Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Skibidisigma911

18 stycznia 2025, 20:11

Prawda

Avatar LobodPL

6 sierpnia 2014, 12:26

3 gimby i co? 5,75

Avatar Marusek363

24 czerwca 2021, 08:36

@LobodPL: kujon

Avatar LobodPL

24 czerwca 2021, 08:47

@Marusek363: dzięki za odpowiedź do koma z przed 7 lat. Trochę poprawiłeś mi tym humor i uświadomiłeś że się rypłem o 1 stopień.

Avatar Marusek363

24 czerwca 2021, 11:10

@LobodPL: nie ma za co

Avatar Marusek363

24 czerwca 2021, 11:11

Avatar Artur123456

22 kwietnia 2019, 23:11

jestem graczem z paskiem w 3 gim

Avatar mlkla

16 grudnia 2018, 11:33

Ja jestem graczem i miałem w poprzednim roku 5.25.(7 klasa)

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2014, 16:05

Jestem graczem i mam średnią 4.2 :P

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar MaxiorPL

17 sierpnia 2018, 16:12

@Sopot134: nie ma czym sie chwalic.. wyloguj się i wyjdz na dwor..

Avatar Sopot134

17 sierpnia 2018, 22:56

@MaxiorPL: Byłem i złamałem nogę...

Avatar
Konto usunięte

31 grudnia 2015, 18:23

Jestem graczem i mam średnią 5.0.

Avatar wani150

31 grudnia 2015, 18:22

co? jaki brzmi kod na to?

Avatar Fukomat

17 października 2015, 14:20

Jestem graczem i na razie żadnej trójki

Avatar mrauczur

23 sierpnia 2015, 21:30

To mój opis.

Avatar Xcichyx

20 maja 2015, 16:49

Da sie

Avatar Hardcore_121

24 kwietnia 2015, 14:38

Spoko, nie trzeba :P Gram w World Of Tanks, a średnią mam 5.0 :)

Avatar Verben

14 sierpnia 2014, 18:50

Fascynujące mów dalej

Avatar kotouakk

8 sierpnia 2014, 09:18

Nah

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2014, 17:24

Jestem dobrym przykładem.

Avatar marchewa221

6 sierpnia 2014, 21:50

jestem graczem mam średnia 4.0 nie wsydze się tego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ikony

Dwa oblicza

Hobby dla faceta

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka