Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Otis_

27 października 2024, 19:33

warto też porównać oba cenowo (nie mówmy o jakości bo wyjdzie na niekorzyść buchanki) bo poczciwy uazik jest jakoś 3.5 razy tańszy

Avatar Xol1mn3c_

27 października 2024, 19:37

@Otis_: uazik z niemiec (2022 rok bo teraz w dobie wojny sprowadzanie jest nie legalne) kosztuje jakoś 95k zł

Avatar Otis_

27 października 2024, 19:38

@Xol1mn3c_: niedroga

Chyba się jeszcze da sprowadzić. Z salonu chyba coś koło 60 tysięcy

Avatar Xol1mn3c_

27 października 2024, 19:40

@Otis_: nie, nowa kosztuje jakoś 90 (wejdź na https://www.uaz.ru/en/cars/classic)

Avatar TovarishshIvanT34Jajcov

27 października 2024, 20:05

@Xol1mn3c_: Ale to jest z Kazachstsanu. Te Roysjkie tablice to się jakoś tak pojawiły.

Avatar Xol1mn3c_

27 października 2024, 20:10

@TovarishshIvanT34Jajcov: uaz jest z Rosji (ujanowsk)

Avatar TovarishshIvanT34Jajcov

28 października 2024, 07:19

@Xol1mn3c_: Chyba słyszałeś, że Kazachstan stał się łącznikiem między Rosją a światem?

Avatar Xol1mn3c_

28 października 2024, 07:21

@TovarishshIvanT34Jajcov: ale buchanki nie są obecnie sprowadzane, z tego co kojarzę to głównym i chyba jedynym sprzedawcą uazów(nowych) jest tarmot 4x4, i z jakiegoś powodu na stronie www nie oferuje ich on

Avatar Otis_

28 października 2024, 18:06

@Xol1mn3c_: a to pewnie patrzyłem jak był inny kurs rubla xD

Albo jak ceny nie podśrubowali

Avatar Xol1mn3c_

28 października 2024, 18:36

@Otis_: pewnie patrzyłeś na uaza 469

Avatar Otis_

28 października 2024, 18:41

@Xol1mn3c_: nie, na 452
No chyba że mówisz o tej wersji na ileśtamlecie produkcji, bo ona chyba droższa była

Avatar Xol1mn3c_

3 listopada 2024, 15:43

@Otis_: dobra racja, 1 435 000rubli to mniej niż 60k zł

Avatar
Jgnatiusus

2 listopada 2024, 20:48

Imo z obydwoma by wygrał vw t3, pewnie dłużej jeszcze pojeździ niż te EV

Avatar Xol1mn3c_

27 października 2024, 19:27

zapomniałem dopisać, ale to po lewo to nowy Volkswagen EV-Buzz, a ten elegancik po prawej to UAZ 452 potocznie nazywany w rosji buchanką (bochenkiem)

Avatar jacek1s

27 października 2024, 19:33

@Xol1mn3c_: Буханка robi брум

Avatar Xol1mn3c_

27 października 2024, 19:38

@jacek1s: bochenek robi brum

Avatar jacek1s

27 października 2024, 19:42

@Xol1mn3c_: Да и бобер курва

Avatar AlMalina

27 października 2024, 20:08

@jacek1s: Jak już chcesz napisać ku*wa po rosyjsku to pisz блять

Avatar NiszczycielHeretykovv

27 października 2024, 20:49

@AlMalina: Буханка robi брум

Avatar jacek1s

27 października 2024, 21:00

@AlMalina: Иди на хуй

Avatar AlMalina

27 października 2024, 21:02

@jacek1s: Пошел на хуй

Avatar Polakowaty

27 października 2024, 20:22

Zamień b na t i masz planetę z masą effect

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie są aż takie pyszne

To będzie bolało

Młodzi gniewni

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka