, 18:52
@Kj0603: rel gdyż jest to metafora
Odpisz
13 października 2024, 23:43
@P0lakz: nie rel, spotkałem ją kiedyś i inaczej wygląda
Odpisz
11 października 2024, 18:47
W sumie tą też da się łatwo ulozyc
Odpisz