Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobrze czasem się oderwać
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ostry ten sędzia
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2024, 20:14
Bsz, to slipki są wygodniejsze
Odpisz
26 października 2024, 20:15
@rumcajschr: Dyskomfort i możliwe problemy z płodnością:
Odpisz
Edytowano - 26 października 2024, 20:18
@rumcajschr: 🧢
Nie możliwe, że lubisz jak ci wszystko się wyślizguje
Odpisz
26 października 2024, 20:22
@Konto_nieusuniete: raczej jak ściska niewygodnie
Odpisz
26 października 2024, 20:25
@gruby_wieprz: Fryderyk wypada, a teściowie są ściśnięci
Design ssie
Odpisz
26 października 2024, 20:26
@Konto_nieusuniete: ja wolę mieć szczerze bardziej zakryte nogi.
Odpisz
30 października 2024, 14:50
@Konto_nieusuniete: (też teściowa)
Odpisz
23 listopada 2024, 17:21
@Konto_nieusuniete: jak to się ma wyślizgnąć?
Odpisz
23 listopada 2024, 17:43
@Matiozowiec: Może gdybyś nie miał mikropenisa to byś wiedział 🤷
Odpisz
27 października 2024, 19:09
Bokserki od zawsze były dużo wygodniejsze
Odpisz
26 października 2024, 20:11
Ja noszę raz takie, a raz takie. Nie rozumiem jak można się ograniczać do noszenia tylko jednego rodzaju gaci. To tak jakby nosić tylko spodenki jak się jest dzieckiem, a później spodnie jak już się dorośnie. Nie w tym rzecz żeby stawiać sobie ograniczenia i bezsensowne zasady.
Odpisz
26 października 2024, 20:14
@jacek1s: no właśnie, a gacie nr 1 np. ograniczają mojego gigantycznego fi*ta
Odpisz
26 października 2024, 20:23
@Krzyniu: Też mam problem z dużą knagą. Taką bestię trzeba mieć stale na uwięzi.
Odpisz
27 października 2024, 09:24
@jacek1s: zdjęcie na dowód pokaż
Odpisz
27 października 2024, 11:49
@jacek1s: Trzeba uwolnić bestie. I zacząć chodzić bez ubrań poniżej pasa.
Odpisz
27 października 2024, 13:05
@Lakikus: Byłoby super, szczególnie w zatłoczonej komunikacji miejskiej.
Odpisz
27 października 2024, 14:57
@jacek1s: Co ja kurde przeczytałem xD
Odpisz
27 października 2024, 16:10
@Oliwier256: Szczerą prawdę
Odpisz
27 października 2024, 12:02
Bokserki mają tą wadę że jest w nich za gorąco latem
Odpisz
27 października 2024, 16:18
@Grewest: Ja latem chodzę bez. Paniom z mojej pracy bardzo się to podobało
Odpisz
28 października 2024, 08:09
@Witciu: *przycina sobie członka rozporkiem*
Odpisz
28 października 2024, 15:23
@Zloty_bambus: Mi to nie grozi bo od 10 lat chodzę w dresach
Odpisz
27 października 2024, 09:24
Najlepiej bez pod spodniami bielizny jakiejkolwiek chodzić w ogóle
Odpisz
27 października 2024, 10:06
beż spodni też?
Odpisz
27 października 2024, 11:29
@HansFrank: wzorem kaczora donalda chodzić najlepiej byłoby, faszystowskie państwo niestety na wolność moją nastaje zabraniając tego mi
Odpisz
26 października 2024, 22:07
Ostatnio kupiłem luźne bokserki i powiem tak, po przyzwyczajeniu się po klepiących jajec, są nawet wygodniejsze niż normalne
Odpisz
27 października 2024, 09:23
@kola3492: to do tego przyzwyczajać trzeba się?
Odpisz