Dlatego, że to takie długie i nahypeowane (nie wiem czy dość dobrze napisałam), to nigdy mnie to nie interesowało.
Zwłaszcza, że zawsze to było dla tych, co np. lola lubią (w sensie taki gust, nie rocznik)
@Figarus: ja zrozumiałem, że chodzi o Hobbita bo to jakoś tak dziwnie rozwlekli
edit: a ten cały hype ze Smaugiem na koniec jednego filmu tylko po to żeby go od razu zastrzelił z łuku jakiś wieśniak to całkiem mi tą drugą część popsuł. Mogli go ubić w poprzednim filmie i byłoby chociaż satysfakcjonujące zakończenie arku, a nie słaby clifhanger
@PanPiernik: Teoretycznie można było zrobić z tej książki trylogię, ale nie w taki sposób. Czas płynie bardzo wolno, więc można dodać długie sceny podróży i wypoczynków. Przynajmniej ostatecznie nie wyszło najgorzej.
Komentarze
Odśwież23 października 2024, 08:16
Dlatego, że to takie długie i nahypeowane (nie wiem czy dość dobrze napisałam), to nigdy mnie to nie interesowało.
Zwłaszcza, że zawsze to było dla tych, co np. lola lubią (w sensie taki gust, nie rocznik)
Odpisz
23 października 2024, 09:28
@malinowy_kot: Oj nie byczq... Władca Pierścieni to wspaniała opowieść, ksiażki jak i filmy. Zachęcam do zapoznania się, ale oczywiście nie narzucam.
Odpisz
23 października 2024, 12:08
@Figarus: Podziękuję
Odpisz
Edytowano - 23 października 2024, 12:29
@Figarus: ja zrozumiałem, że chodzi o Hobbita bo to jakoś tak dziwnie rozwlekli
edit: a ten cały hype ze Smaugiem na koniec jednego filmu tylko po to żeby go od razu zastrzelił z łuku jakiś wieśniak to całkiem mi tą drugą część popsuł. Mogli go ubić w poprzednim filmie i byłoby chociaż satysfakcjonujące zakończenie arku, a nie słaby clifhanger
Odpisz
23 października 2024, 13:40
@FluttershyIsNOTaDoormat: To fakt...
Odpisz
23 października 2024, 08:59
Bo chcieli nadrobić stracone książki Władcy Pierścienia gdzie z 6 książek zrobiono tylko 3 filmy.
I tak nie dorastają Polakom gdzie z jednej książki zrobiono cztery filmy w przypadku Potopu.
Odpisz
23 października 2024, 09:47
@Lakikus: jak 4 filmy? 3 kojarzę
Odpisz
20 października 2024, 19:38
Wyobraź sobie zrobić trzy filmy na podstawie książeczki o tym że nie powinno się być chciwym
Odpisz
20 października 2024, 19:52
@PanPiernik: Teoretycznie można było zrobić z tej książki trylogię, ale nie w taki sposób. Czas płynie bardzo wolno, więc można dodać długie sceny podróży i wypoczynków. Przynajmniej ostatecznie nie wyszło najgorzej.
Odpisz
20 października 2024, 20:12
@TrueStoryGuy: tylko że wtedy nie byłoby to tak napakowane akcją jak Władca Pierścieni, a tego by producenci nie chcieli
Odpisz
20 października 2024, 21:46
@Ignisus: No oczywiście, więc trzeba nawpierdzielać dużo dodatkowych scen.
Odpisz