Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nannucha

15 października 2024, 21:23

Ja ostatnio usłyszałam rozmowę starszych pań, które rozmawiały o zajmowaniu miejsca w autobusie. Miło się zdziwiłam gdy usłyszałam, że młodym tak samo należy się miejsce jak starszym. Mówiły o tym jak dużo młodych jest chorych i nie widać tego na zewnątrz, do tego jeszcze stwierdziły, że płacą za bilety tak samo jak młodzi więc mają równe prawa do miejsc siedzących. Aż się cieplutko na serduszko zrobiło

Avatar Waldemir50

Edytowano - 14 października 2024, 16:53

Od zawsze ustępuję starym babom. Jestem młody i zdrowy to co mi szkodzi postać szczególnie kiedy widzę jak osoba będąca już niemal wstępnym stadium szkieleta wsuwa się do autobusu

Avatar kamil77

15 października 2024, 18:19

@Waldemir50: Tylko tym naprawdę potrzebującym. Jeśli się trafi kobita na oko po 60. która miała siły nakupić pół tony zakupów od rana ale nie jest w stanie wykrzesać z siebie prostego "proszę" to już wyłącznie jej problem :/ Zresztą młody też nie zawsze znaczy zdrowy i nie po każdym widać - jeśli mam akurat taki dzień, że muszę na dworcu windy użyć bo zwykłe schody przekraczają moje możliwości to niestety ale nie ustąpię miejsca

Avatar DHF1232

15 października 2024, 13:33

Stare baby gdy powiesz im że ich zakupy nie muszą siedzieć:

Avatar CupOfWater

14 października 2024, 16:50

Od dawna już nie ustępuje starym babom, jedynie osobom które widzę że serio potrzebują tego miejsca bardziej

Avatar starmagedon

14 października 2024, 16:42

Myślą, że im się wszystko należy i stąd te irytowanie innych. Z domu wynieśli zasadę: "Starszy ma zawsze rację." i nic z tym nie zrobisz.

Avatar MichalGo27

14 października 2024, 16:45

@starmagedon: ale kultury z domu nie wynoszą

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ch-chesz wyparować...?

I po kłopocie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ładne rzeczy

Nie idź!

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka