Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar majonez_winiary

17 lutego 2025, 16:22

Wandalizm

Avatar BialaCzekolada4

18 sierpnia 2015, 17:19

To jest przepiękne ten człowiek ma wielki talent gdyby mi tak na ścianie w domu narysował był bym zachwycony! :)

Avatar hamster033

1 lutego 2015, 16:26

A ja nie mówię wandalizm. Chyba nie jestem człowiekiem.

Avatar drzewiec

8 sierpnia 2014, 17:38

Ni to ładne, ni potrzebne.

Avatar Mikusdk13g4

26 kwietnia 2021, 23:04

@drzewiec: A ty byś ładniej zrobił. (Tak wiem że komentarz ma 7 lat)

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2014, 20:24

WANDALIZM

Avatar BlueWolfPL

7 sierpnia 2014, 09:50

a gdby narysowali by to wam na ścianie waszego domu ?

Avatar MrDanielos

7 sierpnia 2014, 11:09

@BlueWolfPL: Cieszyłbym się.

Avatar BlueWolfPL

7 sierpnia 2014, 11:10

@MrDanielos: ja bym się wku*wił i poszedł na policje

Avatar ooloo

7 sierpnia 2014, 07:44

Jeśli ta ściana nie należy do niego, jest to wandalizm.

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2014, 22:16

Dobra przyznam że takie grafiti to sztuka ale większość osób które sięga po spreya pisze (dowolny klub piłkarski) to ch**e ...

Avatar wolwerine

Edytowano - 6 sierpnia 2014, 21:04

jaki vandalism ja cie nie mogę

Avatar BlueWolfPL

6 sierpnia 2014, 21:49

@wolwerine: sarkazm jest obcy większośći użytkownikom , lepiej nie próbować

Avatar wolwerine

7 sierpnia 2014, 08:38

@BlueWolfPL: no cóż, sarkazm jest podobno przejawem inteligencji, brak sarkazmu- kto wie?

Avatar deadxp

12 sierpnia 2015, 02:12

@wolwerine: To bradziej przypomina trolla, niż sarkazm.

Avatar mrklorens

6 sierpnia 2014, 21:03

sztuka = gówno
wandalizm = prawdziwa sztuka
to wnioskuję z obrazków na jeja

Avatar Lekki69

Edytowano - 6 sierpnia 2014, 21:29

@mrklorens: to ma sens :P
+1

Avatar Jabluszko

Edytowano - 6 sierpnia 2014, 21:33

@Lekki69: To nie grupa by pisać 1+

Avatar Jabluszko

6 sierpnia 2014, 21:34

@Lekki69: Dla mnie nie ma

Avatar Lekki69

6 sierpnia 2014, 22:03

@Jabluszko: ale informuje ze dalem strzale

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Papierowa szkoła posting

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Dwa oblicza

Niegrzeczny Oskarek

Przyszłość jest piękna

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka