Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fergus
Przerwa na herbatkę
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2022, 23:01
Jak już to ziemia bo jeżeli mówisz świat to chodzi o cały świat
Odpisz
2 stycznia 2022, 17:45
Tymczasem Rosja...
Odpisz
24 kwietnia 2021, 17:47
Nie rel, to nie świat tylko kontynenty. To dowód jaką małą wiedzę o wszechświecie wtedy mieliśmy.
Odpisz
19 stycznia 2016, 20:56
ciekawe dlaczego w Afryce jest najmniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
3 kwietnia 2016, 10:16
@kronim: Australii
Odpisz
24 kwietnia 2021, 17:45
@TKalina: GŁUPCY!!! To jest Antarktyka i Arktyka!!!
Odpisz
30 czerwca 2012, 12:44
Najwięcej w Japonii i w wschodnich wybrzeżach USA.
Odpisz
15 lipca 2011, 11:22
i teraz widać gdzie są ograniczenia ze zużyciem energii :) 5/5
Odpisz
24 kwietnia 2021, 17:46
@antros11: Błagam wejdź przeczytać swój stary komentarz xD
Odpisz
1 stycznia 2011, 11:57
Ciekawe
Odpisz
26 listopada 2010, 18:06
Europa prawie cały! (lol)
Odpisz
8 sierpnia 2010, 12:32
człowieku masz racje że jak w ameryce noc to w azji dzień. Ale to o róznych godzinach robione i razem to teraz wklejone. Pokapuj sie. bedzie 3/4 heh xD
Odpisz
22 marca 2010, 19:08
patrzcie na japonie... a taki maly kraj
Odpisz
22 stycznia 2010, 09:56
Ale tu są chyba
2 zdjęcia żeby pokazać cały Ziemię.
Odpisz
11 września 2009, 22:16
bez sensu- nigdy nie jest tak, żeby na całym swiecie jednoczesnie byla noc
Odpisz
18 marca 2009, 17:06
barteksae ma racje
Odpisz
12 lutego 2009, 19:25
Głupie przecież jak w ameryce jest noc to w azji jest dzien
Odpisz
2 stycznia 2009, 21:18
Przecież ziemia jest okrągła!
Odpisz