ja tak nienawidzę c++ w zawodówce dali się na spokój ale w podstawówce pamiętam że stale tym nas katowali żeby programować Np kalkulator i stale błąd i błąd zwykle jestem cierpliwym człowiekiem ale z nerwów jak przywaliłem w klawiaturę to połowa przycisków się połamała dobrze że to była tania od chińczyka jakaś
@rumcajschr: mnie przez jakiś czas też, a potem przyszedł nowy pan od infy, który stwierdził, że j...ć programowanie i nie będzie z humanami tego robił w ogóle
Komentarze
Odśwież22 października 2024, 00:41
ja tak nienawidzę c++ w zawodówce dali się na spokój ale w podstawówce pamiętam że stale tym nas katowali żeby programować Np kalkulator i stale błąd i błąd zwykle jestem cierpliwym człowiekiem ale z nerwów jak przywaliłem w klawiaturę to połowa przycisków się połamała dobrze że to była tania od chińczyka jakaś
Odpisz
21 października 2024, 18:26
Porównajmy jeszcze czas wykonania
Odpisz
20 października 2024, 20:11
C++ jest ch*jowy, bo mnie nim katowano w liceum na informatyce
Odpisz
20 października 2024, 20:28
@rumcajschr: mnie przez jakiś czas też, a potem przyszedł nowy pan od infy, który stwierdził, że j...ć programowanie i nie będzie z humanami tego robił w ogóle
Odpisz
20 października 2024, 21:04
@TediousCardGames: Ej, k*rwa, rel XD. Byliśmy w tej samej klasie?
Odpisz
20 października 2024, 21:11
@rumcajschr: skończyłam szkołę w tym roku, a z tego co kojarzę jesteś ode mnie starszy, więc chyba jednak możemy wykluczyć tę możliwość
Odpisz
20 października 2024, 21:12
@TediousCardGames: Mordini, ja też skończyłem w tym roku xd
Odpisz
20 października 2024, 21:27
@rumcajschr: a to niespodzianka
Ale jestem rocznik 06, więc wciąż miałam rację z tym, że starszy jesteś
Odpisz
20 października 2024, 21:28
@TediousCardGames: To się robi coraz bardziej podejrzane, bo miałem dużo ludzi z '06 w klasie
Odpisz
20 października 2024, 21:29
@rumcajschr: Ja z kolei nie bardzo, chyba tylko jedna osoba oprócz mnie też była z 06
Odpisz
20 października 2024, 22:24
@TediousCardGames: No to raczej. Chyba, że... W której części Polski mieszkasz? 🤨
Odpisz
21 października 2024, 09:27
@rumcajschr: w północno-wschodniej części Polski (tam gdzie wszystkie rudery)
Odpisz
21 października 2024, 09:34
@TediousCardGames: Czyli na pewno nie byliśmy w tej samej klasie 🚬
Odpisz
20 października 2024, 20:29
Kiedy śmiertelnicy kłócą się o pythona/C++ a ty programujesz w scrachu
Odpisz
20 października 2024, 20:31
@Kj0603: scratch jest dobry ale jego zmodyfikowane wersje takie jak turbowarp bo wtedy można zrobić pełnoprawne gry
Odpisz
Edytowano - 20 października 2024, 20:36
@MichalGo27: lubiłem sobie porobić w turbowarpie jakieś projekty
Prawie zrobiłem tam fangame fnafa
Odpisz
20 października 2024, 20:40
@Kj0603: na tym powstała moja gra multiplayer XD
Odpisz
20 października 2024, 20:42
@MichalGo27: a jaka chce zagrać
Odpisz
20 października 2024, 20:42
@Kj0603: wkrótce wychodzi z testów, optymistycznie przewiduję za 2 tygodnie
Odpisz
20 października 2024, 20:25
ja lubię jave
Odpisz
Edytowano - 20 października 2024, 20:21
Pokłóciłbym się że na odwrót jak Pani z lewej ma wszelkie wspomagacze w postaci urządzeń, więc ma łatwiej, jak łatwiejszy w zrozumieniu jest Python
ale ...j j...ć, wgóręgłos
Odpisz
Edytowano - 20 października 2024, 20:18
Kiedy śmiertelnicy kłócą się o C++/python a ty piszesz w assemblerze
Odpisz
20 października 2024, 20:18
Console.Writeline(„Hello World”);
Odpisz
20 października 2024, 20:17
Fajnie
a teraz zobaczmy na wydajność programów w obu językach
Odpisz
20 października 2024, 20:01
Hello World!
Odpisz
Edytowano - 20 października 2024, 19:56
python lepszy
[____] pudło na czerwonki
Odpisz
20 października 2024, 20:02
@MichalGo27:
Przecież język programowania to język programowania
Jak można się kłócić, który lepszy skoro są stworzone często dla innych problemów
Odpisz
20 października 2024, 20:14
@Dexter_Ward: no jest prostszy przede wszystim i bardziej logiczny
Odpisz
20 października 2024, 20:16
@MichalGo27: Ale ma trudność przy byciu optymalnym
Jest on przecież interpretowany
Odpisz
20 października 2024, 20:16
@Dexter_Ward: no wsm źle ująłem, powinienem napisać lepszy wg mnie albo preferuję
Odpisz
20 października 2024, 22:45
@MichalGo27: ostatnio musiałem zaimportować bibliotekę numpy tylko po to, żeby zrobić pętlę for na zmiennych float.
Odpisz