@ty1an_yt: tidzimi na tych live to pewnie nadal o tym gada, zauważyłem że przez 3-4 live jeśli nie więcej. on gada o swojej dziewczynie, depresji , narzekania na aktualizacje mc, i o alkoholu i tyle i tak w kółko a i jeszcze o sobie i tyle i tak w kółko (ta wiem nikt nie pytała ale chciałem ci to napisać)
Komentarze
Odśwież23 października 2024, 18:17
nigdy się małpy nie nauczą
Odpisz
21 października 2024, 10:34
Ja nadal się dziwię, że tidzimi podał jokera 2 jako przykład dobrego filmu XD
Odpisz
23 października 2024, 16:14
@ty1an_yt: czekaj serio!?
Odpisz
23 października 2024, 17:28
@Elmario1234: gadał o minecrafcie the film i podał jokera 2 jako dobry film XD
Odpisz
23 października 2024, 18:15
@ty1an_yt: tidzimi na tych live to pewnie nadal o tym gada, zauważyłem że przez 3-4 live jeśli nie więcej. on gada o swojej dziewczynie, depresji , narzekania na aktualizacje mc, i o alkoholu i tyle i tak w kółko a i jeszcze o sobie i tyle i tak w kółko (ta wiem nikt nie pytała ale chciałem ci to napisać)
Odpisz
23 października 2024, 18:16
@pvp17: Ja tylko shota zobaczyłem, bo ciekaw byłem a tu taka rzecz mnie walnęła XD
Odpisz
21 października 2024, 07:23
A w dzisiejszym wydaniu Jaka to Melodia:
"Płoń, płoń, nie ma litości dla tych, co czynią ohydę
Płoń, płoń, koniec radości gdy ognie się ślizgają po ohydy wstydzie"
Odpisz
21 października 2024, 06:44
Odpisz