Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Chciał tylko pomóc
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Północne Węgry
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2024, 20:25
Zacznij pisać w systemie XD
xd- mało śmieszne
XD - dobre
XDDD - śmiechłem
XDDDDDDDD- umarłem ze śmiechu i moja głowa upadła na D przez co jest tak długie
Xd- jesteś psychopatą i najbardziej leniwą osobą na świecie
Odpisz
31 października 2024, 11:03
@Rebelian_Chaosu: Na tym etapie OP powinien od razu przejść do Xd
Odpisz
31 października 2024, 11:07
@Rebelian_Chaosu: Ja bym to opisała inaczej
xd "trochę śmiechłem"
xD "śmiechłem"
XD "bardzo śmiechłem"
XDD "turbo śmiechłem"
XDDDDDD "mam wylew, dzwoń po karetkę"
Xd "śmiechłem ale z Ciebie, a nie dowcipu"
Odpisz
31 października 2024, 18:54
@Rebelian_Chaosu: Xd
Odpisz
30 października 2024, 01:48
Pora umierać
Odpisz