Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rumcajschr

26 października 2024, 20:14

Bsz, to slipki są wygodniejsze

Avatar gruby_wieprz

26 października 2024, 20:15

@rumcajschr: Dyskomfort i możliwe problemy z płodnością:

Avatar Konto_nieusuniete

Edytowano - 26 października 2024, 20:18

@rumcajschr: 🧢

Nie możliwe, że lubisz jak ci wszystko się wyślizguje

Avatar gruby_wieprz

26 października 2024, 20:22

@Konto_nieusuniete: raczej jak ściska niewygodnie

Avatar Konto_nieusuniete

26 października 2024, 20:25

@gruby_wieprz: Fryderyk wypada, a teściowie są ściśnięci

Design ssie

Avatar gruby_wieprz

26 października 2024, 20:26

@Konto_nieusuniete: ja wolę mieć szczerze bardziej zakryte nogi.

Avatar pvp17

30 października 2024, 14:50

@Konto_nieusuniete: (też teściowa)

Avatar Matiozowiec

23 listopada 2024, 17:21

@Konto_nieusuniete: jak to się ma wyślizgnąć?

Avatar Konto_nieusuniete

23 listopada 2024, 17:43

@Matiozowiec: Może gdybyś nie miał mikropenisa to byś wiedział 🤷

Avatar Reglan

27 października 2024, 19:09

Bokserki od zawsze były dużo wygodniejsze

Avatar jacek1s

26 października 2024, 20:11

Ja noszę raz takie, a raz takie. Nie rozumiem jak można się ograniczać do noszenia tylko jednego rodzaju gaci. To tak jakby nosić tylko spodenki jak się jest dzieckiem, a później spodnie jak już się dorośnie. Nie w tym rzecz żeby stawiać sobie ograniczenia i bezsensowne zasady.

Avatar Krzyniu

26 października 2024, 20:14

@jacek1s: no właśnie, a gacie nr 1 np. ograniczają mojego gigantycznego fi*ta

Avatar jacek1s

26 października 2024, 20:23

@Krzyniu: Też mam problem z dużą knagą. Taką bestię trzeba mieć stale na uwięzi.

Avatar
Konto usunięte

27 października 2024, 09:24

@jacek1s: zdjęcie na dowód pokaż

Avatar Lakikus

27 października 2024, 11:49

@jacek1s: Trzeba uwolnić bestie. I zacząć chodzić bez ubrań poniżej pasa.

Avatar jacek1s

27 października 2024, 13:05

@Lakikus: Byłoby super, szczególnie w zatłoczonej komunikacji miejskiej.

Avatar Oliwier256

27 października 2024, 14:57

@jacek1s: Co ja kurde przeczytałem xD

Avatar jacek1s

27 października 2024, 16:10

@Oliwier256: Szczerą prawdę

Avatar Grewest

27 października 2024, 12:02

Bokserki mają tą wadę że jest w nich za gorąco latem

Avatar Witciu

27 października 2024, 16:18

@Grewest: Ja latem chodzę bez. Paniom z mojej pracy bardzo się to podobało

Avatar Zloty_bambus

28 października 2024, 08:09

@Witciu: *przycina sobie członka rozporkiem*

Avatar Witciu

28 października 2024, 15:23

@Zloty_bambus: Mi to nie grozi bo od 10 lat chodzę w dresach

Avatar
Konto usunięte

27 października 2024, 09:24

Najlepiej bez pod spodniami bielizny jakiejkolwiek chodzić w ogóle

Avatar HansFrank

27 października 2024, 10:06

beż spodni też?

Avatar
Konto usunięte

27 października 2024, 11:29

@HansFrank: wzorem kaczora donalda chodzić najlepiej byłoby, faszystowskie państwo niestety na wolność moją nastaje zabraniając tego mi

Avatar kola3492

26 października 2024, 22:07

Ostatnio kupiłem luźne bokserki i powiem tak, po przyzwyczajeniu się po klepiących jajec, są nawet wygodniejsze niż normalne

Avatar
Konto usunięte

27 października 2024, 09:23

@kola3492: to do tego przyzwyczajać trzeba się?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar PanPiernik
Dodane przez: PanPiernik

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Dobrze czasem się oderwać

To by wystarczyło

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ostry ten sędzia

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka