Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar GrandJMpl

24 października 2024, 15:29

Edge to nie Explorer.
Akurat nowa przeglądarka Microsoftu jest całkiem dobra.
Jedyne co to Opera GX jeszcze daje jakieś inne możliwości. Tak to Mozilla czy Chrome to jedno i to samo imo

Avatar Redclawface

Edytowano - 25 października 2024, 15:52

@GrandJMpl: No nie, Mozilla i Chrome to wielka jebitna przepaść...

Avatar Kaczkodon

21 października 2024, 14:10

Zabijcie mnie
Lubię egde jako miejsca gdzie prqcuję i szukam info. Serio

Na Mozilli wiecie YT i takie duperele, a na Edgu jakoś pracuje lepiej. Nie wuem czemu podoba mi się, proszę o wybaczenie

Avatar
Konto usunięte

24 października 2024, 16:55

@Kaczkodon: Też lubię używać edge'a. Szkoda tylko, że adblock szwankuje na YT

Avatar seba745

24 października 2024, 18:34

adblock jest wbudowany czy doinstalowany? Bo wbudowany prawie na pewno by nie działał bo zarówno edge jaki i yt są własnością tej samej firmy.

Avatar
Konto usunięte

24 października 2024, 18:49

@seba745: Doinstalowany

Avatar Redclawface

25 października 2024, 15:49

Polecam uBlock Origin

Avatar Redclawface

25 października 2024, 15:50

@seba745: Edge jest od Microsoftu a YT od Google'a

Avatar Redclawface

25 października 2024, 15:47

Akurat Chrome i Edge się niczym nie różni (No może poza tym, że Edge chodzi wolniej)
+ jest jeszcze coś takiego jak Opera GX, ponoć jacyś Youtuberzy z niej korzystają

Avatar Dexter_Ward

21 października 2024, 09:46

Co tu robi opera?

Avatar Knudson

24 października 2024, 19:49

@Dexter_Ward: ja który korzysta z opery od ponad dekady :

Avatar ZiemniakWaszPan

24 października 2024, 23:15

@Dexter_Ward: opera np. opera gx?

Avatar Boberek00

21 października 2024, 09:35

Wszystko po za Firefox jest jednym i tym samym

Avatar Grewest

24 października 2024, 16:49

@Boberek00: mają ten sam silnik, ale inny interfejs lub funkcje.

Z takiego vivaldi korzysta się dużo inaczej nich chrome

Avatar Lakikus

24 października 2024, 16:29

Tymczasem brave: O co oni się znowu kłócą?

Avatar pvp17

24 października 2024, 15:38

jak dla mnie tylko firefox bo chrome obciąża komputer i żre tyle ramu, opera gx nwm jak teraz jest ale jak jej używałem na komputerze to stale miałem problemów zacinała się nie włączała itp, explorer jest dobry chociaż wkurza mnie to że domyślnie nie ma gogle tylko bing więc najlepsze przeglądarki wg mnie to firefox i zwykle klasyczna opera bo z nimi nigdy żadnych problemów nie miałem.

Avatar CzerwonyPoniacz

21 października 2024, 09:32

Czat czy op wie

Avatar nichiimishiari

21 października 2024, 12:20

@CzerwonyPoniacz: że Opera po przejęciu przez Chiny stała się technicznie spywarem na poziomie TikToka?

Avatar kreatywnylogin

21 października 2024, 12:10

Przynajmniej na edge można dostać darmowe bobuxy

Avatar Nikodem8378

21 października 2024, 09:31

Już ten mem widziałem lecz nie jestem pewien czy tutaj

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Pozdrawiam świetliki

Młodzi gniewni

Fajnie że odpowiedzieli

Za co ta premia

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka