Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Matiozowiec

18 października 2024, 12:57

Co nie jest dziwne jeżeli posiadasz jakąkolwiek empatię słuchanie niejednokrotnie bardzo bolesnych historii ludzi potrafi namieszać zwłaszcza że samemu nie powinieneś dawać upustów swoich emocji podczas prowadzenia kogoś terapi dlatego też psychologowie także chodzą do psychologów aby sobie z tym wszystkim poradzić

Avatar HyenaCake

14 października 2024, 00:21

Koleżanka studiuje psychologię i, po chyba dwóch latach obserwacji, stwierdziła, że na ten kierunek często wybierają się osoby, które same mają jakieś zaburzenia/problemy psychologiczne i chcą pomóc innym, bo "wiedzą jak to jest". Te osoby często próbują pomóc pacjentom na swój sposób, który pomógł lub pomaga im, ale nie rozumieją, że nie wszystkim pomoże to samo. Ogólnie mówiła, że ciężki temat, bo nie da się do tych osób dotrzeć, tylko garstka przestaje patrzeć na pacjenta przez pryzmat własnych doświadczeń

Avatar Darwidx

14 października 2024, 08:01

@HyenaCake: Ogólnie ludzie mają taką zależność że lubią iść na kierunki gdzie mają problem, w klasie matematycznej i ekonomicznej nikt nie umiał liczyć, za to wszysczy mieli 5 z angielskiego, uczestniczyli w zawodach sportowych i pisali długie rozprawki na polskim, psychole idą na psychologię, tępaki na matmę i tylko beztalencia idą tam gdzie coś potrafią na humana.

Avatar HyenaCake

14 października 2024, 15:42

@Darwidx: Akurat w technikum w mojej klasie o profilu awioniki były same ogarnięte osoby, ale byliśmy połączeni z klasą grafików komputerowych i... szkoda szczempić ryja po prostu XD. Na studiach podobno bardziej się uwydatniają braki

Avatar tigerman

14 października 2024, 09:21

Rel, jak zablokuje mi sie kpstka rubika na głowie to zawsze ide do psychiatry

Avatar Pan_Schaboszczak

14 października 2024, 09:01

Psychiatra i pierwszy gość w kolejce nigdy nie będą ułożeni bo mają 2 czerwone środki, a w kostce może być tylko 1 w każdym kolorze

Avatar sssstttt

14 października 2024, 00:21

Znaczy jak widzisz takie coś to zejdź ze ściany

Avatar Kj0603

11 października 2024, 18:51

Znacie jakiegoś doktora co leczy kostki Rubika i sam nią jest bo żadnego takiego nie znam więc nie rel

Avatar P0lakz

11 października 2024, 18:52

@Kj0603: rel gdyż jest to metafora

Avatar Przytulaniec

13 października 2024, 23:43

@P0lakz: nie rel, spotkałem ją kiedyś i inaczej wygląda

Avatar Jajco2115

11 października 2024, 18:47

W sumie tą też da się łatwo ulozyc

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar P0lakz
Dodane przez: P0lakz

Nie po oczach

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trzeba brać osobną torbę

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka