Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Fergus
Dobrze czasem się oderwać
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2022, 22:15
Fakty o czym?
Odpisz
8 października 2018, 17:12
Nie ma to jak tylko "udowadniać", że kobiety są gorsze od mężczyzn
Ktoś może być wybitny i być kobietą i ktoś może być debilem ze spadkiem i być mężczyzną.
To zależy od charakteru a nie płci.
Odpisz
6 sierpnia 2014, 13:10
Raz piszą że kobiety wypowiadają 7000 słów, a potem że 20000 dziennie .-.
Odpisz
6 sierpnia 2014, 13:31
@majki909: Właśnie, to mnie tak wkurza, że chyba zacznę liczyć i mierzyć średnią ilość słow jakie wypowiadam dziennie -.-
Odpisz
6 sierpnia 2014, 13:56
@Myszkapl: To jest jawne ukazanie że te obrazki to kłamstwo
Odpisz
6 sierpnia 2014, 14:46
@majki909: Prawda, ja na przykład chyba od miesiąca dochowuję tajemnicy mojego przyjaciela!
Odpisz
6 sierpnia 2014, 15:21
@majki909: Ostatnio też gdzieś przeczytałem, że mężczyźni mają więcej kubek smakowych.
Odpisz
30 lipca 2017, 11:16
@Myszkapl: Obliczyłaś?
Odpisz
30 lipca 2017, 11:18
"przeciętny"
To nie znaczy, że każda kobieta wygada się po 47 godzinach i 15 minetach.
PS
Jakiej tajemnicy? xD
Odpisz
30 lipca 2017, 11:20
@gelo1238: A nie kubków?
Odpisz
16 czerwca 2015, 10:11
dlatego ruscy tyle piją XD
Odpisz
10 sierpnia 2014, 18:23
co do przed ostatniego, to chyba niektóre kobiety tego właśnie NIE mają.
Odpisz
6 sierpnia 2014, 20:55
ilu słów ja mówię 100 słów dziennie nie 7 tysięcy -_-
Odpisz
6 sierpnia 2014, 13:54
dlaczego baby tak dużo gadają?!?
Odpisz
6 sierpnia 2014, 14:42
@kamykPL: Bo mają dwie pary warg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
6 sierpnia 2014, 18:43
@bionic2000: hahahahaha
Odpisz
6 sierpnia 2014, 18:25
Tylko rok życia??? To około 20 minut dziennie.
Odpisz
6 sierpnia 2014, 13:08
I mów tu o 100% równości płci :/.
Odpisz
6 sierpnia 2014, 13:59
@KingsMax: Równość nie istnieje.
Odpisz
6 sierpnia 2014, 13:35
Wątpię, żebym kłamał sześć razy dziennie. "Dzień dobry" mówię znacznie częściej.
Odpisz