Hehe bochenek się nie starzeje
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie są aż takie pyszne
To będzie bolało
Młodzi gniewni
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2024, 19:33
warto też porównać oba cenowo (nie mówmy o jakości bo wyjdzie na niekorzyść buchanki) bo poczciwy uazik jest jakoś 3.5 razy tańszy
Odpisz
27 października 2024, 19:37
@Otis_: uazik z niemiec (2022 rok bo teraz w dobie wojny sprowadzanie jest nie legalne) kosztuje jakoś 95k zł
Odpisz
27 października 2024, 19:38
@Xol1mn3c_: niedroga
Chyba się jeszcze da sprowadzić. Z salonu chyba coś koło 60 tysięcy
Odpisz
27 października 2024, 19:40
@Otis_: nie, nowa kosztuje jakoś 90 (wejdź na https://www.uaz.ru/en/cars/classic)
Odpisz
27 października 2024, 20:05
@Xol1mn3c_: Ale to jest z Kazachstsanu. Te Roysjkie tablice to się jakoś tak pojawiły.
Odpisz
27 października 2024, 20:10
@TovarishshIvanT34Jajcov: uaz jest z Rosji (ujanowsk)
Odpisz
28 października 2024, 07:19
@Xol1mn3c_: Chyba słyszałeś, że Kazachstan stał się łącznikiem między Rosją a światem?
Odpisz
28 października 2024, 07:21
@TovarishshIvanT34Jajcov: ale buchanki nie są obecnie sprowadzane, z tego co kojarzę to głównym i chyba jedynym sprzedawcą uazów(nowych) jest tarmot 4x4, i z jakiegoś powodu na stronie www nie oferuje ich on
Odpisz
28 października 2024, 18:06
@Xol1mn3c_: a to pewnie patrzyłem jak był inny kurs rubla xD
Albo jak ceny nie podśrubowali
Odpisz
28 października 2024, 18:36
@Otis_: pewnie patrzyłeś na uaza 469
Odpisz
28 października 2024, 18:41
@Xol1mn3c_: nie, na 452
No chyba że mówisz o tej wersji na ileśtamlecie produkcji, bo ona chyba droższa była
Odpisz
3 listopada 2024, 15:43
@Otis_: dobra racja, 1 435 000rubli to mniej niż 60k zł
Odpisz
2 listopada 2024, 20:48
Imo z obydwoma by wygrał vw t3, pewnie dłużej jeszcze pojeździ niż te EV
Odpisz
27 października 2024, 19:27
zapomniałem dopisać, ale to po lewo to nowy Volkswagen EV-Buzz, a ten elegancik po prawej to UAZ 452 potocznie nazywany w rosji buchanką (bochenkiem)
Odpisz
27 października 2024, 19:33
@Xol1mn3c_: Буханка robi брум
Odpisz
27 października 2024, 19:38
@jacek1s: bochenek robi brum
Odpisz
27 października 2024, 19:42
@Xol1mn3c_: Да и бобер курва
Odpisz
27 października 2024, 20:08
@jacek1s: Jak już chcesz napisać ku*wa po rosyjsku to pisz блять
Odpisz
27 października 2024, 20:49
@AlMalina: Буханка robi брум
Odpisz
27 października 2024, 21:00
@AlMalina: Иди на хуй
Odpisz
27 października 2024, 21:02
@jacek1s: Пошел на хуй
Odpisz
27 października 2024, 20:22
Zamień b na t i masz planetę z masą effect
Odpisz