ja nigdy się nie bawiłem w studia ale czy ktoś może mi powiedzieć po kiego się bawić w pisanie nie wiadomo czego jak byś pisał do Boga tylko po prostu napisać jak człowiek do człowieka z szacunkiem ale bez przesady
@pvp17: bo możesz trafić na różnych ludzi
I to zwykle studentowi na czymś zależy
Można trafić na gościa z kompleksem że jak napiszesz dr zamiast dr hab. to na pewno nie przychyli się do prośby (do osob z takim tytulem starsze roczniki prewencyjnie u mnie radzily zwracać sie "profesor")
Z drugiej masz totalnych luzkaków
Bezpieczniejszy jest przesadyzm w stronę okazywania szacunku niz ryzyko okazania za małego
@piotrkacz: mimo to to jest chore, jak facet ma kija w dupie niech ma niech mu nawet mordą wyjdzie człowiek jak człowiek okazywać szacunek jeśli to osoba starsza i tyle. serio jeśli ktoś chcę mu siedzieć w dupie to rozumiem zawsze przydupasy się trafią ale chyba nie każdy musi ich traktować jak króla
@pvp17: I mean jeżeli prosisz go o dodatkowy termin, o jakieś nagięcie ustalonych przez niego zasad to nawet jezeli zachowal sie nie fair wczesniej lub cos
To bedziesz mu slodzil jeżeli to pozwoli ominąc poprawke i zdac w 1 terminie
@piotrkacz: czyli w prostych słowach wchodzić mu w dupę, ja nigdy nie byłem na studiach i nigdy w życiu nie będę chciał wiem że to raczej nikogo nie interesuje ale ja już bym wolał nie zdać studiów niż wchodzić jakiemuś staruchowi z ego i ambicjami wywalonymi do kosmosu w dupę
Dzień dobry, wasza wysokość profesorze habilitowany nauk medycznych Januszu Kowalski. Z uniżeniem proszę o możliwość poprawy kolokwium, albowiem uzyskałam wynik nie zaspokajający mych ambicji. Hańba mi za to.
Z wyrazami szacunku, niżej podpisana,
Talerz.
Komentarze
Odśwież26 października 2024, 16:27
Po dwóch godzinach wypocin na formalny list i z googlowaniem, czy na pewno ma taki tytuł jak myślę, gość odpisał:
Szanowny Panie,
ok
Pozdrawiam
Odpisz
20 października 2024, 18:53
ja nigdy się nie bawiłem w studia ale czy ktoś może mi powiedzieć po kiego się bawić w pisanie nie wiadomo czego jak byś pisał do Boga tylko po prostu napisać jak człowiek do człowieka z szacunkiem ale bez przesady
Odpisz
20 października 2024, 20:06
@pvp17: bo możesz trafić na różnych ludzi
I to zwykle studentowi na czymś zależy
Można trafić na gościa z kompleksem że jak napiszesz dr zamiast dr hab. to na pewno nie przychyli się do prośby (do osob z takim tytulem starsze roczniki prewencyjnie u mnie radzily zwracać sie "profesor")
Z drugiej masz totalnych luzkaków
Bezpieczniejszy jest przesadyzm w stronę okazywania szacunku niz ryzyko okazania za małego
Odpisz
20 października 2024, 20:13
@piotrkacz: mimo to to jest chore, jak facet ma kija w dupie niech ma niech mu nawet mordą wyjdzie człowiek jak człowiek okazywać szacunek jeśli to osoba starsza i tyle. serio jeśli ktoś chcę mu siedzieć w dupie to rozumiem zawsze przydupasy się trafią ale chyba nie każdy musi ich traktować jak króla
Odpisz
20 października 2024, 20:18
@pvp17: I mean jeżeli prosisz go o dodatkowy termin, o jakieś nagięcie ustalonych przez niego zasad to nawet jezeli zachowal sie nie fair wczesniej lub cos
To bedziesz mu slodzil jeżeli to pozwoli ominąc poprawke i zdac w 1 terminie
Odpisz
20 października 2024, 20:43
@piotrkacz: czyli w prostych słowach wchodzić mu w dupę, ja nigdy nie byłem na studiach i nigdy w życiu nie będę chciał wiem że to raczej nikogo nie interesuje ale ja już bym wolał nie zdać studiów niż wchodzić jakiemuś staruchowi z ego i ambicjami wywalonymi do kosmosu w dupę
Odpisz
20 października 2024, 18:15
Weź
U mnie na uczelni gośc z podobnego kierunku do mojego dostał:
"P.s.
I think your email is a bit over-polite"
Odpisz
17 października 2024, 17:46
Dzień dobry, wasza wysokość profesorze habilitowany nauk medycznych Januszu Kowalski. Z uniżeniem proszę o możliwość poprawy kolokwium, albowiem uzyskałam wynik nie zaspokajający mych ambicji. Hańba mi za to.
Z wyrazami szacunku, niżej podpisana,
Talerz.
Odpisz
18 października 2024, 18:41
@Talerz: ok, przyjdz na 15:45 we wtorek
Odpisz
17 października 2024, 15:23
> "Dzień dobry
chciałbym poprawić ostatni sprawdzian z *wpisz dowolny dział*, kiedy byłaby możliwość?
Michał *****"
> "ok, jutro"
Odpisz