Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ZiemniakWaszPan

21 września 2024, 11:03

ZIEMNIAK!!!

Avatar Marcin1278

9 września 2023, 18:16

Ogólnie to jeden wielki fake. Maroko to poza obszarami amerykańskich inwestycji mega zacofany kraj. Terroryzm szerzy się tam na każdym kroku. Mówienie że lubią tam Polaków to wielka przesada. Są piękne miejsca a i owszem ale to nie wynik Marokanskich rządów czy myśli technicznej. Polska przy Maroku to potęga pod każdym względem. Niedajcie się nabrać

Avatar
Konto usunięte

10 grudnia 2020, 12:51

Czyli Polska to zaścianek, który nie dorównuje takiemu Maroko.

Avatar Nekro_jejak

17 października 2020, 15:44

Najdłuższy mem na świecie

Avatar Joules

19 stycznia 2015, 15:06

Avatar PitbullLwG

18 listopada 2014, 03:04

Maroko ma też swietnych ludzi! :)
Są bardzo mili i radośni, jest to najbardziej pokojowe i najmniej dotknięte terroryzmem islamskie państwo i bardzo lubią Polaków.

Avatar oceniator

5 sierpnia 2014, 09:40

Meczet taki piękny że normalnie rozwalał bym...

Avatar PitbullLwG

18 listopada 2014, 03:03

@oceniator: Ale do kościólka bys chodzil.

Avatar Szymon2301

7 sierpnia 2014, 15:32

Czy wy też macie ten obrazek po prawej a nie po środku?

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2014, 19:20

@Szymon2301: tak ;-;

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2014, 20:14

@Szymon2301: Tak ;-;

Avatar drzewiec

8 sierpnia 2014, 17:29

@Szymon2301: Tak.

Avatar mikokaro

8 sierpnia 2014, 19:10

@Szymon2301: maczałem w tym palce ;)

Avatar kotouakk

7 sierpnia 2014, 22:17

Ziemniak lepszy.

Avatar Szymon2301

7 sierpnia 2014, 15:33

To napewno jest ziemniak.

Avatar DaMiAn505

7 sierpnia 2014, 15:17

czy wy też macie coś nie tak z tym obrazkiem czy tylko ja xD

Avatar lukaszenkohehe

7 sierpnia 2014, 15:07

gdyby bin laden zył to by tego Meczetu nie było

Avatar kacpero00

7 sierpnia 2014, 14:02

Heh nie widze komentarzy ;-;

Avatar lunkaa

7 sierpnia 2014, 13:36

Może ktoś powie jak przeczytać komenatrze na tablcie?

Avatar Rav239

5 sierpnia 2014, 09:39

Południowa część Maroka to Sahara Zachodnia (uznana przez 50 państw), a że tam jest prawie tylko pustynia + wojna, południowa część tego kraoju nie jest taka miła.

Avatar PanKtos

7 sierpnia 2014, 12:18

@Rav239: W sumie de facto terytororium Sahary zachodniej nie należy do Maroka :] Z tego co pamiętam to nawet Hiszpania wysuwa roszczenia co do tamtych terenów. Ale, że tam sam piach i bardzo mało ludzi, którzy się i tak tłuką ze sobą. Przez co region jest tak biedny, że nie opyla mu się stać państwem oddzielnym. Fakt uznane przez ponad 50 państw(ale takie malutkie inne wysepki :P) a ONZ ma to bodajże zaznaczone jako terytorium nierozstrzygnięte czy jakoś tak.

Avatar Rav239

Edytowano - 7 sierpnia 2014, 13:09

@PanKtos: Maroko ma armię na wybrzeżach , natomiast pustynia to niepodległe państwo , bo w sumie po co walczyć o skrawek piachu z małą liczbą mieszkańców , bez naturalnych bogactw, kontrolując chyba jedyny ważny punkt w kraju - wybrzeże i sporo miast położonych wgłąb kraju, natomiast wojska Sahary walczą o niepodległość (chociaż raczej niesłusznie, to terytorium jak sam powiedziałeś jest sporne, a lepiej w takim wypadku należeć do większego i bogatszego kraju)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mikokaro
Dodane przez: mikokaro

To będzie bolało

Ostry ten sędzia

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Niezniszczalne

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka