nie rozumiem takiego czegoś jak "dziedziczenie kont z grami lub social mediami" dajesz login i hasło ktoś tam zmienia dane na swoje i tyle a nie prosisz o pozwolenie korposzczórów
To jest zje.ane, kupujesz grę (tak naprawdę to nie jest kupiona, a wypożyczona), to jeszcze nie pozwalają na dziedziczenie?
To oddawać kasę całą za wypożyczone gry, albo przynajmniej połowę
Równie głupie jest to, że jak masz rodzinę na steam to nie można grać w tę samą grę razem. Oba konta muszą ją kupić. Plus (jeśli tego nie zmienili) nie można używać biblioteki kogoś kto właśnie jej używa mimo grania w inną grę.
@DHF1232: Na ten moment masz rodzinę zdaje się max 6 osób, możesz używać gier kogoś kto właśnie gra pod warunkiem że nikt w nią aktualnie nie gra, jak np 2 osoby w rodzinie mają jakąś grę x to 2 osoby mogą grać w tym samym czasie
Komentarze
Odśwież2 listopada 2024, 19:33
nie rozumiem takiego czegoś jak "dziedziczenie kont z grami lub social mediami" dajesz login i hasło ktoś tam zmienia dane na swoje i tyle a nie prosisz o pozwolenie korposzczórów
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2024, 18:38
@pvp17: moze chodzi na wypadek nagłej śmierci. Nie każdy zawczasu zapisuje hasło, tak jak nie każdy pisze testament
Odpisz
3 listopada 2024, 18:44
@Katrina2712: no ale wystarczy że będzie on zalogowany w komputerze i być zalogowany na poczcie żeby zresetować dane
Odpisz
4 listopada 2024, 06:44
@pvp17: ja się zawsze z poczty wylogowuje
Odpisz
4 listopada 2024, 10:34
@Katrina2712: no ty tak ale nie każdy
Odpisz
28 października 2024, 10:14
Ja po prostu dałem login i hasło bratu. Czasem ludzie pytają się mnie, jakim cudem niby piszę magisterkę i gram w GTA jednocześnie... backup
Odpisz
2 listopada 2024, 23:24
@IkarAviator:
Odpisz
3 listopada 2024, 12:38
@IkarAviator: jest coś takiego jak rodzina steam i można dzielić ze sobą biblioteki gier
Odpisz
3 listopada 2024, 13:08
a epic i ubisoft? Nah, po prostu dałem mu login i hasło. To mój brat. Ufam mu jak sobie samemu
Odpisz
3 listopada 2024, 08:28
To jest zje.ane, kupujesz grę (tak naprawdę to nie jest kupiona, a wypożyczona), to jeszcze nie pozwalają na dziedziczenie?
To oddawać kasę całą za wypożyczone gry, albo przynajmniej połowę
Odpisz
2 listopada 2024, 10:11
Równie głupie jest to, że jak masz rodzinę na steam to nie można grać w tę samą grę razem. Oba konta muszą ją kupić. Plus (jeśli tego nie zmienili) nie można używać biblioteki kogoś kto właśnie jej używa mimo grania w inną grę.
Odpisz
2 listopada 2024, 10:14
@DHF1232: to drugie zmienili z tego co wiem
Odpisz
2 listopada 2024, 10:55
@DHF1232: Na ten moment masz rodzinę zdaje się max 6 osób, możesz używać gier kogoś kto właśnie gra pod warunkiem że nikt w nią aktualnie nie gra, jak np 2 osoby w rodzinie mają jakąś grę x to 2 osoby mogą grać w tym samym czasie
Odpisz
28 października 2024, 09:49
xX ROZK...IATORPL Xx
Odpisz
Edytowano - 28 października 2024, 08:30
"tato ale ja nie moge miec nicku Xxx_Zak...iamDziwki_xxX"
Odpisz
28 października 2024, 08:52
@MichalGo27: no dobrze, synu, będziesz miał nick XXX_ŁowcaZdzir42_PL2137_XXX
Odpisz
Edytowano - 28 października 2024, 08:30
https://memy.jeja.pl/1007221,jtyjtjytj.html było, wywalone w to, że to tłumaczenie
Odpisz