Wczoraj tak miałam, bo jak weszli to sobie przypomniałam ze chyba powinnam była dzień wcześniej doładować kartę miejską. Na szczęście okazało się że bilet był ważny jeszcze do wczoraj, a kanarzy nie zdążyli mnie sprawdzić bo kogoś spisywali
Ostatnio wracałam autobusem o pierwszej w nocy, i był kanar. Miałam bilet miesięczny ulgowy, ale wtedy jeszcze uczelnia nie wydała mi legitymacji. Udawałam że wszystko jest w porządku, a zanim kanar do mnie doszedł (wlepiał kary), był już mój przystanek
Komentarze
Odśwież23 października 2024, 07:12
Wczoraj tak miałam, bo jak weszli to sobie przypomniałam ze chyba powinnam była dzień wcześniej doładować kartę miejską. Na szczęście okazało się że bilet był ważny jeszcze do wczoraj, a kanarzy nie zdążyli mnie sprawdzić bo kogoś spisywali
Odpisz
22 października 2024, 21:51
Ostatnio wracałam autobusem o pierwszej w nocy, i był kanar. Miałam bilet miesięczny ulgowy, ale wtedy jeszcze uczelnia nie wydała mi legitymacji. Udawałam że wszystko jest w porządku, a zanim kanar do mnie doszedł (wlepiał kary), był już mój przystanek
Odpisz
20 października 2024, 15:47
Ja nawet jak mam bilet to się stresuje
Odpisz
22 października 2024, 18:33
Że sprawdzą ci bilet i powiedzą w porządku?
Odpisz