A co, jeśli powiedziałbym Ci, że...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ikony
Dwa oblicza
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2025, 20:11
Prawda
Odpisz
6 sierpnia 2014, 12:26
3 gimby i co? 5,75
Odpisz
24 czerwca 2021, 08:36
@LobodPL: kujon
Odpisz
24 czerwca 2021, 08:47
@Marusek363: dzięki za odpowiedź do koma z przed 7 lat. Trochę poprawiłeś mi tym humor i uświadomiłeś że się rypłem o 1 stopień.
Odpisz
24 czerwca 2021, 11:10
@LobodPL: nie ma za co
Odpisz
24 czerwca 2021, 11:11
@Marusek363: XD
Odpisz
22 kwietnia 2019, 23:11
jestem graczem z paskiem w 3 gim
Odpisz
16 grudnia 2018, 11:33
Ja jestem graczem i miałem w poprzednim roku 5.25.(7 klasa)
Odpisz
5 sierpnia 2014, 16:05
Jestem graczem i mam średnią 4.2 :P
Odpisz
5 sierpnia 2014, 16:11
4.2 to już dla ciebie dobry uczeń ? może i tak :P
Odpisz
5 sierpnia 2014, 16:12
@Amumu: Ja jestem graczem i mam średnią 4.6
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2014, 16:20
Jestem graczem i mam średnią 5.2 problem ?
(1 gim)
Odpisz
5 sierpnia 2014, 16:48
@Amumu: Ej, to mógłbyś mi przypomnieć wzór, który pozwala na obliczenie dowolnej liczby z ciągu Fibonacciego, bo zapomniałem :P.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 16:49
Jestem graczem i mam średnią 6.3 !
Odpisz
5 sierpnia 2014, 16:50
Też jestem graczem i też miałem dobrą średnią w podstawówce...
Odpisz
5 sierpnia 2014, 16:56
>zamulaj w gry 1/4 dnia
>pasek
>wygryw
Odpisz
5 sierpnia 2014, 17:00
@Amumu: Wiedz o tym iż w czwartej klasie miałem 4.64, piątej 4.12, a teraz 4.2.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 17:24
@Roger909: szkoda że najwyższa średnia to 6.0 xD
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2014, 17:40
@Amumu: Ja jestem graczem i mam średnią 5.4 :D 1 gim
Odpisz
5 sierpnia 2014, 18:22
mam 4.9
Odpisz
5 sierpnia 2014, 18:24
kurna ja ledwie napisałam jeden komentarz komentarza i wszyscy się dołączają ;-;
Odpisz
5 sierpnia 2014, 20:43
@Roger909: fajnie ze mając same szóstki można mieć max 6,0. Chyba, że to jakaś szkoła specjalna.
Odpisz
5 sierpnia 2014, 21:32
@blanki: Nie załapałeś że to żart ?
Odpisz
5 sierpnia 2014, 22:11
@Roger909: Nie było międzynarodowego znaku żartu "xd", wiec miałem prawo nie załapać xd. A swoją drogą to trochę kiepski był :/
Odpisz
6 sierpnia 2014, 01:34
@blanki: nie chcę mi się pisać swoich przemyśleń na ten temat więc napiszę spoko
Odpisz
6 sierpnia 2014, 16:28
@Amumu: Cicho tam. Ja siedzę przed kompem z 8 godzin podczas dnia szkoły a mam średnią 5.4
Odpisz
17 sierpnia 2018, 14:19
@siemek22: 1/4 dnia? pff, to dla mnie pikuś.
Odpisz
17 sierpnia 2018, 16:12
@Sopot134: nie ma czym sie chwalic.. wyloguj się i wyjdz na dwor..
Odpisz
17 sierpnia 2018, 22:56
@MaxiorPL: Byłem i złamałem nogę...
Odpisz
31 grudnia 2015, 18:23
Jestem graczem i mam średnią 5.0.
Odpisz
31 grudnia 2015, 18:22
co? jaki brzmi kod na to?
Odpisz
17 października 2015, 14:20
Jestem graczem i na razie żadnej trójki
Odpisz
23 sierpnia 2015, 21:30
To mój opis.
Odpisz
20 maja 2015, 16:49
Da sie
Odpisz
24 kwietnia 2015, 14:38
Spoko, nie trzeba :P Gram w World Of Tanks, a średnią mam 5.0 :)
Odpisz
14 sierpnia 2014, 18:50
Fascynujące mów dalej
Odpisz
8 sierpnia 2014, 09:18
Nah
Odpisz
7 sierpnia 2014, 17:24
Jestem dobrym przykładem.
Odpisz
6 sierpnia 2014, 21:50
jestem graczem mam średnia 4.0 nie wsydze się tego
Odpisz