Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Letycja

29 października 2024, 20:19

To się nazywa zemsta, drogie dzieci. ZEMSTA.

Avatar BlackMorbius61

23 października 2024, 12:13

w minifigurkach to Voldi ma bardziej nos niż Harry

Avatar
LostCloneTrooper

19 października 2024, 00:21

Żelazowe

komentarz obrazkowy

Avatar
LostCloneTrooper

Edytowano - 19 października 2024, 00:22

ale nie tylko on, byli na przykład Lego Indianie, którzy z jakiegoś powodu mieli mocno wyartykułowany nos

Avatar PanPiernik

19 października 2024, 00:24

Pinokio też ma nos (dziwne by było jakby nie miał)

Avatar
LostCloneTrooper

19 października 2024, 00:28

@PanPiernik: tak, ale nie chciałem wchodzić w temat innych odlewów. Jeśli by je liczyć, to sporo jest takich postaci: Yoda, Zgredek, Ewoki, wszystkie Friendsy…

Avatar PanPiernik

19 października 2024, 00:30

I tak możemy się wszyscy zgodzić że to jest najlepszy nadruk na główkę Lego jaki kiedykolwiek powstał:

Avatar
LostCloneTrooper

19 października 2024, 00:35

@PanPiernik: w pełni się zgadzam

Avatar TovarishshIvanT34Jajcov

19 października 2024, 09:19

Ale jednak należą do uniwersum lego.

Avatar Annika1

20 października 2024, 14:24

przez chwilę myślałam, że on się po prostu szeroko śmieje

Avatar
Konto usunięte

21 października 2024, 07:49

mocno wyartykułowany nos na figurce lego z faktu, że kreskówkowe indian karykatury z nosami wielkimi przedstawiane były zawsze wynika

Avatar Cymbal

20 października 2024, 13:12

tytuł czyta mi w myślach

Avatar KittyQueen

20 października 2024, 12:26

Ale bym sobie zagrała w Lego Harry Potter

Avatar Krzyniu

19 października 2024, 10:17

W sumie to ani słowem w książce nie wspominają jakoby voldemort miałby nie mieć nosa

Avatar BencV

19 października 2024, 13:29

@Krzyniu: dlatego jeszcze w pierwszej części filmu miał nos

Avatar BencV

19 października 2024, 13:30

@BencV: ale cieszę się że to zmienili, fajowo to wygląda

Avatar TovarishshIvanT34Jajcov

19 października 2024, 09:20

Chyba jeszcze najstarsze minifigurki miały odlewany nos (taki jaki mają minifigurki cobi).

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Rodion
Dodane przez: Rodion

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Najbardziej realistyczny spośród modów

Phi!

Nieuczciwa ocena

A, okej

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka