Edge to nie Explorer.
Akurat nowa przeglądarka Microsoftu jest całkiem dobra.
Jedyne co to Opera GX jeszcze daje jakieś inne możliwości. Tak to Mozilla czy Chrome to jedno i to samo imo
Akurat Chrome i Edge się niczym nie różni (No może poza tym, że Edge chodzi wolniej)
+ jest jeszcze coś takiego jak Opera GX, ponoć jacyś Youtuberzy z niej korzystają
jak dla mnie tylko firefox bo chrome obciąża komputer i żre tyle ramu, opera gx nwm jak teraz jest ale jak jej używałem na komputerze to stale miałem problemów zacinała się nie włączała itp, explorer jest dobry chociaż wkurza mnie to że domyślnie nie ma gogle tylko bing więc najlepsze przeglądarki wg mnie to firefox i zwykle klasyczna opera bo z nimi nigdy żadnych problemów nie miałem.
Komentarze
Odśwież24 października 2024, 15:29
Edge to nie Explorer.
Akurat nowa przeglądarka Microsoftu jest całkiem dobra.
Jedyne co to Opera GX jeszcze daje jakieś inne możliwości. Tak to Mozilla czy Chrome to jedno i to samo imo
Odpisz
Edytowano - 25 października 2024, 15:52
@GrandJMpl: No nie, Mozilla i Chrome to wielka jebitna przepaść...
Odpisz
21 października 2024, 14:10
Zabijcie mnie
Lubię egde jako miejsca gdzie prqcuję i szukam info. Serio
Na Mozilli wiecie YT i takie duperele, a na Edgu jakoś pracuje lepiej. Nie wuem czemu podoba mi się, proszę o wybaczenie
Odpisz
24 października 2024, 16:55
@Kaczkodon: Też lubię używać edge'a. Szkoda tylko, że adblock szwankuje na YT
Odpisz
24 października 2024, 18:34
adblock jest wbudowany czy doinstalowany? Bo wbudowany prawie na pewno by nie działał bo zarówno edge jaki i yt są własnością tej samej firmy.
Odpisz
24 października 2024, 18:49
@seba745: Doinstalowany
Odpisz
25 października 2024, 15:49
Polecam uBlock Origin
Odpisz
25 października 2024, 15:50
@seba745: Edge jest od Microsoftu a YT od Google'a
Odpisz
25 października 2024, 15:47
Akurat Chrome i Edge się niczym nie różni (No może poza tym, że Edge chodzi wolniej)
+ jest jeszcze coś takiego jak Opera GX, ponoć jacyś Youtuberzy z niej korzystają
Odpisz
21 października 2024, 09:46
Co tu robi opera?
Odpisz
24 października 2024, 19:49
@Dexter_Ward: ja który korzysta z opery od ponad dekady :
Odpisz
24 października 2024, 23:15
@Dexter_Ward: opera np. opera gx?
Odpisz
21 października 2024, 09:35
Wszystko po za Firefox jest jednym i tym samym
Odpisz
24 października 2024, 16:49
@Boberek00: mają ten sam silnik, ale inny interfejs lub funkcje.
Z takiego vivaldi korzysta się dużo inaczej nich chrome
Odpisz
24 października 2024, 16:29
Tymczasem brave: O co oni się znowu kłócą?
Odpisz
24 października 2024, 15:38
jak dla mnie tylko firefox bo chrome obciąża komputer i żre tyle ramu, opera gx nwm jak teraz jest ale jak jej używałem na komputerze to stale miałem problemów zacinała się nie włączała itp, explorer jest dobry chociaż wkurza mnie to że domyślnie nie ma gogle tylko bing więc najlepsze przeglądarki wg mnie to firefox i zwykle klasyczna opera bo z nimi nigdy żadnych problemów nie miałem.
Odpisz
21 października 2024, 09:32
Czat czy op wie
Odpisz
21 października 2024, 12:20
@CzerwonyPoniacz: że Opera po przejęciu przez Chiny stała się technicznie spywarem na poziomie TikToka?
Odpisz
21 października 2024, 12:10
Przynajmniej na edge można dostać darmowe bobuxy
Odpisz
21 października 2024, 09:31
Już ten mem widziałem lecz nie jestem pewien czy tutaj
Odpisz